Cítím se Jako jdu na Záchod Při Sexu

Instead of a sack session that finishes with one happy ending, try to accomplish multiple orgasms. Here's how you do it: After you orgasm, have him (or you) resume touching an area that is not hypersensitive. The stroking in other regions will keep your nerves and sensual energy on high alert, while your nether regions cool off just enough to take the action all over again.' /

Někdy mám pocit, že mám na močení při sexu. Jsem tak vyděšená, že jsem si mokré posteli, že jsem ztratil mé vzrušení. Co mám dělat?

Několik sexuálních poloh vyvolat vnitřní pocity, které vyděsit mnoho žen myslí, že by sprej listy. Tento pocit může být způsobeno tím, že váš partner penis vyvíjí tlak na váš močový měchýř. Ale také to může být reakce na vnitřní stimulace z průniku. Zjistit, co je příčinou potřeba-k-pee pocit, jít na záchod, než se dostanete hravý. Zatímco to by mohlo zpomalit tempo vašeho milování, je to lepší, než nechat starosti úplně zkazit náladu.

Pokud jste vyprázdnit váš močový měchýř a stále pocit, že musíte jít, když se dostanete zpět do podnikání, to může být jen způsob, určité postavení ovlivňuje. Můžete si všimnout, že většinou, když mají sex zezadu, pokud jste na vrcholu, nebo když ležíš pod ním se vaše pánev mírně zvedl. Pokud je to tento případ, zkuste se uvolnit. Pro některé ženy, orgasmus způsobit spontánní emise poněkud čiré tekutiny (to není moč) z močové trubice, před, během, nebo po příchodu, které se může pohybovat od několika kapek do amini-povodeň. Pravděpodobně jste slyšeli to jako „stříkat.“ Zatímco ženská ejakulace je hotly diskutované téma, mnoho žen tvrdí, že to zažili.

Nejlepší způsob, jak pochopit, jak vaše tělo funguje — a zjistit, jak na max ven vaše potěšení — je udělat nějaké sólo vyšetřování. Ležící na zádech s ručníkem pod sebe, roztáhla nohy, a použít buď prst, nebo malé vibrátor proniknout do pochvy, se zaměřením na horní vnitřní stěně. Pokud čůrá pocit začíná po několika tahy, ty by mohly být jedním z těch šťastných žen, které mohou orgasmus z pronikání sám.

I když můžete být v pokušení zastavit, trik k dosažení další úrovně dráždivosti, a nakonec kolosální vyvrcholení, je jít dál. Pro ještě více páteře, brnění vzrušení, třít svůj klitoris ve stejnou dobu. Více v melodii s, tím snazší bude rozpoznat rozdíl mezi skutečně museli čůrat a být na vaší cestě k vymetl orgasmu.

Napsat komentář