12 Nejlepších Věcí na tom, Být Jeden na Podzim

1. Kluci ve flanelové seš úplně všude a dostanete se dívat se na ně bez viny. A není to jen dva horké kluci, to je, jako, každý chlap na každém rohu je houpací horké táta svetr, popíjení na něco s parní vychází, a na sobě čepičku. Je to v podstatě nonstop bez viny ladyboner.

2. Můžete si vzít dlouhé procházky venku a pocit, že jste na začátku romantická komedie. Víš, tu část, kde máš na sobě útulné Meg Ryan úplety a popíjet jablečné víno, zatímco budete držet výtisk New York Times z nějakého důvodu. A je tento nápad, že byste mohli najít lásku brzy, ale pokud ne, stále máte *podzim*.

3. Nikdo nebude krást vaše drahé podzim deky od tebe v noci. Někdy se probudím uprostřed noci a vytáhněte všechny deky ještě blíž kolem mě jako provizorní hráz a víte, koho to zajímá? Nikdo.

4. Není se museli starat o to, zda vy a váš druh mizerný BF by měl break-up před svátky. Protože pokud to uděláte později, než Halloween, jen je to všechno z kopce od tam, pokud jde o bezpočet svátků, které jen krmit do nějaké post break-up deprese, pocity můžete mít.

5. Můžete si objednat PSL každý den a žádný chlap se nikdy zeptat, jestli jste „nikdy dostat nemocný.“ Lidé někdy pizzu? Líbání? Dýchání? Já myslím, že ne. Protože ty jsou všechny chutné, životodárné věci, falešné hovězí přítel jsem rád, že neexistuje.

6. Nemusíte sdílet na TV sledovat všechny TELEVIZNÍ pořady. Což znamená, že ano, budete žít v Shondaland pro příštích šest hodin a nikdo nemůže říct, že je to „trochu starý.“

7. Nemusíš zatáhnout do na sobě nějaký hloupý páry kostým nápad a předstírat, že se ti líbí, protože kdo chce bojovat s někým, na Halloween, jen proto, že si myslím, že jsou dva znaky, z Robocop je hloupý nápad, a jejich partner si myslí, že je to kozy.

8. Nikdo si z tebe utahovat pro sledování jak Udržet Krok S Kardashians a Dash Panenky za sebou. Podívejte se, dali je zpět-k-zpět z nějakého důvodu: je To, co lidé chtějí.

9. Nemusíš jít na někoho jiného je potenciálně hloupý rodinný den Díkůvzdání, pokud nechcete. Musíte jen jít do svého potenciálně hloupý rodinný den Díkůvzdání, a to je víc než dost.

10. Žádné svědění Movember vousy jste naprosto podepsat. Ano, ano, vypadáš jako Ron Swanson. Je prosinec?

11. Nemusíte bojovat, jak on je v podstatě sníh osobu, protože on má rád teplotu v pokoji, aby být tak o 20 stupňů chladnější než ty. Jen sundej si šaty a budu nosit svetr, jak těžké to je?

12. Vaši přátelé jsou mnohem lepší na pořizování představil candids z vás v apple orchard, než chlap, by. Nikdo nechce vypadat, jako že jsou v Olan Mills photo studio, kdy by mohli vypadat, jako že jsou v elegantní Instagram účet spustit modely se spoustou volného času.

Napsat komentář