10 Věcí, které Byste Měli Vědět, Než Chodit s Klukem, S Vousy

Než se dostaneme dál, tam je obrovský rozdíl mezi muž s vousy a muž, který se snaží růst vousy. Když řeknu, že „muž s vousy“, nemám na mysli ty lidi, kteří rostou trsy jemné vlasy na jejich tvářích, nebo lidé, kteří nemohou dostat své knír připojit. To nejsou vousy, a ty nejsou muži s vousy.

1. Neptejte se nás na holení. V některých případech, jsme strávili měsíce rostoucí tuto věc ven a péče. Nebudeme vás požádat, abyste oholit hlavu „, jen aby viděl, jak vypadáš.“ Neptejte se nás, na blbnutí. Oholíme je, pokud chceme, a pak se pravděpodobně zase narůst za tři týdny.

2. To bude lechtat, když jsme se políbit. A budete ji milovat. Pokud nemáte rádi to, je nám to jedno. Viz ne. 1 pokud si myslíte, že budeme dělat něco o tom.

3. Nejsme všichni hipsteři. Tam byly vousy předtím, než tam byly bokovky. Tam bude vousy po Brooklynu se potopí do oceánu.

4. Jsme také ne všichni dřevorubci a trampové. Všichni dřevorubci mají vousy. Ne všichni vousatí muži strávili čas v Yukonu.

5. To neznamená, že jsme chlupaté všude, podivín. Jen prosím, mějte na paměti, že. Jen proto, že máme chlupatý obličej, neznamená to, že máme husté, lesklé srsti zpět vlasy.

6. Ano, můžete hladit. Ne, nemůžeš ho vytáhnout. Stačí jít snadno. Ne pletení. To nebude létat.

7. Máme produkty péče speciálně pro to. Možná máme víc věcí, než máte pro vaše vlasy. Je důležité, aby ženich vousy. Pokud bychom nepoužili této věci, to bych se cítil jako drátěnkou. Prosím, nepoužívejte naše vousy olej, protože to dělá vlasy lépe zvládnutelné.

8. Budeme potřebovat trochu extra čas na sprchu, aby se šampon. To by nemělo být divné, ale budeš si myslet, že je to opravdu zvláštní, když to vidíš poprvé. Je to jedna z těch věcí, které byste nikdy myslet, dokud to neuvidíš na vlastní oči, jako ryby jít na záchod v oceánu.

9. Dostaneme jídlo uvízl v ní. To je cena, kterou zaplatíte za mužnost. To není tak špatné, když budeme jíst steak, ale nezvi vousatý muž jíst mise burrito s extra guacamole s vámi. To by mělo být provedeno v místnosti sami.

10. Budeme boudě jako pes. R. I. P. vaše koupelna umyvadlo. My bychom to vyčistit, ale my jsme příliš zaneprázdněni s vousy.

Napsat komentář