13 Znamení, Že Bude Špatný v Posteli

1. On zírá na jeho telefonu, jako je to sexy holka, že chce spát se a zírá na vás jako na hromadu starých sýr pořád smysl, aby vyhodit. Vím, že skoro celá naše generace se to do určité míry, ale pokud je větší zájem o kontrolu z jeho přítel Mikey #TBT Instagram fotografie spring break ’08 než on na vás mluví o své nadcházející potápění, tam je žádný způsob, jak chce zaměřit na to, aby si orgasmus.

2. Nemáte tušení, zda nebo ne on vás najde dost, i když chodíš. Pokud chodíš s klukem, který nemá se budete cítit jako Gisele vaší ložnice, to bude těžké pro vás, aby skutečně uvolnit a mít skvělý čas v posteli, protože vše, co budete myslet, je, Proč máš sex se mnou? Je to proto, že jste jen snaží být milý? Nebo sis myslel, že jsem byl docela na první a teď ne? Nechci mít sex s někým, kdo si myslí, že jsem troll, protože já NEJSEM troll, Briane! a nikdo nikdy neměla orgasmus, že způsob,.

3. Nikdy vás požádá o sobě. Pokud ten chlap nezajímá, jak váš den byl, nebo jak dělají vaši přátelé, on není opravdu péči o vás, což znamená, že pravděpodobně nebude najednou stát intenzivně investoval do hledání vynalézavější způsoby, jak stimulovat i váš klitoris a vagínu ve stejnou dobu.

4. Je bezcílná. Kluci, kteří jsou v jejich 20s a stále nemám ponětí, jestli chtějí pracovat na čerpací stanici, takže oni mohou ještě mít volný čas hrát video hry, nebo „já nevím, jako, řídit firmu nebo tak něco“, jsou nepořádek obecně. Takže, když jste spali s nimi a říct něco jako, „Oh, bože, že se cítí tak dobře, nepřestávej,“ okamžitě to udělat rychleji, nebo to vzít oklikou, aby vaše prsa, nebo tak něco, a ty jsi jako, „ježíši, já bych doslova řekl, aby udělat jednu věc.“

5. Když byste ho požádat, aby přestal dělat něco, myslí si, že je to vtipnější, když dělá to furt. Vážně, pokud víte, že chlap, který si myslí, že je vtipné dělat něco, co jste ho požádala, aby přestal dělat, nebo jen dělat to ještě více, spustit. Já si nedělám legraci. Běžet rychle a daleko a zablokovat jeho číslo pro real. On bude téměř jistě ne poslouchat v posteli. Byyyyeee.

6. Je stejně neohrabaný jako romantická komedie film, znak v prvním dějství. Pokud nemůže chodit po schodech, když drží latté pro vás oba bez uklouznutí dozadu na neviditelný banán oloupeme a stáhla si sukni, zatímco se snaží dostat zpátky nahoru, že to asi nebude super koordinované v posteli (a tam bude většinou modřiny od něj náhodně bít do obličeje, v určitém okamžiku).

7. Poprvé políbili jste se, strčil ruku do kalhot ihned. Lidi, kteří se pohybují v tomto rychle se jako trapné deváté srovnávače Líbat poprvé. Pamatujete si, jaký je to pocit? Nyní se zamyslete, jak by to asi bylo bez oblečení a penisy. Jsi zvracet? Jsem barfing.

8. Když se ho zeptáte, co jeho cíle pro budoucnost, on pokrčí rameny a mumlá něco o Playstation. Sex s tím klukem bude pravděpodobně v mezi kolech nějaká bojová hra, která vás bude kéž by v něm vzniknout převzetí a být vášnivý doslova v žádném případě, ale on nechce. Když přijde na sex, kluci, jako je tento jeden pohyb a to je na křídlo. Nikdo nikdy neměl mysl-vyfukování „křídlo je“ sex.

9. Nosí sluneční brýle a myslí si, že je nejlepší vypadá. A ani to není dobré sluneční brýle (dívám se na tebe, kluka na fotce výše). Lidi, kteří se více zabývají tím, jak vypadají za všech okolností nikdy nemůže opravdu vrhají do sexu, protože jsou příliš zaneprázdněni starostí, pokud jejich obličej vypadá porno-y, zatímco oni dělají to. Že v poslední době jste si všimli, chlap se snažil, aby vypadat sexy a řekni mi své vag není suchý jako pytel písku.

10. Nenávidíš, jak líbá. Poprvé políbíš někoho, kdo obvykle potřebuje trochu práce, ale pokud je to jen velká písmena ŠPATNĚ a snažíš se, aby to fungovalo ale je to jen. Ne. Nechat. Jste, šance jsou, vše ostatní je výsledkem budou vás chtít praštit do zdi, na cestě domů, protože jsi tak naštvaná na to, jak nechutné to bylo.

11. Jeho základní formou cvičení je chůze do lednice. Bez ohledu na to, jak je hezký, jen není zvyklý na pohybující se cokoliv, ale dálkový ovladač blíže k jeho těle, s jeho nohu, protože je příliš líný vstát. Sex je cvičení, a on na to nemá.

12. On dělá legraci z vás před svými kamarády. Pokud jeho veřejné „hravé“ urážky vždycky bolí své pocity, představte si, jak se budete cítit, když jste nahá a najednou dělá „vtipy“ o tom, jak tvoje vagína divně smrdí a pak začne porovnáním hrubé věci, zatímco vy budete divit, jak jste se vůbec dostal na toto místo ve svém životě. Také, přestat chodit ten chlap. Všichni ho nenávidí.

13. Jste upřímně ani nevím, jestli ho máš opravdu ráda. Chodila jsem s jedním klukem v poslední době a pokaždé, když jsme šli ven (což nebylo mnoho krát) vždy jsem přišel domů, myslel si, že byl docela sexy a já jsem tak trochu chtěl, aby se s ním, ale také jsem trochu nelíbilo, že kolem něj vůbec. „Druh lidí“ se nikdy kluci řekněte svým přátelům o tom. „No, tak nějak jsem myslela, že je sexy a tak nějak si myslel, že v POŘÁDKU kolem a pak jsme měli sex, a nakonec jsem předstíral, že jsem spala s ex jsem byla opravdu blázen. Tato část byla zábava.“

Napsat komentář