Facebook Je Konečně Takže Je Snazší se Dostat Přes Vaše Ex

Gigi Hadid and Joe Jonas' /

Facebook učinil rozchody mnohem komplikovanější, než je třeba. První budete muset vypořádat s skutečný rozchod, pak budete muset změnit svůj status, a pak se budete muset pořád vidím své bývalé jméno a tvář všude — alespoň pokud se snažíte, aby se na hlavní silnici a ne si ho odebrat z přátel nebo ji. Ale po letech trýznivé trapnosti, Facebook se konečně rozhodl s tím něco udělat.

Ve čtvrtek webových stránkách oznámila, že testuje nový způsob, jak se vyhnout vaše ex ve vašem novinek. To je v současné době pouze vyvalit pro mobilní uživatele ve Spojených Státech, ale to se bude šířit i jinde, pokud se uživatel zpětná vazba je dobrá. Můžete dělat téměř všechno ručně, ale tento proces je tak jednodušší se soustředit na svůj rom-com Netflix maraton místo jemného doladění nastavení.

Facebook

Zde je návod, jak to funguje: Jakmile se rozhodnete přestat být „Facebook oficiální“ s partnerem, můžete změnit svůj status jako obvykle. Pak, budete mít možnost změnit nastavení, jak často vidíte Chad je blbej ksicht na Internetu. Můžete si vybrat, aby vidět méně, jeho jméno a obrázek profilu, aniž by museli odebrat nebo přestat sledovat ho. To znamená, že jeho příspěvky se nebudou zobrazovat v news feed, a když se pokusíte tag přátelé na fotografiích, videa, nebo stavy, jeho jméno nebude pop-up jako návrh.

A nastavení může pracovat v obou směrech, bez své bývalé vůbec věděli. Můžete si také udělat to tak, Chad nemůže vidět vaše příspěvky, pokud nejsou označené s jeho jménem nebo sdílené s přítelem. A můžete záludně odznačit se ze všech stavů a fotografie, které jste zaslali společně v lepší dny. Tímto způsobem, zlý Čadu nebude ukazovat na ty „Na Tento Den“ memory zatýkání. (I když pokud ano, tady je návod, jak to opravit.)

Napsat komentář