Den Třicet Čtyři

Dámy, pokud nemůžete houpačka romantický výlet do Paříže se svým mužem, vřele doporučuji Arc de triomphe pozici. Jistě, není to historické místo, nebudete mít možnost vidět na Eiffelovu Věž z tam, a pravděpodobně by neměl fotit. Ale budete pravděpodobně mít orgasmus. A mluvím z vlastní zkušenosti, to se obvykle nestává v reálném Arc de triomphe v Paříži.

Začali jsme v normální holka-na-vrcholu pak jsem se opřel a. D. se posadil. Měli jsme moment „, Který by měl dělat vrazil?“, ve kterém jsme byli oba docela nehybně po dobu několika sekund. Pak D ovinul ruce kolem zad a přitáhl si mě k němu. Držel jsem ho za kotníky a používá pákový efekt, aby se zasadila sebe proti němu. Cítila bych se hloupě, kdyby ne pro to, že D. oči neměl nechat moje prsa ani na chvíli. A já se mu nedivím — není nic, jako, kterým se stanoví a dát ruce nad hlavu, aby se vaše nastavení vypadat energický a sexy.

Můžu říct, D. bylo dostat se opravdu blízko k dokončení, takže jsem se rozhodl, že on potřeboval trochu méně vizuální stimulaci a jsme opustili Paříž. Zatlačil jsem ho zpátky, aby jeho tělo bylo téměř rovnoběžně s postelí. Jsme popadl ruce a trochu se houpal sem a tam jako vidět-pila. D. dostal do blízkosti přicházejí znovu tak dal ruku mezi nohy a já vyvrcholil a díky manuální stimulace. Skončil o několik okamžiků později. A pak jsme se rozpačitě rozmotat sami. Zjistil jsem, že většina sexuálních poloh. D. a já se podaří dostat do již existují v Kama Sutra tak jsem se podíval do knihy a opravdu: je to tzv. Vášnivý Tug-o-Válka. V Cosmo verze chlap nohy jsou zkřížené, ale myslím, že většina lidí by cítit se více pohodlně s nohama nataženýma.

Co dělat, když váš chlap je asi až do konce, a vy si nejste připraveni? Jak si ho zdržet? Máte někdy se snaží držet na vrcholí, takže můžete mít simultánní orgasmus?

Napsat komentář