10 Věcí, které Kluci Milují, O tom Jít na Dovolenou jako Pár

Při své první páry dovolené je obrovský problém. Je to kelímek, Odlučovače, z pár akcí. Jste uvězněni s sebou alespoň na prodloužený víkend, pravděpodobně za týden. Máte jen jeden druhého. Trochu obavy, je pochopitelné, ale buďte ujištěni, že je vážně čerpána pro váš útěk. Zde je proč:

1. Plánování je vlastně docela zábava. Pokud jste jedním z těch, roztomilý matice pracovních míst, který je posedlý tím, aby laminované trasy, složitější vaši dovolenou, tím lépe. Máte plány jak se dostat na letiště, balení seznam, a hodinu po hodině plány pro každý den, aby maximalizoval svůj čas. Součástí zábavy bude dál spolu žít zprostředkovaně prostřednictvím procesu plánování, které se v podstatě dělá na dovolené pocit, že už to začalo. Pokud začnete barevné kódování různých destinací, i když, pravděpodobně jste zašel příliš daleko.

2. Popruh na dovolenou sex. Tam je něco o tom, že v neznámém místě, stejně jako v lese nebo na hotelu v St. Louis, který činí lidi šíleně nadržený. Nevím, jestli to je představa, že někde nový, nebo museli používat Google Maps se dostat nikam, kde se lidé připraveni na hrb, ale tam jdete. Zůstat hydratované, přinést spoustu zásob a možná občerstvení s proteinem. Budeš mít sex kdykoliv se ti nejsou vyhlídkové nebo jíst.

3. Tam jsou naprosto žádné povinnosti. Žádné hádky nad tím, kdo dělá nádobí, nebo kontrolu telefonu na pracovní e-maily. Můžete se soustředit jen na sebe. Nebo na podřimuje venku. Možná podřimuje spolu ven, pokud chcete Vennův diagram těchto cílů.

4. Vy jste asi, aby se všichni děsně žárlil všechny své Instagram příspěvky. Rád celé dny. A není to opravdu smysl dovolené? Takže všichni ostatní naštvaný, že jsou stále uvízl v práci, při pohledu na vaše obrázky, zatímco oni se schovat v koupelně po dobu 20 minut.

5. Jste tlačí každého jiný ven z vašeho pohodlí zóny. Není běžné, aby spadnout zpátky na tu. Žádné „ať to jen hodit na Netflix a mazlit se.“ Takže dostanete zažít spoustu nových věcí a kompromisu, takže si můžete udělat něco, co váš partner je opravdu nadšený. Možná jsi chtěla na výlet a váš přítel je rád, že jsi ho do toho zatáhl. Možná, že tě vytáhl do muzea nikdy by jsem šel na vlastní pěst.

6. Chystáte vyzkoušet nové jídlo … možná. To by mohlo být trochu pikantní, flavorful jihoamerické jídlo, nebo jen ulovených ryb ze sousedního státu, ale bez ohledu na to, jak daleko můžete jít pro vaši dovolenou, budete zkoušet nové potraviny dohromady. Pravděpodobně. Pokud nejsi vybíravý jedlíci. Nebo jste kempování.

7. Vaše data jsou extra romantické. Možná jste jít do pěkné restaurace hodně, protože jste gurmáni, ale teď jsi v pěkné restauraci v Itálii. Nebo jste na procházce podél sunset beach, místo ulice u vašeho domu. Neznamená to však trvat mnoho úsilí, aby se nějaké dovolené rande cítit extra speciální.

8. Chystáte se spojit přes bezvýznamné okamžiky. Klidné prostoje, setkání s novými lidmi, chaotické letadlo jízdy, nebo se ztratil v rušném městě může vést k zábavné malé vtípky a momenty, které se nakonec budete cítit blíž k sobě. Nebo, v případech, jako by se ztratil, momenty, které se vám opravdu naštvaný na sebe za hodinu a pak nakonec celý blíže k sobě.

9. Můžete najít „své“ místo. To by mohlo skončit stává váš nejoblíbenější místo na světě. Místo, mluvit o odchodu do důchodu, a vaše děti, a dělat to každoroční záležitost. To, co jste si mysleli, že bude týden v Aruba nizozemsko je nyní místo, kde se cítíte vázána na věčnost.

10. Vzpomínky. Zda pršelo celý týden, nebo jste měl čas svého života, budete mít vzpomínky, můžete mluvit o tom, jak dlouho jste spolu, navždy. Je hezké vědět, že budete mít věci, které chcete dát do svého zápisníku, že budete znovu objevit, let od teď, nebo sdílet vzpomínky, že se budete smát pokaždé, když přijdou.

Napsat komentář