16 Problémy Pouze Lidé, Kteří Žijí S Elegantní Zrůdy Pochopit

1. Jste zostudil pro opuštění pohovky deky na hromadu na gauči, JAK BY TO mělo BÝT místo úhledně složený přes ruku. „Nemáš rád rozvíjející se ostře složené deky?“ můj snoubenec se ptá, a já říkám, „Ne, já na to seru.“

2. Nic víc jíst v posteli, nebo u TELEVIZE. Nikdy jsem vylila jednou! Název době jsem vylila! Ok, JINÉ než včera.

3. Probudíte se hlasité drnčení čisticí potřeby každý víkend ráno. Nic jako toxické vůně Drhnutí Bubliny, aby probudit vás z vašeho spánku.

4. Nechtějí vás dotýká polštáře na posteli. Jaký idiot by si dát velký polštář v přední části uspořádání? ? Oh, OK pobytu z ložnice s tvojí hloupou chaotický samostatně.

5. Nebo opravdu něco, co vlastní. To, co část „Jsi chaotický idiot“ nerozumíš?

6. Ti se stali nejlepší přátelé s vaší Swiffer. Protože to je nejjednodušší způsob, jak udržet vaše spolubydlící. Dokonce jste přidali 10 minut, aby se vaše ranní rutina pro důkladné vytírání-up vašich vlasů v koupelně. Říkáš Swiffer datum. Někdy dip to jako když děláte sexy tanec dohromady. Alespoň Swiffer miluje své zmatky.

7. Jestliže jste zapomněl vyčistit, jsou zaplaveny pasivně-agresivní poznámky. „Prosím, PROSÍM, nezapomeňte otřete mě, než odejdeš! Jsem přilákat chyby, pokud nejsem vyčistit bělidlem!“ -Vaše Milující Desce

8. A když to uděláte čistý, kritizují úklidové techniky. Věc, o papírových ručníků je, že oni opustí pruh značky a já na to seru.

9. Budete muset změnit listů neustále jako NEUSTÁLE. Po sexu? Změna listů. Probudil trochu zpocený ráno? Změna listů. Měl těžký den v práci? Změna listů.

10. Jste nuceni jít napůl na drahé čističky vzduchu, které vám osobně úplně nepotřebují. Raději bych dýchat černé spóry plísní, den a noc, než se $150.

11. Pokud jste mít společnost v sobotu, v pátek večer bude věnován na úklid. Pro tip: vyrovnat tím, že ze svého bytu do da klubu během čištění sesh (Beyonce, vodka Red Bulls, a tequilu pro každý úkol provést). Nebo jen strávit reeeaallly dlouhou dobu na jednu věc.

12. Musíte opustit místo, v perfektním stavu, když odjedete na dovolenou, nebo trpí nemravný texty celý víkend. Shrnutí 43 nepřečtené texty: „u opustil místo katastrofy, pls vyčistit co NEJDŘÍVE!!! :-)“

13. Koupelna garbages jsou ČISTÉ DEKORACE. Nejste vlastně dovoleno házet tam nic. Zabalit, že tampón a vzít ji do kuchyně, slečinko. Tento atraktivní proutěný koš nebude držet hněv vašeho menstruačního cyklu. I když je to HNED VEDLE ZÁCHODU.

14. To je nepřijatelné pro rolety nesmí být rovnoměrně zvýšena. Jaké poselství udělat chaotický odstíny poslat k sousedům?

15. Hosté jsou vždy zděšen, že vaše jíst věci z podlahy. Pravidlo pěti sekund? Více jako 20 druhé pravidlo. Na riziko dívat jako zanedbaný přizdisráč, tohle je vlastně profík.

16. Dřezy, aka nádoby na vodu, nemůže zůstat mokré. Musí být vymazán suché. 1. Voda se vypařuje. 2. Tento konkrétní kontejner byl doslova vyroben být mokré. 3. Já tě nenávidím.

31 Problémy Pouze Dívky, Kteří Jdou Do Posilovny Pochopit

21 Problémy Pouze Ženy S Velkýma Prsama Pochopit

Napsat komentář