11 Příznaků, Měli Byste Se S Ním Rozešla Před Vánocemi

1. Pořád nezeptal se, co děláš na Vánoce. To je příští týden, a to jsme ještě nemluvili o tom, zda jsme nebo nejsme strávit spolu? OK, tak ahoj.

2. Nezdá se, že velký, takže je nepravděpodobné, že jeho rodina je sbírka zázraky. Pokud jste ani medializovaný, aby strávit dovolenou s ním, trávit s lidmi, kteří vychovali, že bizarní lejno lidské bytosti je pravděpodobně nebude vykoupit ho v nějakým způsobem. Navíc, když jeho rodina pravidla, budete jen opustit svůj dům, přemýšlel, Co se sakra stalo, že jsi tak meh?

3. Jsi si jistá, že pokud s ním zůstaneš, budeš jen strávit Vánoce si na něj stěžovat na všechny vaše příbuzné. Odpovědi na každou otázku, vaše rodina vás požádá o Jamie s „já ani nemůžu s ním“ bude nakonec mít za následek vaše pití příliš mnoho vaječný koňak a říkat své mladší sestřenice, že někdy lidi mají ex-přítelkyně se nemohou dostat přes a to je prostě život. Nenechte se, že bratranec. Děsíš lidi.

4. Jste opravdu nadšený jít domů na svátky, protože to znamená, že nemusíte vidět ho na chvíli. V ideálním případě, vaše bytí se svými rodinami ve dvou velmi daleko-na rozdíl státy by měly ty borovice pro sebe a psát dlouho, Notebook-stylu milostné dopisy navzájem. Pokud jste více nadšený, že je schopen ignorovat všechny „sup“ texty nebudete muset odpovědět, když jsi tam, že to není dobré znamení.

5. Pokud někdo odešel nového přítele pod stromeček pro vás jako dárek, tak se nebudu zlobit. Ve skutečnosti, asi byste jim pomoci vybrat, protože budete mít seznam způsobů, jak si přeješ, aby tvůj současný přítel by se změnit po celou dobu. Můžete také zcela e-mail, že seznam shopper-li třeba.

6. Neumíte si představit trávit Vánoce s ním tento rok, příští rok, nebo opravdu nějaký rok. Pokud nevidíte společnou budoucnost, proč se ani neobtěžoval výdaje současnosti s ním? Protože je docela dobrý v sexu? Takže hodně lidí.

7. Vaše novoroční předsevzetí je zjistit, co to vztah je. Spoiler: je To něco, co musíte ukončit co NEJDŘÍVE.

8. Jediný důvod, proč jste se nerozešli s ním ještě je, protože už mu koupil dárek. Jednou, koupil jsem pár kolíků s postavami z jeho oblíbeného filmu všichni nad nimi, ale pak se ke mně choval hrozně se na jeho oslavu. Udělal jsem s ním zůstat? Ne. Dal jsem piny na přítele, který také líbilo, že film a také dát jeden z nich na bundě. Pak bych na to zírat a smát se, protože on nedostal můj skvělý dárek, protože to byl hajzl. Ha. Ha. Ha.

9. Ocitnete sledoval Lásku, ve Skutečnosti, znovu a znovu, a sní o tom, jaké by to bylo zamilovat se do někoho jiného. Když jste si představoval, neexistující muži kupují květiny a choval se k tobě tak, jak si přejete, aby vám osoba, se kterou se by se léčit vás, že je čas poslat text, nebo, je-li třeba, aby ~*zavolejte* * a konec to bylo něco příšerného.

10. Už jsem udělal sólo silvestr plány, protože víš, že utrácení s ním je špatný nápad. Hmm. Pití PBR, zatímco budete křičet na mě, protože jsem neměl rád svůj Instagram příspěvky dost tento týden? Jsem přijali pozvání „ne navždy“.

11. Všechny dary dal jsi v minulosti byly bolestně špatné a není nutné další přidat do ostudné hromadu ve skříni. Dva páry Crocs ve velikosti 9, když ví, že jsi velikost 7 a hodinky s Hello Kitty na to, když nikdy jsi říkala, že máš ráda Hello Kitty jsou více než dost.

Napsat komentář