10 Problémy Pouze Dochvilný Lidé ve Vztazích, Pochopit,

1. Chceš se tam dostat přímo na 8; chtějí, aby se tam dostat „kdykoli.“ James, nemůžu dát „kdykoli“ v mém kalendáři. Vždy, když není času.

2. Všechny své souboje jsou o tom, jak brzy jste, nebo jak dlouho jsou. Žádal jsem tě, abys tam být v 7. Pokud jste věděl, že byste nechtěli, aby se tam dostat až do 7:30, proč jsi prostě neřekl, abych tam byl v 7:30, takže jsem nebyla čekání na pizzu se každé půl hodiny bez pizzy v puse. To je kruté, James. Krutý.

3. Budete trávit hodně času visí ven na rande místech sám. Konečně jsi přijal svůj osud jako „člověk sedí sám čeká na rande s knihou“ a mít ne méně než dvě pevné čte za všech okolností. Tento měsíc jste pryč přes pět knih. Díky, s někým chodit s důsledně nepředvídatelné čas příjezdu!

4. Vaši přátelé všichni víme, že se dostanou tuny textů z vás na rande, protože vždycky je text, zatímco budete čekat na svého partnera až se objeví. „Hej, to jsem já. Jsem ve Forever 21, protože restaurace nemá čekárně a venku prší a kdo ví, kdy se Kim dostane. Poslat kotě fotky nebo příběhy o svůj den, protože opět sedím uvnitř Forever 21, bez úmyslu nakupovat, což je to nejsmutnější, co člověk může udělat.“

5. Začnete plánování všech vašich dat po dobu 30 minut předtím, než skutečně chtějí setkat, ale pak chytí vás a začít ukazovat extra pozdě. Napadlo vás, pokud nemůžete porazit ‚em, připojit‘ em, ale váš partner na to přišel a řekli si, že se stále držet objevovat, kdykoli mají pocit, jako to. Tak, to z tebe dělá ideální pro sebe navzájem, protože jste jako dvě zlé špióny.

6. Čekají mimo kina, i když jsi viděl dvě ideální místa přímo v centru, ale víte, že si můžete rezervovat si je, protože váš partner bude zobrazovat v náhledech a lidé vás budou nenávidět. Nebo ještě hůře, si rezervovat místa, a musím říct, kolemjdoucí, „já jsem ukládání těchto pro někoho“ každé dvě sekundy, zatímco všichni si myslí, že, Jo, že jo. Ta holka je věčně sám.

7. Víte, že všechny restaurace, které nebude místo, dokud celá vaše strana je tam, a nikdy nemůžete jít s nimi. Jste přemýšlel o tom, jít zpátky do těch restaurací, v paruce a plášti, tak by tě nepoznal, ale pak si vzpomněl jste, že minulý měsíc a jsou naprosto tě poznal tak, teď jste v podstatě muset přesunout.

8. Když letíte někam, budete muset cestovat na letiště odděleně, protože jeden z vás musí tam být 50 000 hodin zbytečně brzy a druhý nechce ztrácet hodiny sedí kolem letiště. Poté, co se dva z vás dostat na letadlo, vypadáš jako nejisté Čivava na kokainu, ze se tolik bát a vypadá jako šťastné zlatý retrívr užívat sluneční nap.

9. Se budete dívat na hodiny, když máte sex jen v případě extra-dlouhé sezení může potenciálně vás pozdě. „Užívám si to, ale musím být v práci za 20 minut. Můžete přesunout své hlavě? Nemůžu opravdu vidět hodiny. Vlastně, proč ne jen držet můj telefon jen v případě, že další hodiny přestane fungovat. Ne, přísahám, že jsem přítomen. Oh! Možná, že když jsme se nastavit časovač bychom jen mohli zastavit, kdykoliv to pípá! Počkat, proč jsi utekl?“

10. Ocitnete drcení na přesný lidí. „Myslím, že má zamilovanost na Gary.“ „Hrubé Gary z Pilates? On je, jako, milion let starý a smrdí jako ječmen.“ „Jo, ale on se vždycky ukáže alespoň 10 minut před vyučováním. To je tak sexy.“

Napsat komentář