13 Věcí, které Byste Měli Vědět, Než Chodit s Někým, Kdo Žije Doma

1. Nedělej ukvapené závěry o tom, proč stále žijí doma. Oni by mohli být stále visí ven s spolubydlící, které se stalo také narození, ale ne vždy k tomu, co si myslíte. Mohli mít skvělou práci a jen šetřit, tak se může koupit, ne pronajmout.

2. To neznamená, že chci, aby tam zůstat navždy. Není to jako láska je tam, nebo že je něco špatně s nimi za to, že tam. Asi chtějí, aby se odstěhoval, jakmile to okolnosti dovolí.

3. Nejsou to sklepní obydlí podivín. No, oni by mohli být, ale nejsou obvykle sklep-byt podivín. Spousta mladých lidí, kteří žijí doma (díky, studentské půjčky).

4. Že by mohla být péče o nemocného člena rodiny. Ty by mohly být datování nejhodnější člověk na planetě, který zůstal doma, aby pomohla nemocného rodiče kolem domu. Pamatujte, že předtím, než je pustíš k vodě, protože si myslím, že je to divné.

5. Visí na jejich dům nemusí být tak zlé, jak to zní. Mohli žít na jejich vlastní podlahu, nebo máte v pohodě rodiče, kteří nejsou jít, aby pop do jejich pokoje s otázkou, o tom e-mail každé dvě sekundy. Stále můžete udělat na gauči a relaxovat.

6. Ale tam je vždy své místo. Nejhorší případ, se s nimi, pokud budete potřebovat trochu soukromí. Aby bylo jasno, o čem mluvíme, když chcete mít sex bez zastavení každých 30 sekund se zeptat, jestli mluvíš moc nahlas.

7. Také, klidné sex může být horký. To by mohlo být nepříjemné, že se musím plížit jeho rodiče, ale může to být také trochu vzrušující, jako bys na střední škole. Vzpomínám si, jak erotické vysoká škola byla? Ne? Nikdo? *Chiiirrrrrppp.*

8. Rodina je pro ně důležité. Ano, oni si naštvaný, když jejich máma chce, je, aby se na recyklaci přímo před vaše data, ale starají se o rodinu více, než někdo s kým jsi chodila.

9. Ale nejsou to bude zase „Rodinné Deskové Hry“ na rande. V tomto bodě, že jste pravděpodobně dost nezávislé a dělat své vlastní věci. To není jako jít přes vyrazit znamená, že budete muset strávit tři hodiny sledování Zvuku Hudby s jejich rodinou.

10. Oni nejsou nutně peeling. Nejen rozvoz pizzy lidi žít doma. Bankéři také někdy žít doma. A géniové, kteří začínají své vlastní podnikání. A lidé získali své doktoráty.

11. Nemusí to přiznat hned. Tam je stále tabu kolem bydlení s rodiči po škole. Neber si to osobně, pokud se jim vyhnout otázce (nebo dokonce lži o to) na prvním místě. Aby se cítili pohodlně stačí říct.

12. Ať ostatní lidé o své životní situaci. Nechci, představit je jako „můj přítel/přítelkyně, který žije doma.“ To není jejich identity.

13. Vždy budou rádi, že se vás na rande. Nic se dostat ven z domu.

Napsat komentář