14 Věcí, Které Byste Měli Vědět, Než Chodit S Někým S Depresí

1. Deprese a s depresí jsou velmi odlišné. Konkrétně rozdíl mezi „Můj šéf křičel na mě dnes v práci, fuj“ a „Můj mozek je nevyvážený chemický koktejl špatně namíchal barman-v-školení.“

2. A když se snažím vysvětlit, že pro vás, můžete se na mě zlobit, protože se zdá, jako bych se minimalizuje své pocity. Nesnažím se, i když, přísahám. Je blbý, že jste měli špatný den v práci.

3. Není naznačují, že to je proto, že jsem „nedělej to cvičení dost,“ nebo „nemyslím, že pozitivně,“ nebo „nepijte zelený džus,“ nebo co to, sakra, myslíš, že by mohlo být příčinou mých depresí. Sakra duchovní pep mluvit o tom, proč legit duševní stav, mám je v podstatě moje chyba, protože si nemyslím, luk a šelest „Namaste“ myš, která žije pod mou lednici, v zimě každý večer před spaním vám položil.

4. Máte jeden (1) zdarma průsmyk, aby se, že chybu brzy v našem vztahu, ale to je všechno. Pokud budete i nadále trvat na tom, že odpověď na mou celoživotní genetická duševní porucha je SoulCycle, nenechte dveře trefil na cestě ven, k?

5. Tam může nebo nemusí být časy, kdy budete prostě… nemusí se položil na chvíli. Pokud jsem na špatném místě, například, moje úroveň energie a sexuální apetit bude nízká. V zimě, například, tam bude velmi málo sexu, pokud jsi v pohodě s jen mě leží v poloze plodu, a dělá to v tvrdé záři terapie lampa. NBD.

6. Ale když to uděláte, budu ji to baví. Nejen, znamená to, že mám energii na to, ale to boost serotonin a oxytocin mi ještě lepší.

7. Nemůžu se vždy vysvětlit, proč se cítím jak se cítím, tak mluví skrze pocity jako normální pár, možná je někdy i dvakrát, jako frustrující. Není to jako „Oh! Cítím se smutný, protože XYZ stalo. Záhada vyřešena!“ Je to spíš jako, „já jsem v podstatě hrozně všechno hned teď bez ohledu na to, co dělám, a tam je žádné vnější příčiny, která ji způsobuje, a proto, nech mě spát.“

8. Na léky je, jak jsem schopen fungovat. To nebude fungovat pro každého, ale to dělá spousta lidí.

9. A to, že řekl, že léky, neznamená, že budu házet-mystery-maso-na-zeď, dává-the-State-of-the-Unie-Adresa—židle „blázen.“ 7 z 10 Američanů brát léky na předpis, a já jsem jedním z nich, a nechat to všechno juuuust chilllllll.

10. To také neznamená, že jsem „necitlivé“. Omlouvám se, je Zach Braff lékařské profesní nebo odborník na nic, kromě dostat pryč s bohatými osoba Odstartování jeho hovno indie filmy? Ne.

11. Deprese není ~**~romantické~*~*~* nebo okouzlující nebo indikátor Skutečný Umělecký Génius způsob, jak někteří (němý) filmů a/nebo knih navrhne to je. Je to spíš jako… ne úklid vašeho bytu za měsíc, bez praní pro dva, nikdy mýt vlasy, dokud netopýři začátek hnízdění v to, a hodně pláče.

11. Pokud se snažím různými léky, možná to vypadá divně, na pár týdnů, ale je to jen fáze, dokud jsem najít ten správný. Je to taková kombinace datování a hrát ruskou Ruletu s mým mozkem šťávy. Yay.

12.Nemusíš číst mé myšlenky — stačí vzít narážky. Když vám řeknu, obejmout mě, obejmout mě. Pokud jsem vás požádat, abyste mi, prosím, přinést ledovou kávu a tuňáka a nekřič na mě, jíst v posteli, prosím, udělej to, pokud jste není zaneprázdněn. Je to v pořádku?

13. Pokud se budete držet se mnou přes nízké body, budu ten nejlepší a nejvěrnější přítelkyně, kterou jsem kdy měl. Rovný-up, přísahám. Budu jako zlatý retrívr přítelkyň.

14. Ale měli byste stále cítit jako štěstí — (#blessed), pokud budete mít mě, jako já vás. Pokud uděláte mi pocit, kompletní self-shovívavý odpor, že to sotva stojí za to, že se můj první krok, jakmile jsem pocit, že až to bude, aby ti nakopala prdel a najít někoho, kdo ví, že jsem více než vyplatí.

Napsat komentář