13 Věcí, Které Kluci Dělat Po Přestávce Nahoru

1. Pláču ve sprše. Není to nejdůstojnější místo najít sama sebe po rozchodu, ale někdy oslepí tě osoba, kterou si myslel, že byste strávit zbytek svého života. Takže budeš brečet ve sprše, budete plakat, zatímco budete jíst snídani, budete plakat, když jedete do práce, budeš plakat v koupelně, v práci, budete plakat jel domů … dostanete nápad. Nemusíte PLAKAT tam, kde ostatní lidé mohou vidět.

2. Horečně přejeďte právo na Troud. Někdy je lepší jít dál tak rychle, jak je lidsky možné. Normy, hygienické preference, a společné zájmy jít ven na okno, a vy jen hledat první člověk, který v podstatě říká, „Když jsme se pověsit ven, budu se s tebou líbat.“

3. Horečně přejeďte právo IRL. Někdy, technologie není dost rychle, a lepší bude, když půjdeš do nejbližšího baru a doufat, že najdete někoho, jak smutné a zoufalé jako ty. Z nějakého důvodu, mít někoho, kdo voní jako levné cigarety a levnější gin strčit svůj jazyk do krku, pomáhá při hojení.

4. Díru v našem domě s Netflix a Bagel Kousnutí. Jindy, musíme jen sedět na pár dní, střídavě spí, dívá se na věci na Netflix (a bít, že blažený soumraku mezi sledováním a spánku) a objednání tun vytáhnout, když jsme nosit tepláky. Je jen otázkou nechat rozchodu pocit, jako hrozné, jak je to možné za pár dní, až se dostane ven z vašeho systému, jako chřipka.

5. Stal digitální stalker. Připusťme, to může technicky stát, spolu s některými z těchto dalších rozchod standardů, ale skutečné digitální stalker věnuje příliš mnoho času, aby se probíral starými Instagram příspěvky z nostalgie. A pak bude podívat se na nejnovější Facebook aktualizace se snaží zjistit, jestli jeho ex se přestěhoval na. „DĚJE SE NĚCO MEZI NÍ A ŽE CHLAP, KTERÝ KOMENTOVAL ‚LOL‘ NA NI ‚NESNÁŠÍM PONDĚLKY‘ POST?“

6. Zkuste pro Něco Říct Zdrávas maria poslední zoufalý pokus, jak zachránit vztah. Obvykle je to trapnost vyvolávající, ale člověk nemůže nechat jít. Místo toho, on dává všechen svůj čas a úsilí do psaní ti písničku, nebo přijít na to, přesně to, co on si myslí, že chcete slyšet. Pak ukázal na dveře, jen aby měl jste zavolat policii.

7. Odstranit všechny myšlenky a vzpomínky, jak to robot. Někdy je nejjednodušší prostě zapomenout na to a jít dál, a ne vzít nějaké zavazadlo s sebou. Je to jednodušší, s vztahy, které netrvalo tak dlouho, ale někteří lidé jsou dokonale schopný myslet, Dobře, pokud nebyli do mě než já do toho nejdu. A to je vše. Žádný vyrovnávací mechanismus, nebo tak něco.

8. Znovu se dlouho ztracené bros. To je hezké se podívat na druhou stranu a vzít výhoda všech svém volném čase. A také své schopnosti, aby pověsit ven s někým své ex neschvaloval.

9. Přísahám seznamka navždy. To se nikdy nestane, alespoň ne navždy, ale někdy ex může s ním až tak špatně, že nemůže ani myslet o datování po dobu nejméně jednoho roku. Je to jen eunuch, v podstatě.

10. Se opravdu, ale opravdu do posilovny. Víte, kdo zavrčí a kapky věci trochu příliš tvrdě v posilovně? Kluci, kteří právě prošla rozchodem.

11. Punč hovno. Zdi. Polštář. Skutečný boxovací pytel. Prostě něco, aby si svou agresi ven.

12. Po „Láska je lež a všichni zemřeme sami. Budete zjistit, dříve nebo později, JESSICA“ na Facebook. Tohle je za předpokladu, že jste buď na střední škole nebo se stále chováš, jako bys na střední škole.

13. Poslouchat „Hrobník“ Dave Matthews na opakování. Nikdo není nad to. Ale modlíme se nikdo procházky, když jsme poslouchat Blink 182 je „chybíš mi“ poté, co hrál to už posedmé.

Napsat komentář