14 Znamení, že Jsi ve Vztahu

1. Vy jste se vlastně potkali přátele, které můžete vidět na jeho Instagram, které vám stonek nábožensky. Tam je zřetelný rozdíl mezi setkání s jeho přáteli (i v případě, že se představí jménem, nebo pouze jako jeho „přítel“), a věděl, kdo jsou všichni jeho kamarádi, protože ty jsi na jeho Instagram 24/7 a on značek je v jeho fotografií.

2. Můžete jít na rande, než 10 hodin na skutečných místech s lidmi v nich. Jeho nechutný pokoj nepočítá a něco po 10 hod je jen přípojka a „pojď ke mně, kolem 11“ není rande, lidi, no tak.

3. Pravidelně jíst plnohodnotné jídlo na veřejném místě s rozbitné nádobí. Pokud jste se přestěhovali minulosti bary a Starbucks běží, a vlastně jíst na pěkná místa s poháry, které nejsou vyrobeny z papíru, a to se stane více než jednou za několik měsíců, to není typické fuckboy chování a to je dobrá věc.

4. Otevřel se s vámi o některé velmi skutečné věci. Lidé nechtějí otevřít, aby se lidé nezajímají. Oni prostě nemají. Takže pokud se cítí dost blízko, aby vám říct o rozvod jeho rodičů, a jak on byl vybrán v sedmém ročníku, se zjevně cítí blíže k vám, než Sara, Který jsem Viděl Nahou Jednou.

5. On je poslouchal a byl empatický, když si otevřel o některé velmi skutečné věci. To je jedna věc, pro někoho, kdo se ti otevřít, ale pokud on může také být vnímavý a laskavý a uklidňující, když máte pocit, zranitelní a sdílení něco, co je těžké pro tebe sdílet, to jsou stavební kameny intimity, můj příteli, a oni se obvykle objeví ve FWB situacích.

6. Jste se ho zeptal, jestli spala s někým jiným a on řekl, že ne, jako by to bylo divný, že ses na to zeptal. Pokud nedělá hloupý vtip a vyhnout otázku nebo říct něco jako, „Ne, ne opravdu,“ to je dobré znamení. Ale pokud on rovnou odpoví, „Ne, jsi?“ je v tomto a doufá, že vy v tom jedete taky.

7. Mluvíš stejně jako dva junior vysoké dívky s neomezeným posílání sms zpráv plánu. Je to proto, že vaše genitálie dotkl několikrát? Asi ne. Je to mnohem více pravděpodobné, že vás skutečně milují mluvit k sobě navzájem a jsou stále nejlepší přátelé, což je v podstatě klíčem k úžasné vztah (aka víc než sex, přátelé).

8. Nemusíte ani ptát navzájem, co děláte o víkendech, protože to znamenalo, že budete obvs být vypískání. Pokud se vaše plány jsou více „OMG, musíme jít do botanické zahrady v pátek. Chceš se potkat v 8?“ místo „Hele, když jsi kolem v pátek a možná by chtěla dát dohromady?“ jste důvěryhodně. Také, omlouvám se, že jsem řekl, vypískání. Hned jsem toho litovala.

9. Staral se o vás, když jste nemocní, a ne se bát, že byste zamořit jeho tělo s ošklivé bakterie. Bych se s přípojka, kdo byl nemocný? Haha, ne, já bych nikdy být dokonce v okruhu 10 mil od jeho domu, když jsem mohl pomoci. Bych si s přítelem jsem se staral o to, kdo byl nemocný? A by znovu.

10. Jeho rodina ví, ~*kdo je*~. Pokud se mu běžně říká, že řekl, že jeho máma to povedená věc, kterou řekl, druhý den, to znamená, že ona ví, kdo jsi a obecně většina chlapů neříkej jejich maminky o Kristen, Který jsem Sext v pátek, Když jsem Trochu Opilý.

11. Vlastně ho chci vidět celou dobu. Protože se budete bavit spolu a on dělá vám pocit, že jste 16 opět, místo toho, jen ho chtěla vidět, protože je půlnoc a nikdo na Troud je horká.

12. Nemá ignorovat své texty, jako je Prezident Zaneprázdněnost. Jestli něco, tak on odpoví hned, většinu času, protože získání vašich textů se zdá, jako jeho oblíbená část dne, což je velmi roztomilé.

13. Ví, že váš Starbucks pořadí podle srdce. A občas vás překvapí s řezanou sójové cappuccino s třemi Cukry, i když cítí, že bude nadměrný počet Cukry.

14. On to vlastně poznal vaši přátelé, kteří si myslím, že je to váš přítel, protože to je tak zřejmé. Když vaši přátelé si nemyslím, že je povrchní a vlastně jako on, a mohl říct, na míle daleko, že je to tvůj přítel a super hrdý na to být tak, spoiler: Že je to tvůj přítel. Gratulujeme/mají pěkné manželství.

Napsat komentář