12 Problémy Pouze Lidé se Snaží Mít Sex ve Sprše Pochopit

1. Pocit, jako vůl, protože se snaží dostat svou cestu blíže k sprchou. Pokud máte nějaké Pottery Barn-styl, sprchou-na-obou-stranách-of-the-sprcha situaci, jeden z vás bude vždy být zima a ten druhý bude … většinou také studené.

2. Uvědomil si, že voda a vlhkost není rovno lubrikant. A to nikdy nebude.

3. Není schopen se dostat do solidní umýt. Celou dobu, co budeš dělat, vše, co jste opravdu přemýšlet o tom, jak byste v úmyslu použít své Tahitské vanilky tělový peeling a teď to jde do sraček, protože jsi sexování. Povzdech. Fiiiine. Dál mě líbat.

4. Není zcela jistý, kdy dát do kondicionéru. Můžete pracovat šampon do směsi na začátku, protože to může být divné, tvoří předehry, ale po tom, zdá se, méně sexy jít zpátky a dát více kondicionér, který budete pravděpodobně chtít odejít na chvíli, protože vaše roztřepené konečky byly vážným problémem v poslední době.

5. Snaží se jít dolů na něj, ale nemůžete, protože vaše ústa je zaplaven vodou jako klaun úst v karneval hry. A jeho penis je zbraň. Toto srovnání je pevné jako skála, vy.

6. Se snaží dostat těla, polohování pravdu je těžší, než se snaží vyjednávat o rukojmí. „Počkej, au, OK, zkusíme to, ne, to je v POŘÁDKU, půjdeme na to tak trochu“ jako národní hymnu sex ve sprše.

7. S vědomím, že vaše šance pádu a praskání lebku jsou mnohem vyšší než obvykle. Nic dostane mě do nálady jako s vědomím, že je větší, než průměrná šance, že zemřu během příští hodiny.

8. Konečně najít pozici, která je v práci … JK, prostě přestal fungovat. Protože se vždy přestat pracovat, protože sex ve sprše není thiiiiing.

9. Přát si tam byl zadek-velikost police uvnitř sprchovým koutem. Skvělé, teď mluvíme o tom jít do obchodu podívat se na sprchu zařízení, místo sexu. V pohodě.

10. Chce ležet na zemi, ale také nechtějí dělat, protože je to nechutné. Ugh, víš co? Nikdo je příliš hrdý na to, to udělat. Pojďme to zkusit, i když tam je žádný způsob, jak toto patro je dost velký. Aaaaa to není. Můžete mi pomoci?

11. Vzhledem pohybující se na postel, ale pak si uvědomil, že bych ho na postel mokrá. Nebo položte ručníky, jako byste pro psa, který pořád čůrá na zem. Horké zboží.

12. Uvědomil si, sex ve sprše, je to zbytečné a není věc a přeji jste se mýlili. Ale máš pravdu, lidi. Sex ve sprše je špatně. Tak, tak špatně.

Napsat komentář