Boom! Nová Studie Ukazuje, že svobodní Lidé Jsou stejně Šťastní jako Lidé v Párech

Nová studie o Sociálních Psychologických a Osobnosti Vědy z University of Auchland na Novém Zélandu zjistil, že je možné být šťastný, když jste single, jak jste, když jste ve vztahu, Puls Titulky zpráv.

Studie se zaměřila na více než 4 000 dospělých v New Zealand jednou, a pak znovu za rok, a zjistil, že jedna pětina z nich byla svobodná v obou obdobích a zbytek z nich byla buď vdaná, žijící s, nebo chodit s někým na jednom místě, což jim umožňuje vidět, pokud jejich celkový blahobyt se změnilo v té době.

To, co zjistili, bylo, že svobodní lidé, kteří se snaží vyhnout konfliktu ve vztazích, byli stejně šťastní jako lidé, kteří byli spolu a svobodní lidé, kteří chtěli zlepšit jejich intimity úrovní s jejich blízkými byly nejen šťastnější, protože oni to udělali, ale i moreso, když byli ve vztahu.

Takže v podstatě, pokud se vám vyhnout se konfliktu ve svém životě, abyste mohli být šťastnější, když jsi sama pokud lidé mají sklon vybírat si pro vztahy partnerů jsou komplikované drama queens. Ale pokud máte tendenci vybrat lidi, kteří jsou také drama-zdarma, mohl bys být stejně šťastný s nebo bez někoho, kdo jíst sushi a mazlit se. Plus, je to také pěstí-rána pro lidi, kteří ocení intimitu, protože podle této studie, budete nejen šťastnější, jeden, jste i šťastnější, když zjistíte, že někdo rad. Win-Win.

Napsat komentář