12 Znamení, Že Váš Přítel Je Váš Nejlepší Přítel

Best Friends' /

1. Raději strávit noc visí ven na pohovce s ním, než mají dívčí noc. Dělat nic s ním téměř vždy skončí lépe, než cokoliv jiného.

2. On vám řekne, doslova všechno. Skončíš slyšení všechny tajné „chlapi“ drby, protože nechce před tebou nic skrývat.

3. Oba nerd se za stejné koníčky. Hra o Trůny je posvátný hodinu budete sdílet, a nikdo nesmí promluvit během ní.

4. Objednáte pro sebe. Pokud jste vyzvednout Chipotle na cestě domů, nemusíte ani potřeba se ptát, jak chce, jeho burrito (řízek, bílá rýže, černé fazole, střední salsa a guacamole). To je pravá láska.

5. Máte tajné potřesení rukou. To je důležitá věc, aby v případě cizinců, kdy bodysnatch ho a budete muset přijít na to, jestli je to podvodník, nebo ne.

6. Nemusíte trávit spolu každou vteřinu, ale je to lepší, když je kolem. Pokud jste venku a on tam není, často přistihnete, myslet si, člověče, myslel by si, že to bylo k popukání, nebo, zajímalo by mě, jestli se dívá na stejný měsíc právě teď a myslí na mě.

7. Máte spoustu skvělých vtipů. Někdy lidé nemohou ani udržet konverzaci, když jste oba přítomen, protože se budeš smát na to, co se zdá jako absolutní nesmysl, aby všichni ostatní.

8. Můžete sdílet podívat a víte, co ten druhý myslí. Je to docela snadné pro vás, aby pohled na něj z celé místnosti a vědět, že jste oba připraveni opustit tento nudný večírek.

9. Vaše data jsou vždy divné dobrodružství. Skončíš na spontánních výletech nebo objevovat nové kamarády v barech. Váš život se cítí jako sitcom.

10. Vždy jít k sobě pro radu. Ví, že každý osobní krize, kterou právě řešíte a naopak. Nejen, že, ale ve skutečnosti vzájemně naslouchat a dotáhnout do konce, protože jste tým.

11. Jste byl přes některé těžké časy spolu. Jistě, každý vztah, cítí skvěle na vysoké body, ale také jste přežili nějaké skutečné boje. V tomto okamžiku, víte, že to nikam nevede.

12. Dokončení každé jiné … Vět? Sendviče? Osobní questy pro pomstu? Jak dokončíte tu větu říká hodně o vás jako pár.

Napsat komentář