13 Datování Problémy, Jen Trapné Dívky Pochopit

1. Čtení příliš mnoho na to, co říká. „Je to věc?“, je něco, co jsem říct, že prakticky každých 20 minut, zatímco čtení textů od někoho, kdo se mi líbí.

2. Nejsem si jistý, že i nejjasnější signály znamenají, že se mu líbíš. Měla jsem chlapa, drop off album plné věcí, které jsem miloval na zápraží, a já pořád myslel, že jsme byli jen přátelé, protože nechtěl konkrétně říci, že mě má rád. To je problém.

3. Byl tak nervózní, že první polibek, že se jen tak nechat, než se to může stát. Protože co když on nebude mě políbit a já si myslím, že je, a pak jsem stát a čekat na to, nebo si myslí, políbím ho a pak jsem se na to přijít. Haha. Ne, děkuji, na shledanou.

4. Ne, kteří chtějí, aby se předpokládat, že každý, kdo je flirtuje s vámi, takže si předpokládat, že nikdo nikdy flirtuje s vámi. To byl můj plán, protože jsem byl rád, 13, a byla jsem šťastně nezadaná od té doby (JK, tento plán je hrozné).

5. Čím více se ti někdo líbí, víc vyděšená a nervózní, jste se stal. Moji přátelé jsou vždy snaží říct, abych se „uklidnil“ a „zastavit dýchání do papírového sáčku, každý večer, když si myslíte, že by to opravdu mohlo něco být, protože to znamená, že to může skončit a co pak bude s tebou,“ ale já nechci poslouchat.

6. Jeden čas jste se snažil flirtovat s cizincem, který se zdá být bít na vás, ale pak se ukázalo, že má přítelkyni, a teď už nikdy dělat to znovu. V poslední době jsem udělal první krok byl rok 2006.

7. Celkem cizinec zeptá na vaše číslo, a ty debaty v hlavě po dobu dvou hodin, zda je to stojí za to. Myslím, že by mohlo být velké nebo by mohl být celkem psycho a pak jsem se zasekla s celkovou podivín psycho mi pořád volala … On už odešel. Asi před 20 minutami. Hmm.

8. Chtěla se ho dotknout, tak moc, že si nakonec podvědomě cítí ho až nevhodné. stupně. V podstatě sahat na něj, jako by byl sendvič a ty jsi medvěd. A opravdu si chci ten sendvič.

9. Chtěl křičet, „máš MĚ RÁD?“ během rozhovoru, ale má to v sobě držet. Jednou jsem full-foukané někoho rád, to je vše, co mohu udělat, ne křičet to každých 12 minut.

10. Být tak vyděšený z prvního rande ticho, že si nakonec říkám, opravdu osobní a zneklidňující příběh. Asi o pohyby střev, nebo jak vaši rodiče zemřeli při požáru. Ani jeden jde přes super i přes nudle.

11. Když všichni vaši přátelé jsou jako, „Ach, sklapni už. Očividně tě má rád,“ ale vy jste jako, „jo, asi Jo, ale nevím knowwww.“ Aka proč můj spolubydlící mě nenávidět.

12. Snažím se zjistit, jak se rozloučit v neformálním způsobem, obvykle promění v ty napůl objímala ho a utíká pryč. Ve skutečnosti, běží pryč na konci první schůzky s někým je jedna z mých oblíbených zábav/zvládání mechanismy. Většinou to druhé.

13. Vidět svoji lásku a chtěl tak špatně buď jen být s nimi, nebo aby jim opustit zemi a dokonce ani rozloučit. Stačí si vybrat jeden. Jsem tak vyčerpaná tím, že moje city k tobě, že já už se ani nestarám.

Napsat komentář