14 Problémy Pouze Ženy, které Pláčou pořád Pochopit,

1. Když lidé říkají, „v Klidu,“ slyšel jsi, „Squash své pocity s válcované-up Time Out New York, jako je hrubý tuk vody chyba, která překvapen, že jste ve sprše.“ NEBUDU.

2. Když lidé říkají, „Uklidni se,“ ty jsou plné mrak vzteku a chcete házet věci. Najednou jste channeling Bette Davis v černé-a-bílý film.

3. Nemůžeš to udržet, nebo „být v pohodě“ o věci. Buďme upřímní, to bylo nikdy opravdu možnost. A proč by to mělo být?

4. Oh, ne: Protože budete projít fází pocit, příliš rozpačitý za to, že „stereotypní“ emoční žena… Což je neuvěřitelně hloupý a doufejme, že přechází téměř okamžitě.

5. …A to je často výsledkem, že se snaží chodit s muži, kteří hledají pro ženu, která je tak v pohodě, že téměř nemá puls. Pokud chce jinou, méně emocionální druh žena může jít na to.

6. Být otevřeně citlivé neznamená, že jsi slabý člověk. To je jen reflex obranný mechanismus — není to žádný „slabší“ než se vydáte do nejbližšího baru a panáky bourbonu sám.

7. Nemůžeš si vybrat, když budete plakat. Možná, že když Pra-Teta Rena zemře, budeš tiše, hluboce smutný, a ne ronit slzy, ale když restaurace posere vaši tuňáka, budete nekontrolovatelně vzlykat.

8. Budeš brečet na veřejnosti. Mohl bys, mohl bys, v domě? Mohl bys, mohl bys, s myší? Mohl bys, mohl bys, na vlak? Mohl bys, mohl bys, v letadle? Ano, tragické Dr. Seuss stvoření, budete plakat ve všech těch místech, malá lesní zvířátka, a další.

9. Vaše město bude stát Google mapě, kde jste zažili silné emoce. „Oh, jsem rád, že bar! To je místo, kde jsem se opile plakala nad pisoár na pánských záchodech.“ „No jo, Duane Reade! Pokladní mě tam viděli křik beze slov, v Monistat uličky jednou.“

10. Zvláštní a povedené mlátí o muži, který se nemůže vypořádat s výbuchy emocí. Uronit jedinou slzu a najednou každý heterák, kolem se stává nesrozumitelný, divoce gestikuloval Charlie Chaplin.

11. Na druhou stranu, podporu a péči jiné ženy opravdu svítí pokaždé, když ztratíte hovno. Od ženy cizí, kdo tě utěšit v dámské záchody ženské spolupracovníky, kteří vás utěšit v dámské koupelny … no, vlastně, většina tento lesk se koná v koupelnách.

12. Nechcete, aby lidé sledovat, co se říká kolem vás! Nejsi křehká květinka.

13. Ale také jste někdy …? Není na škodu v některých lidí — zejména kluky — museli být promyšlené kolem vás, spíše než jednoduše produkovat hojné slovo zvratky.

14. Především, na rozdíl od populární názor, že citlivé neznamená, že jste blázen. Sežeň krku tetování, pokud potřebujete. Podporuji to.

Napsat komentář