11 Přípojka Problémy Pouze Twentysomething Ženy Pochopit

Hákování je pravda horské dráze dobrodružství a neštěstí, když nemáte dost peněz na elegantní AF ložnici, a rozhodně nemám peníze, žít v domě, bez spolubydlících. Je to zamotaný web, ale nějak dvacátníci stále daří, aby se položil. Možná se podíváme zpět na toto desetiletí s láskou v budoucnu, kdo ví.

1. Když on je jen pomocí vás, protože máte skutečné posteli a to upřímně pocit, jako spaní na obláčku ve srovnání s jeho matrace na podlaze situace. Ikea postele rámy jsou velmi drahé. Postel není postel, pokud je to jen matrace na podlaze — zvedněte to hovno, a pak jít domů a spát v něm sami, místo toho, soustružení dokonale dobrá polovina noc do svízelné plnou noc.

2. Nevím, jestli se to bude dělat sex jako nadržený kluk, který má strach, že jeho spolužák se vrátí domů, nebo jako dospělý muž. Po 20. roce je doba přechodu v mnoha ohledech. Dostanete svůj první skutečný práci, budete pravděpodobně pohybovat někde nové, zkoušet nové věci … A zatímco všechny tyto změny se dějí, mladí muži květ z bouchání kladivem, horn pes studentky do mužů, kteří (snad) vědět, jak předehru, kvalitní sex, a stimulace práce. Nikdy nevíte, kde na člověka, který se chystáte připojit se je v jeho vlastní transformaci.

3. Když budete spát více, ale nechci mít sex, a zajímalo by mě, jestli si myslí, že jsi teď ženatý. A vy jste oba tak trochu lež, mazlení, zajímá mě, jestli máte dovoleno si, To je tak pěkný, nebo, Oh můj bože, jsme zasnoubeni? Měla bych zavolat mámě? To, co se děje právě teď?

4. Přes prsty, že nemusíte chodit na jeho spolubydlící pooping v koupelně, nebo ještě hůře, že jeho spolubydlící nebude chodit na vás v koupelně. Dovedu si představit, že jednoho dne, moji vrstevníci a já budu mít život, postoj k životu o samotě, nerušeně spolubydlící, kteří jsou zdánlivě vždy v koupelně. Ale teď, navrhuji, klepání na dveře před jejich otevřením. To je jediný bezpečný.

5. Bouchání hlavou o zeď a přemýšlel, jestli si mám teď otřes mozku, protože to, co muž v jeho 20s vlastně má čelo? To je v pořádku, já to chápu, většina naší malé byty nejsou dostatečně velká, aby ubytovat na čelo. Ale jako, možná prop některé polštáře nebo tak něco? Je to nebezpečné a helmy nejsou tak sexy.

Nejvíce nereálné věc, o TV ukazuje se, že svobodní muži mají čela.

— kelsey mckinney (@mckinneykelsey) 1. Března 2016

6. Uvědomil si, že jste omylem vzala domů softboy, kdo chce zůstat vzhůru celou noc, po hákování mluvit o své problémové dětství a všechny ženy, které jsem mu křivdil. Existuje mnoho Tisícileté softboys v našem středu, a zatímco oni mohou být citlivé nebo cokoliv, neformální přípojka není přesně záminku k rozlití všechny své drama na někoho, jako jsou tví vlastní, nadržený psychiatr.

7. Uvědomil si, že jste omylem vzala domů fuckboy, kteří křičí „SAKRA YA“, když přijde, a vy si nejste úplně jistý, ale jsi si jistá, že má skutečné zářezy vyryté v jeho posteli. Je to šílené, jak normální lidi, když je potkáte na veřejnosti, a jak rychle se promění v šílený bro monstra ve chvíli, kdy jsi si je sám. Někdo musí říct, že orgasmus není stejné jako bodování touchdown.

8. Že neví, kdy naposledy jeho listy byly vyčištěny, protože je to jasné, zda nebo ne on přišel na to, jak prádlo funguje dosud. Fuj, agh, *krčit* ne, jen se nedívej moc zblízka na jeho listy. Asi jsou kostkované, tak se věci jen tak nějak … splynout.

9. Sundal si kalhoty, aby zjistil, že on si pořád myslí, boxerky s kreslených postaviček jste sledovali jako dítě, jsou vtipné a vhodné k nošení. Není nic sexy na penis vyskočí z běhu vedle obrázku Spongebob Squarepants. Možná, že tyto jsou roztomilé a vtipné nosit ve dnech, nemyslíte si, že byste mohli mít sex, ale pokud existuje i sebemenší šance, přípojka že v noci, nosit spodní prádlo z dospělí muži je část, prosím.

10. Následující ráno probudil a uvědomil si, že nemá kávu nebo kávovar, nebo něco, co může vás probudit natolik, aby potácejí domů. Carrie Bradshaw se snažil spát s twentysomething chlap jen spustit do tohoto velmi dilema: Twentysomething lidi nemám úplně mít své věci dohromady, a ty asi taky ne, ale aspoň máte své priority a udržet přísun kofeinu v domácnosti.

11. Museli zůstat i později masturbovat, až půjde domů, protože on nemohl řídit, aby vám jeden orgasmus. Všechno to muchlování, blbnutí, a skutečný sex, a stále nic, nic, nic. Kde máš vibrátor?

Napsat komentář