Co Jeho Znamení Říká O tom, Jak bude Duch Vás

Beran: Nikdy-Plánovač

Budete mít to, co si myslíte, že je nadprůměrný první rande, plný velký rozhovor (aka velmi minimální telefon-kontrola) a dlouhé mazlení v pohodlně se nachází park. Bude již naznačují místo na datum dva, takže na skutečnost, že nechce být bez jakýchkoli pět nocí jste, a nebude nikdy navrhovat čas, který pro něj pracuje. Beran je dobrodružnost je to, co vás v první řadě, nicméně, že spontánnost = pouze reagovat, když se cítí jako to. „Musím zkontrolovat můj rozvrh“ jsou slova, která vás bude strašit ještě léta.

Taurus: Semi-Tajný Ctitel

Někde podél odsouzen datování časové ose, dodal si na různých sociálních médií platforem, které jsou nyní vaše jediná formy kontaktu. Nechce odpovídat na textové, ale on je vždy k oblíbené tweet, zasypával Newsfeed s trochu připomenutí, že jsi vtipný a poutavý, ale prostě není dateable z nějakého důvodu. Taurus miluje spolehlivost v jeho životě, a on bude spolehlivě se budete cítit jako smetí připomínám, že tu stále je, jen není zájem.

Gemini: Trochu Víc Přátelský Duch

Je to opravdu ghosting, jestli on jen pomalu nudí vás k smrti s nejvíce obecných odpovědí (poté, co jste měli nějaké opravdu hluboké rozhovory a víš, že je zajímavější než tohle)? Protože Gemini obavy vychází z toho jako blbec, jeho podoba zdvojeného obrazu je slušná, pomalu slábnout, kde bude jen říct „ano“ hodně a přestane vás zeptat na nějaké otázky, jako zázrakem, že vám ghoster na konci, jak můžete ušetřit od jednotvárnost nekonečné „lol“.

Paramount Pictures

Rakovina: Čtvrtletní Strašidlo

Rakovina má tendenci kolísat v jeho nálady hodně a je to spíše sezónní ducha, kde budete pouze slyšet od něj o svátcích, nebo když začíná léto, nebo opravdu kdykoliv, kde by se mohl cítit trochu osamělejší, než je obvyklé. U nejvíce, budete připojit znovu a pak zmizí až do příštího čas, jako svišť datování. Jeho stín jako mávnutím kouzelného proutku se objeví během nejhorších období sucha.

Leo: LinkedIn Lurker

Je komunikace (nebo tak jste si mysleli), až možná o rok nebo dva později, když si uvědomí, že to může zkusit a připojit se k pracovní příležitost nebo jiný prospěch. Pokud ho uvidíte na party, kariéra-řízený a příliš tučné Leo se bude snažit, a síť s vámi, jako kdyby se nic nestalo. Ale hej, alespoň si můžete vyhřívat v tom pocitu profesionální převahu překonat mysl-otupující bolest, všechny ty nezodpovězené texty! Hahahaha! Kdo bude brečet, co?

Virgo: Duch, Který Propadl Ghosting Školy

Protože Panna se chce zavděčit všem a být spolehlivé, pořád bude reagovat, když se zeptáte, aby pověsit ven … o dva týdny později. V pořádku, dostanete to, není to ~to~ na tebe — on se jen snaží být milá. Až na to, že také trvá na tom, že na visí ven o víkendu, nebo příští týden. „Skvělý, co?“ ptáte se, naivně si myslel, aktuální datum může přijít k uskutečnění. Spoiler: On nechce říct, kdy, dokud, uhodli jste, o dva týdny později. „Opravdu chci, aby pověsit ven!“ Kdo je ten chlap a jak, že to dotáhl tak daleko v životě?

Libra: Fantom Neotevřené Text

Budete uprostřed jednoho z těch, text odvoz, kde každý člověk reaguje s několika odstavcích, se noří do vzpomínek na dětství a celoživotní strach a vše ostatní, co dělá posílání sms zpráv krátce připomínají 19. století milostné dopisy. Jediná věc je, není žádná omluva, ztratil mail nebo umírající koně odůvodňují úplné a náhlé konverzační zastavení. A protože texty tak osobní, budete se divit, co jste vlastně řekl, aby se ho nestandardně ztratí zájem, z ničeho nic. Takže zábava pro vás!! Opravdu i když, Libra je jen trochu teplá a studená o tom, kdo se mu líbí, tak si to neber osobně.

Paramount Pictures

Štír: Nadpřirozeně Osn-v rozpacích

Udělá něco jako omylem jako fotka z před dvěma lety, nebo přejeďte právo na vás na Troud, takže si myslíte, komunikační linky jsou opět otevřené. Jistě, pořád na tebe myslet! A do určité míry ano, protože dělá nějaké hluboké kopání do své fotky z dovolené z před čtyřmi lety. Ale to je jen, kdo Štír je: trochu tajnůstkářský a náchylné, kteří chtějí mít přehled. Jeho vizitka bude vždy být „neúmyslné Instagram fave od roku 2014.“

Střelec: Přítel-Schválila Duch

Střelec může být trochu impulzivní a neví, jak jeho jednání ovlivní ostatní lidi. On je ten, kdo žádá své přátele o vás, a oni budou nadšeně opakovat své otázky v detailu, až se nakonec dát mu své číslo. Je tu jen jeden problém: Po výměně několika nervózní, „ahoj“s více než text, nebudete slyšet od něj, a až ho příště uvidíš, bude se vyhnout očnímu kontaktu. Méně informovaní přátelé budou přirozeně ptát na všechny detaily, dále třením sůl do rány.

Kozoroh: Ten, Kdo (Doslova) Utekl (Ne, Vážně, Kde Je?)

Tento duch nezná mezí a bude skutečně plavat pryč uprostřed pravidelně chodit. Kozorohové mohou být sobecké a nečekaně pesimistický o jejich datování života, v kombinaci s katastrofálními výsledky. I když tam může být šedé oblasti na Snapchat a druhé rande, neexistuje žádný ospravedlnitelný důvod, aby opustit vztah (nebo něco, kde jsi se vídali několikrát týdně po dobu několika měsíců na konci), bez in-person chatu. Pokud Berger z Sex a Město opustil Post-it, ten chlap jen listy kissy tvář emoji a pak rádiového ticha, a to navždy.

Parkwood Entertainment

Vodnář: Napůl Mrtvý Duch

Free-plovoucí, ledovec Vodnář je ekvivalent opticky zeštíhlují z Ghostbusters: převážně neškodná, ale neuvěřitelně otravný, jako jediný textů, kdy budete dostat z něj jsou stále kreativní, „u?“ V pátek 2 hodin-ers. Pokud se rozhodnete reagovat, musíte tak učinit do 30 minut — každé ráno,

Ryby: Ghoul S Přítelkyní

Překvapí vás, když ho duchové po pár schůzkách, ale za pár týdnů, uvidíte, že jeho nové (nebo se sešel ex) přítelkyně v jeho fotografií, což vám dává mnohem více, než tisíc slov jsi chtěl, když on tě odmítl v první řadě. Ryba je snílek a jen se stane být tak romantické, že je připraven ke skoku do nového vztahu, když třeba začíná s vámi. No. Alespoň záhada je vyřešena?

Napsat komentář