5 Znamení, Vaše Práce-Manželka Vztah Je Toxický

Váš vztah s vaší práce, žena může být krásná věc. Ona ušetří poslední bagel z její ranní setkání, commiserates s vámi, když váš šéf je směšný, a ví, jak budete trávit své dny lépe než kdokoli jiný, jste pravděpodobně hodiny více času s ní, než s non-práce, přátelé nebo S. O.

Vaše jedinečné přátelství také představuje unikátní rizika. A na rozdíl od většiny přátelství, pokud to nevyjde, nemůžeš to skončit. To není, jako kdyby ani jeden z vás si může vybrat, aby trávit méně času společně. Jste ještě oba musí ukázat a dělat svou práci. Naštěstí, tam jsou způsoby, jak se vypořádat, krátký předáním dva týdny upozornění. Ale nejdřív musíte uznat, že vaše práce manželství se obrátil toxické. Zde je pět znamení, že můžete mít problém.

1. Každý rozhovor s ní točí kolem toho, co se děje v práci. Den, který jste sdíleli tajemství oční roll s ní, když vaše svatější-než-ty zdraví-vědomé spolupracovník válcované obří bilance míč použít jako stůl židle byl skvělý den. Jste si uvědomil, že tato osoba byla na vaší straně, a brzy byli odvzdušnění, aby se navzájem o žvýkačky-žvýkací kolegy, odcizení balíčky, odpovědět na všechny e-maily a ti chlápci, kteří jim poslat (jsou to vždycky chlapi) … a teď pokaždé, když jste sami, vy dva rozpoutat příval frustrace v nekonečné smyčce.

Když poznáte, že je to děje, a ta negativita bude moc, „společný sklon je odtáhnout defenzivně,“ výkonný trenér Tali Shmulovich říká pilulka-bez-predpisu.cz, ale „pak to, co se může stát je, člověk to cítí a je to skoro dělá situace ještě horší, protože vztah se začne rozpadat“ — což může být nepříjemné. Snížit downer vibrace bez ztráty jediného člověka, který přijde s bleskem-rychlé výmluva pro šéfa o tom, proč jste pozdě, naznačuje, že „záměrně přesouvá konverzaci pryč od práce a k něčemu, že si myslíte, že by mohla mít více pozitivní energie s ním spojené“ a je nejlépe non-související s prací, jako je vaše vzájemná vášeň pro Mládence.

2. To, že tam pro ni je udržet vás od vaší práce. „Základem je práce založená na vztahu je potřeba pracovat společně,“ Schmulovich bodů. Zní to zřejmé, ale pokud jste tak blízko s někým v kanceláři, že role spolupracovníka a přítele konfliktu — je-li, řekněme, váš přítel ztratil její milovaný Labrador zlo ex při rozchodu a ona potřebuje, abyste s ní setkat na schodech a brečí o to již počtvrté tento týden, takže jste pozdě na vaše 2 hodiny — pak přemýšlejte o své hranice ve vztahu. Říká, „já opravdu musím dokončit tyto e-maily, ale sejdeme se na drink po práci,“ může poslat zprávu, že vaše přátelství je důležitá, ale stejně tak je vaše práce.

3. Mluví o vás za vašimi zády. „Věci se mohou změnit ve vztahu, a tak mít někoho, kdo ví tolik o váš osobní život přináší určitá rizika,“ Schmulovich říká. „[Být] přemýšlivý o tom, co budete sdílet z vašeho osobního života, použití více filtru.“ Pokud je vaše práce žena někdy stává nucen podkopat vaši pověst (nebo v případě, že ji prostě nechá něco, co jsi jí řekl, slip), poškození bude horší, pokud ví, všechny vaše tajemství. To neznamená, že byste neměli být sami v práci, ale také nechci detaily opilého v úterý v noci jsi se vyspala s cizincem v baru, koupelny, aby se stal společný úřad znalosti, tak se blíží čas příběhu s větší opatrností, než byste jinak by.

4. Vaši spolupracovníci vidět jako celek, a s vámi jednat jako jeden. Nikdo bere na sedadle vedle vás na setkání, protože vědí, že je vyhrazena pro vaši práci žena, a to je všeobecně známo, že dostanete oběd. Každý den. To by mohl být problém nejen pro pracoviště dynamiku, ale pro vaši kariéru. „Na pracovišti, je to opravdu důležité, aby být viděn jako někdo, že funguje dobře s každým,“ Schmulovich říká. „To je důležitou součástí, že je týmový hráč. Pokud jste zjevně blízko s některými lidmi a ne jiní, že může mít negativní dopad na dynamický v celém týmu“ — stejně jako zabránit budování dalších vztahů a ukazuje svou vyšší-ups, jak kolaborativní jste.

5. Položí všechny své nápady. Jste více pravděpodobné, že bude v konkurenci s kamarádem z práce, než kamarád z mimo práci. Jistě, možná máte pocit, žárlivý, když non-pracovní přítel skóre propagace, ale propagace není nikdy na úkor své vlastní, nebo to špatně odrazit na vašem výkonu — a blízcí přátelé z práce lze těžko odlišit profesionální soutěže z osobní konflikt.

Takže mějte pozor na žárlivost před tím, než jedy vztah. „Je možné, že tento člověk opravdu nesouhlasí s tím, jak něco děláte, nebo je možné, že jsou opravdu jen na tebe žárlí,“ Shmulovich říká. Tip: asi To druhé, a to je dobré znamení, že byste měli diverzifikovat své práce v portfoliu. Možná není nutné, aby rozvod vaše práce manželka, pokud budete chodit pryč z konverzace s ní se cítil hůř, o své práci/kolegy/šéfem/smutný, psací stůl salát/self/životní místo lepší. Uznat, že váš vztah potřebuje reset — a příště tam jsou bagety ve své ranní schůzku, chytit jeden pro oba a ten kolega, který sedí na druhé straně.

Napsat komentář