Dostat Ho, aby Ti Odpustil

Ok, máte problém. Za předpokladu, že to nebyl opravdu hrozné—jako ho podvádí s jeho bratrem v jejich posteli rodičů, zatímco jeho pes sledoval—můžete získat jeho odpuštění. Je to jen otázka vědět, jak na to.

Dejte Mu Pokoj

Budete pravděpodobně cítit potřebu mluvit, jakmile je to možné, ale často vaše nejlepší sázka je, aby ho nechal vychladnout—sám. „Když jsem se dostat do hádky s přítelkyní, to může trvat i několik dní, než jsem připraven řešit věci,“ říká Noah, 35. „Někdy to pomáhá jít ven s klukama a vypustit páru.“ Nebojte se—jen proto, že je bro-ing hrát Buck Hunter v baru, neznamená to, že nefungují věci, které v jeho hlavě. To je, jak lidi více věcí najednou.

Ne-Tvrdí, že Ho

I když můžete logicky a přesvědčivě dokázat, že si zaslouží odpuštění, to vám nepomůže dostat to. Ve skutečnosti, bude to bolet jen vaše věc. „Nikdy to nejde omluvit tím, že nadále dokazovat,“ říká Brad, 31. „Pokud vytáhne době, kdy jsem jí ublížil a ona mi odpustila, to odvede pozornost od aktuálního problému.“ Nesnášíme být v boji víc než ty, takže nebudeme to protahovat déle, než je nutné. Ale my potřebujeme, aby ti odpustil na našich vlastních podmínek.

Mrtvice Jeho Ego

Kluci nikdy nejsou imunní vůči komplimenty. Dělá nebo říká něco, co z něj dělá dobrý pocit nejen, dobře, z něj dělá dobrý pocit, ale také připomíná mu, proč je lepší, když to není na tebe naštvaný. A to může být tak snadné, jak se směje jeho vtipům. „To je moje slabé místo,“ přiznává Joe, 29. „, když jsme venku s přáteli postfight a jsem šaškování kolem a slyšel jsem, že moje přítelkyně je smích, vím, že budu schopen se dostat přes to, co se děje mezi námi.“

Být Tvrdý na Sebe

Nechceme, aby ses—pokud si to děláš pro naše dobro. „Byl jsem s holkou, která měla epic freak-out—jako vztah nekončící věci,“ říká Jesse, 25. „Ale o několik dní později, ona mi poslal e-mail, a místo toho se snaží vysvětlit její chování, ona řekla, že si myslel, že o věci z mého pohledu a mučili tom, jak by se choval.“ Svodu se pár slz v procesu také dělá divy…ale jste neměli slyšet od nás.

Napsat komentář