Hodinky Bezradný Muži se Snaží Vysvětlit a Vložte Tampóny

Natáčení bezradný muži dělají cokoliv, je legrační. Je to legrační, když nevědí, jak aplikovat make-up. Je to legrační, když oni nechápou sílu Disney princezny. Je to také velmi legrační, když oni jsou zmateni ženské hygienické produkty, což je to, co lidé více než na Fakta. udělal z nich hrát.

Tyto čtyři přísavky jsou uvedeny okřídlený podložky, vložky, tampony, a maxi podložky a řekl, jít dál a dělat s nimi to, co si myslí, že ženy jsou s nimi. Více než cokoli jiného, oni jsou zmateni balení okřídlený podložky. „To by mohlo být snadno zaměněny za jako bylinný sáček čaje,“ tento chudý muž poznámky.

Dostanou podstata vložky docela rychle („hádám, že to jsou jen bezpečnostní opatření.“) a jsou hrdí na sebe, jít do tamponu kola, kde jsou uvedeny anatomicky přesné diagram ženského reprodukčního systému chcete-li vložit jejich tampóny do.

„Ježíš, jestli je to normální, nechci vidět, jak velký je,“ jeden muž říká v úžasu. Později se podívá na schéma a prohlašuje, že „Jedním z nich je, děti.“ Zbytek je v porovnání tampony na náboje nebo „střelba mechanismy“ a jen tak nepodaří. Prostě nepodaří.

Je to zvláštní, tohle video, je to opravdu je. Je to také připomínka, že období sát, a že kluci budou prostě nikdy přijít blízko k pochopení této největší radost být ženou. Najdi mě, když je tu video s názvem „Bezradný Kluci Zkušenosti Menstruace,“ pak si promluvíme.

Napsat komentář