12 Věcí, Kluci, Že Jste Poprvé přespat

Sleepover' /1. Sakra, musím vypadat jako dospělý. Nemůžu nosit kraťasy do postele, jako bych měla od střední školy. Kde jsou ty pyžamové kalhoty mi koupila mamka k Vánocům? Je ledničku? Mám dobrou balenou vodu, tak nemá pít, kohoutek vody, která chutná jako haléře v noci? Mám mýdlo v koupelně? Asi bych měl dostat mýdlo. Aaaaa otřete vousy strniště z dřezu.

2. Není dostatek zásuvek, aby skrýt všechny moje trapné věci. Dungeons and Dragons je pod postel a uložil jsem Lékaře, Který box set za můj Muž Sportovní Svazek IV Dvd. Co když chce zkontrolovat její e-mail a zjistí, moje porno složku? Myslím, že budu jen zničit můj počítač.

3. Kolik kondomů v nočním stolku jsou vhodné? Zbrusu nový balíček vypadá troufale, ale pokud chci otevřít to balení budu vypadat jako přehrávač. Možná dva v šuplíku a zbytek v bezpečí pohřben v zahradě? Nebo … ?

4. Ona je tady. Osm hodin ze mě snažil udělat cokoliv, hrubé začíná právě teď. Proč jsem hovno, než přišla? Jo, protože jsem nechtěl smrdět v koupelně. Ale teď musím vydržet drcení bolest drží v prd pro celou noc. Možná bych měl předstírat, že se tam někdo vloupal, a můžu běžet ke dveřím a nechat ho ven, zatímco já jsem „vyšetřování“.

5. Můžu v tomto rovnátka? Budou všechny mé zuby posun, protože jsem nechtěl nosit na noc? No díky bohu, že má taky jednu.

6. ONA PROSTĚ VYPNUL TELEVIZI. Já třeba TELEVIZI spát. To je zničující. Myslím, že budu jen ležet svíral mé kručení žaludku, až se rozední.

7. Ale ne, ona je deka zloděj. Měl jsem ukrást zpátky? Měl bych ležet v poloze plodu a třást celou noc? Na jedné straně, vypadá rozkošný všechny svázaný. Na druhou stranu, #rovnosti. Aha! Budu hrát to jako pokus o tulení.

8. Musím jít do koupelny. Jak mohu rozmotat? OK, budu pomalu slooooowlyyyy posuňte ruku, současně nahrazovat to s polštářem podobné velikosti a tvaru, a pak chytit čelo a používat pouze mé horní části těla sílu extraktu nohy. Potom, v průběhu příštích 20 minut, budu klouzat z postele tak náhlé rozložení hmotnosti po celé matraci neznamená, vyděsit ji. Pak se prostě budu plazit do koupelny, aby se zabránilo šlápnutí na vrzající podlahou, držet deku proti dveřím, aby ztlumili flush, a opakovat vše, co v opačném směru.

9. Jsem lepší nastavit vibrační alarm pro sebe, takže ona nemá probudit dřív, než mě a cítit trapně. Plus, chci být tam, kartáčovaný zuby a připraven, pokud je pro ranní sex.

10. Mám ji vzbudit? To je 1 m. už jsem udělal snídani, šla zaběhat, osprchovala se, uvařila oběd, a postavil krmítko. Počkat, je mrtvá?! Ne, ona stále dýchá.

11. POUŽÍVÁ MŮJ KARTÁČEK NA ZUBY? Ona je určitě čištění zubů. To je nezaměnitelný zvuk čištění zubů. Přinesla ji vlastní? Měl bych se zeptat? Je to divné, aby nakreslit čáru, když jsme se právě provádí orální sex na sobě.

12. Jedeme strávit den spolu? Měl jsem skvělý čas s ní, ale já chci ležet na gauči, objednat pizzu, zdřímnout, a číst knížku. Jsem kretén, když jsem ji požádal, aby odešla? Můj největší strach je, že budu označen za ptáka.

Napsat komentář