Dámy, Není Nic Špatného S Vaší Vagíny

Nová studie publikovaná v BJOG: An International Journal of Obstetrics and gynaecology bylo zjištěno, že ženy mají velmi zkreslený představu o tom, co normální vulva vypadá. Ve studii, 97 18-do-30-rok-staré ženy byly ukázány fotky upravené vagínách a non-modifikované vulvlas — výsledky nejsou překvapivé:

První screening vystavena jedna skupina na sérii snímků z chirurgicky upravené vagínách, jedna skupina na sérii non-modifikované vagínách, a třetí skupina viděn žádné obrázky.

Během druhé promítání, všechny skupiny pak viděn série smíšené obrazy obou chirurgicky modifikovaných a nemodifikovaných vagínách. Ženy pak hodnocen každý obrázek podle jejich vnímání ‚normálnosti‘ a ‚společnost ‚ ideální‘.

Studie zjistila, že ženy, kteří měli zpočátku viděn upravené vagínách identifikovány upravené obrázky ve druhém screeningu tak více normální, než non-modifikované vagínách. To bylo výrazně odlišné od kontrolní skupiny, kteří zpočátku viděn žádné snímky, a byly o 18% méně pravděpodobné, že sazby upravené vagínách jako normální.

Dále, když žádal, aby rychlost snímků podle společnosti je ideální genitálie, ženy ve všech třech skupinách hodnotili upravené obrázky jako více jako společnost ideální, než non-modifikované vulvy obrázky. Opět, ženy, které zpočátku prohlížet upravené obrázky byly o 13% více pravděpodobné, že sazby upravené vagínách jako další společnost je ideální, než kontrolní skupina.

V podstatě, ženy nemají ponětí, co vagínách vypadat, kromě toho, že vědí, že jejich osobní vulvy je špatně. Řešení? Více žen jsou stále operace, aby se jejich genitálie hledat „pravdu“ — žádosti o labioplastika (zmenšení a dělat labií symetrické) se zvýšil pětinásobně (omlouvám se) mezi roky 2001 a 2010.

Dámy, to je hrozné řešení! Poslouchej, daleko od toho, abych vám řekl, co dělat (a co ne), aby se vaše paní díly, ale utrácet své těžce vydělané peníze na stanovení něco, co není rozbité, je cvok. Není nic špatného na vaše genitálie, a kolik času myslíš, že existuje nejen na houby, ale je také ukázkovým příkladem, jak to blbost dostane do cesty ženy, aby se věci dějí v další důležité oblasti jejich života. Zatímco jsi byl zaneprázdněn dostat zbytečné, invazivní a drahé labioplastika, ten chlap prostě přelezli dokonale coiffed vulvy a dostal vrah propagace. Vyserte se na to. Možná, že dnes jsme všichni musíme stát nahý před zrcadlem a praxe říká, „miluji svou pochvu! Miluji svou pochvu! Miluji svou pochvu!“ neutralizovat všechny prdeli zprávy, které jsme si o našich pohlavních orgánů, že je příliš tlustá, příliš chlupatí, příliš malou, příliš tmavý, příliš cokoliv. Cvičit nějaké vlastní lásku (ne, že způsob, jak! I když byste mohli udělat to taky? Nejsou genitálie úžasné?) nemůže ublížit, ne? Jen, ehm, ujistěte se, že jste sám, protože už jsem to jednou udělal a můj pes šel za mnou a náš vztah už nikdy nebyl stejný od té doby. (Myslím, že byl více vystrašený afirmace křičela jsem na zrcadle, než mé nahé tělo. Jsem docela nahlas.) Sledovat Laura na Twitteru.

Napsat komentář