Co Dělat, Když Váš Přítel Má Příšerný Byt?

Adam's apartment on Girls' /

Podle nedávného průzkumu Rent.com 1000 lidí po celé Americe, 67% lidí říká, že pěkný byt by jim větší zájem v romantickém partnera, zatímco 37% tvrdí, hrubý spolubydlící je řešit jistič. S výjimkou, možná, v New Yorku, kde vrah byt může nahradit nedostatek chemie a nesnesitelnou životní situaci může být téměř romantické, když je to příbytek scruffily vousatý Brooklynu hipster. Vím z vlastní zkušenosti. Tady, moje sbírka bizarní, nešťastné, anekdoty, co se stane, když se láska (nebo, buďme upřímní, chtíč) splňuje divný svět New York City real estate:

Brát Teplo

Potkal jsem chlapa na narozeniny přítele, a jsme opravdu udeřil ho. Měli jsme stejný smysl pro humor, oba byli školení pro triatlon, a co je nejdůležitější, byli oba svobodní. Byla jsem tak nadšená, když mě pozval ven … a pak upustil umístění bomb: žil na Long Islandu. Mám dost problém chodit s chlapy, kteří žijí v Brooklynu, tak na hodinu-plus dojíždění vypadalo to jako konečná. Ale pak řekl, že má bazén. Byl jsem prodal. Řekl jsem ano, na první rande, a strávil většinu víkendů, které v létě visí v jeho příměstské ráje, zatímco můj Manhattanu přátelé si stěžovali na teplo. Když první chladné podzimní hit, jsem mu dala kopačky. Bez nutnosti bazén, to bylo prostě příliš daleko.

Pojďme Si Nahlas

Byl jsem datování úžasný chlap. Jediný problém? Měl slepice v jeho Brooklynu dvorek, že mě probudil každé ráno. Požádal jsem ho, aby zůstal na svém místě, ale on měl psa, který potřeboval, aby se vešel, takže to nedávalo smysl, pro něj. Kromě toho, vysvětlil, že po chvíli zvykl bych si na zvuky slepice. Sotva je slyšel. Nevím, o čem mluví, protože i s špunty do uší, vše, co jsem mohl slyšet, byl pre-dawn křičící, který, mimochodem, je mnohem víc nepříjemné, než jakékoliv auto zálohování nebo lidé křičí na chodníku. Snažil jsem se, aby to fungovalo, ale poté, co můj pátý den téměř usínání u svého stolu v práci, musel jsem to utnout.

Miluj Bližního Svého

Jednou jsem žil v úžasné Brooklyn apartmán s opravdu divný domácí. Když jsem začala chodit s Johnem, byl jsem překvapen, bydlel hned za rohem od mé staré místo. Moje bývalá bytná četl můj mail, vyčistit můj byt bez mého svolení, a teď, že jsem se odstěhoval, začal opilý mi píše o svém životě. Jakmile jsem začal trávit noci v johnově místě, bála jsem se, že ji potkám, že se nám procházka dvou bloků z cesty, aby se jí vyhnul. Myslel si, že jsem paranoidní. Naštěstí, nikdy jsem na ni narazila, když jsme spolu chodili, a když jsme se rozešli, jsem byl skoro smutný, že jsem již měl, že „uvidím ji drama“ v mém životě.

Láska v Obývacím Pokoji

Já jsem byla na pár rande s klukem, když mě pozval zpět na své místo. Byli jsme v baru s jeho spolubydlící, tak jsme se všichni naskočila do taxíku, jít zpátky do jejich bytu v Astorii. Když jsme se dostali nahoru, okamžitě jsem si všiml, že tam byla dvě samostatné postele v obývacím pokoji. Jeho spolubydlící namířeno do dvou legitimní ložnice nás nechat o samotě v jeho obývací pokoj/ložnice/šatna. Překvapivě, nenašel to trapné, a dokonce nabídl, aby dvojče matrace na podlaze, takže jsme mohli dát dohromady. Ne, díky, kámo. Samozřejmě jsem nechtěl, aby se to zdát povrchní, tak jsem zůstal na chvíli před plížit se ven v dopoledních hodinách. Nikdy jsem odpověděl na jeho texty znovu.

Milování Poslední

Můj podnájem, utíkal ven a měla jsem dva týdny předtím, než jsem se mohl přestěhovat do mého skutečný byt. Cítila jsem se provinile, ale absolutně jsem se snažil vynutit vztah s klukem jsem chodila, i když jsem nebyl do něj. To, co jsem byl, byl jeho nádherný Williamsburg podkroví. Když měsíc skončil, tak jsem se pozval sám, aby žít v jeho místě se za dva týdny mezi byty. A jednou bych se přestěhoval do své nové Upper West Side pad? Obviňoval jsem otravně dlouhé dojíždění jako důvod, proč by to neklapalo.

Kancelářské Prostory

Potkal jsem roztomilá Brooklynu muzikant a po několika termínech, zamířil zpět na své místo na háček. Když jsem se tam dostal, jsem si uvědomil, že žil v bytě s dalšími šesti muzikanty. Tam byly žádné pokojů, ale každý člověk měl svůj vlastní prostor, rozdělené až s pěti-noha vysoký úřad děliče. Kluci mohli snadno vidět přes „stěny“, ale to mě nezastavilo od hákování s ním a strávit noc. Několikrát během večera, věděl jsem, že některé z jeho spolubydlící byli zvědavě nakukovali přes vidět, co se děje, ale v tu chvíli už bylo příliš pozdě a příliš daleko pro mě cestování po Brooklynu a usnout ve své vlastní posteli, tak jsem se s tím vyrovnala.

Spolubydlící Problémů

Chodila jsem s chlapem, který žil s jeho žena bratranec. Nemyslel jsem si, že to bylo divné, protože to byl velký byt, který vlastnil jeden z jejich příbuzných. Ale jednoho dne na začátku vztahu, když jsem seděl v kuchyni, můj terapeut vešel do bytu. Ukázalo se, že v jednom z těch absurdních zvratů, že by práce v romantické komedii, ale je prostě tragédie v reálném životě: Můj terapeut byl jeho bratranec. Mají jiná příjmení a nikdy přijít, protože proč by to? Nakonec jsem se rozešel s oběma z nich.

Tři je Dav

Můj přítel měl úžasný byt, který byl ve vlastnictví jemu a jeho ex-přítelkyně. Ona tam ještě bydlel, a oni měli dost dobré přátelství, že by se rozhodli žít spolu, když zjistili, že další kroky. Většinu času, přišel ke mně, ale jedné noci, byli jsme blíž k jeho bytu. Jeho ex se díval na film, když jsme přijeli, a ona nás pozval, aby se posadili na gauč a dívat se s ní. A můj přítel říkal, že ano! Možná jsem paranoidní, ale rozešla jsem se s ním na další den. Nedokázal jsem si představit, jak by mohli zůstat platonické v tak malém prostoru, zvláště když měli stejný vkus na filmy a velmi malý gauč.

Napsat komentář