AMERICKÝ Okresní Soudce Nasranej Jak čert, Že Obamova Administrativa Změnil Plán B Vládnoucí

AMERICKÝ Okresní Soudce Edward Korman není šťastný, že Obamova Administrativa vylepšil jeho cílem zastavit Republikánské obstrukce na all-access ráno-po pilulky ihned. Zatímco Korman rozhodl, že Plán B a podobné další-denní antikoncepční možnosti být k dispozici přes pult, aby dívky a ženy všude, prezidentův Tajemník Zdravotnictví a sociálních Služeb, Kathleen Sebelius, vylepšený rozhodnutí mírně, aby ji projít jednodušší.

V jakémsi kompromisu na obou stranách, Obamova Administrativa se rozhodla, že bude k dispozici přes-the-counter — ale pouze dívky starší patnácti let. Nějaké mladší, než je, a je zapotřebí předpis. Ale Soudce Korman to vidí nikoli jako kompromis, ale koncesi na pravé křídlo.

On volá tento pokus bipartisan diplomacie (nebo, laicky řečeno, „to nemůžeš Vzít zpět!“) „politicky motivované, vědecky neodůvodněné a v rozporu s agenturou precedens“ a rozhodnutí „, takže unpersurasive jako zpochybnění [Sebelius je] dobré víře.“ Zing.

Stanovisko účetního Dvora vyzývá Obamovu administrativu argument „do značné míry urážka inteligence žen“ a techniku, aby i nadále odsuzovat starší ženy, kteří používají Plán B pomocí potenciální zneužívání mladší dívky jako kryt (vědecké a zdravotní problémy v okolí mladé ženy, kteří se Plán B, nicméně, jsou považovány za v podstatě bezvýznamné, na začátku dubna, když Korman nejprve dělal jeho rozhodnutí).

Napsat komentář