Erectan – problémy s silný

Erectan

Pokud jste již hledali na internetu pro informace o volně dostupné produkty pro zlepšení erekce, jste jistě zjistili, že jejich není málo. Další nutriční doplněk, který můžeme napsat základní informace na našich webových stránkách impotentní.cs je Erectan 400 mg od společnosti Herbo Medica. Na Slovensku je zatím poměrně neznámé. Možná je to způsobeno, jak je uvedeno na jejich oficiálním webu produktu, které nemají používat drahé mediální kampaně, aby mohli dovolit nižší prodejní cenu.

Tato značka je více či méně opakují stejné informace jako v jiných výživových doplňků tohoto zaměření, tj. rychlé dodání výrobku, diskrétní dodání bez lékařského předpisu, kontrola zdraví, nepohodlí pro děti a těhotné ženy atd.

Erectan 400 mg

Doporučené dávkování Erectanu 400 mg jsou 1-2 tablety 60 minut před plánovaným pohlavním stykem. To je nejlepší prášky brát na prázdný žaludek, při užívání spolu s jídlem, nástup účinku se pohybuje pryč. Maximální denní dávka je 4 tablety. K rychlému dosažení erekce je nutná sexuální stimulace. Nástup účinku je individuální a závisí na věku, psychické a zdravotní stav jedince.Erectan 400 mg obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin, které mají pozitivní vliv na sexuální zdraví mužů. Mimo jiné obsahuje nové, efektivnější speciálně upravený L-Arginin alfa-ketoglutarát.

Erectan ManLONG

Na slovenském trhu pod názvem Erectan je k dispozici dokonce dva produkty. Doplněk stravy Erectan ManLONG, který je užíván po dlouhou dobu, a je možné, aby si spolu s Erectan 400 mg. V tomto produktu se musím zmínit, že obsahuje aktivní látky jako je zinek, měď, selen, Tribulus terrestris, Ginkgo biloba, Ženšen pravý, Škoricovník čínské. Balení obsahuje 120 tablet, což Vám, jaké potraviny mám pro dva měsíce, vzhledem k tomu, že doporučené dávkování je 2 tablety ráno na prázdný žaludek. U Erectan ManLONG, první znatelné výsledky lze očekávat po cca 3 týdnech, vzhledem k tomu, že jeho účinek na organismus je dlouhodobý. Zlepšení erekce by měla nějakou dobu přetrvávat i po dobratí 2 měsíční balení.

Erectan intim gel

Dalším produktem je stimulační lubrikační gel názvem Erectan intim gel, který slouží k dokonalé vzrušení obou pohlaví. Obsahuje stimulující látky pro lepší prokrvení pohlavních orgánů.

Na internetu najdete spoustu diskusí uživatelů k tomuto výživovému vylepšení, protože to zatím není moc známý, ale myslím si, že složení se vejde do lepší průměrné výživové doplňky určené k dostat erekci.

Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto produktem? Podělte se s námi o Své zkušenosti v sekci komentáře níže recenzi. Doporučil byste tento nutriční doplněk pro erektilní dysfunkce?

 

Napsat komentář