13 Problémy Pouze Lidé S Pihy Pochopit

1. Když někdo řekne, „mám pihy taky!“, ale opravdu jen rozkošný houfem na jejich nos. Děti se zeptat, proč jste ho viděli? Ne? Přestaneš se mnou. Nemůžeme ztotožnit.

2. Nemusíte dostat opálení, získáte fran. Piha opálení. Víte, když se dostanete tak mnoho pih prostě sloučit a budete vypadat tmavší.

3. Jste na křestním jménem se na svého dermatologa. „Ahoj Susan! Jak to jde? Můžu ti zavolat Sue? V pohodě. OK, tak to piha používá k být hnědá, ale teď je víc do červena, a toto vypadá víc hruškovitého tvaru, než tomu bylo dříve? To, co dává? Oh, jistě, dám vám dostat zpět na nákupy se svými dětmi. Uvidíme se v úterý!

4. Strávíte asi 20 minut týdně kontrola pihy na rakovinu. Že jeden vypadá jinak! Vypadá to jinak? *texty Sue*

5. Musíte nosit opalovací krém, který sotva tře, je to tak silné. SPF 75 FTW!

6. Vaši „přátelé“ hrát pospojovat na záda, když jste na sobě tílko. Oh, jsem tygr na zádech? Co zábava! LOL, to ne.

7. Lidé, push-up rukávy, nebo strhnout svůj výstřih zkontrolovat, zda jste pihovatý všude. Hádej, co je pod moje tričko? Více pih! Také sexuální obtěžování.

8. Když se někdo zeptá, jestli jsi je počítal. Proč bych to dělal, a také ne.

9. Nadace, a dokonce i tónovaná hydratační vypadat super jasné, protože se ztlumit své pihy. Tolik k té „přírodní make-up“ tutorial.

10. Být navždy klasifikovány jako „roztomilý“. Už nejsem rozpustilý dítě, který strávil příliš mnoho času na slunci, hrát baseball s klukama. Jsem smyslný, sex, kotě, jehož krása ohromuje. Přestaň se ke mně chovat jako dítě.

11. Když nemůžeš říct, pokud máte pupínek nebo nová piha. Zmáčknout, nebo ne vytlačit …

12. Žádné množství rtěnka pokryje rty piha. „Shine bright jako diamant!“ — rtu pihu

13. „Myslím, že máte něco na obličeji … ale počkejte, to nevadí.“ Hrubý.

Napsat komentář