Hořící Otázky O Sexu — Odpověděl

I když jsem měl svůj podíl milenců, trapné momenty mohou stále vyskytnout v posteli a hodím tě na smyčce. V dnešním neustále se měnící sexuální klima, Cosmo girl potřebuje poradit, jak sexuální úskalí s neochvějnou jistotou a obratností.

„Lidé ne vždy si uvědomit, že způsoby jsou důležité v posteli,“ říká Alexa Radost Sherman, spoluautor Šťastné Spojení. „Vědět, jak se vypořádat s žádné nepříjemné nebo neočekávané zvraty s klukem bude dělat sexuální jít více hladce a náhradních oba z rozpaků.“

Tak čtěte dál, protože Cosmo je rozdávat sex-etiketa tipy, o kterou jste žádali. Následujte je, a vaše další zlobivé setkání bude relativně bez stresu.

Políbit a Říct?
Jistě, až 65 procent všech convo čas zahrnuje drby, ale je to nemotorný, aby jídlo každý postsex zprávu o vás a vaše muže, aby kamarádi.
Zdroje: Ian Kerner, Ph.d.; obor Sociální Otázky Výzkumné Centrum.

„Měli jsme sex a on nezavolal. Jak bych měla situaci řešit?“
Čekání na první postsex telefonní hovor může být strašně nervu-ladění, a tak ušetřit potřebné, je-se-nebo-ne-mu-to-call freak-out a dát mu prsten, ale jen jeden. „Není žádná hanba, říct mu, že jste měli skvělý čas,“ říká Greg Behrendt, spoluautor je to Prostě Není tak do Vás. Někteří muži najít to sexy, pokud jim zavoláte, zvláště pokud nejsou zcela přesvědčeni, že jste měli dobrý čas. Nicméně, většina chlapů bude následovat, pokud budou mít zájem, takže pokud budete vytáčet ho a zdá se, že vzdálený (nebo necháte vzkaz a on se nevrátí volání), je to jasné znamení, že nemá v plánu pokračovat dále. Ale aspoň teď víš.

„Volal jsem mu špatné jméno v posteli. Jak mohu zajistit hladký zotavení?“
Jako drtivě trapné (a ne jen pro ty), jak se tato situace může zdát, že je to jeden tělesný faux pas, které je snadno opravit. Je to prostě vyžaduje některé vážné ego-hlazení. Místo toho, převést ji do melodramatické mea culpa, „jen říct něco jako ‚Bože, ty mě dostat tak horké, moje mysl šel trochu zbláznil.‘ Většina kluků budou moci odrazit zpět dost rychle,“ říká sexuolog Ian Kerner, Ph.d., autor upřímně … Vy si nejste, Že do Něj Taky.

„Jak mohu požádat kluk, se kterým chodím, jestli je testována na sexuálně přenosné nemoci, aniž by strašit ho?“
STD convo je jeden každý Cosmo holka se musí naučit počasí. Dokonce i když váš muž se zdá naprosto spolehlivý a zajišťuje vám, že je čistý, tak je to naprosto legitimní požadovat ty výsledky na papíře.

„Když odmítne, řekni mu, že to nemá nic společného s vaše pocity pro něj, ani je to otázka důvěry,“ říká vztahová poradkyně Susan Campbell, PhD., autor knihy Pravda v Seznamka: Hledání Lásky tím, že Skutečné. „Bohužel, spousta lidí ani neví, že má pohlavní NEMOC, tak vysvětlit, že je to jen něco, co jste se rozhodli požádat o všechny potenciální partnery.“ Samozřejmě, pokud jste ho požádat, aby být testován, být připraven vysolit své vlastní výsledky.

„Musím přiznat, že počet lidí, spala jsem s ním?“
Sakra, ne. „Pokud jste úplně zdravá — což znamená, STD-zdarma po zkouškách a je si vědom, že tohle je jeden z těch šedých oblastí v komunikaci, kde si můžete udržet je trochu nejednoznačný,“ říká Sherman. „Pokud si myslíte, že je to nikdo z jeho podnikání, tak říct, nebo být vágní a udělat vtip, jako, Víc než Jessica Simpson a méně než Jenna Jameson.'“

„Měl bych odhalit někoho jsem nedbale chodit, že spím s někým jiným?“
Nemusíš, ale je to super věc, zvláště pokud budete očekávat to samé od něj. Nemusíte se stydět o tom, že máte možnosti. „Řekni mu:, teď si užívám, když jediné, být s tebou, a ne být ve vážném vztahu,‘ “ naznačuje Kerner.

Pokud se mu trny při pomyšlení, že jste ložní prádlo další kámo, řekni mu, že jste respektovat jeho pocity, ale že chceš, aby se věci pomalu a jen těšit na to, kde jste teď, říká Kerner. Pak se soustředit na ukazujeme mu, jak se do něj jste. Ale být připraven: Vaše zjevení by mohla být dohoda jistič, takže gear up pro skutečnost, že on se může rozhodnout odejít…a má na to právo.

„Co mám dělat, když jsem nepořádek kolem s klukem, a pak se fofrem zmizí z mého bytu v 5 hodin ráno?“
On to asi nebude vlastnit až cítil trapně, nebo lituje sexu s tebou, ale to je nejvíce pravděpodobné, že jeho podnět k odchodu, říká Josey Vogels, autor Noční Způsoby: Sexuální Etiketa Made Easy. Takže si dávejte pozor na výmluvy, že nedává smysl. Pokud se krmí tě, jak je temperamentní asi museli dohnat v práci, i když je to před východem slunce v neděli ráno, nebo tvrdí, že je pet-posezení pro jeho bratrance psa a vzít ho na procházku, budete pravděpodobně nikdy ležel oči na chlapa zase. Pokud zavolá, nicméně, on je s největší pravděpodobností jen kvůli sexu, říká, Vogels, takže budete muset rozhodnout, zda chcete, aby ho kolem jako nakládač, nebo jen dát ho na boot.

„Jak mohu odmítnout perverzní sexuální žádost, že mě děsí, aniž by trapné ho přivedl?“
Takže vaše představa zcela off-the-grafy erotické nemá přesně pletivo s jeho. Srážet sex styly nemusí být umíráček vaše erotické dobrodružství s ostatními. „Aby se cítil dobře o sdílení svou fantazii tím, že říká něco jako: ‚To je skvělé, že se budete cítit pohodlně dost se mi to vytahovat, ale opravdu to není moje věc,“ říká Vogels. Jakmile jste jasně najevo, že nemáš zájem, aniž by ho cítit se jako super zrúdy, odvést jeho pozornost na něco, co kroutí vaše prsty a divně chvíli budou brzy zapomenuty.

„Je to v pořádku běžet na záchod po sexu na záchod, nebo vyčistit? Jak dlouho mám čekat?“
Můžete se cítit nucen zasáhnout na záchod, jakmile jste skončil dostat své drážky na protože jste slyšeli, že je to nejlepší, aby čůrat po sexu, aby se zabránilo dostat INFEKCE močových cest, ale spoustu kluků najít to znepokojující, když budete skákat z nich, jako jsou potápějící se Titanic. Tak lehnout a relaxovat na pár minut mazlení po sexu, protože ve skutečnosti máte 30 minut na záchod, podle Jeffrey Klausner, MD, ředitel STD Prevence a Kontroly v San Francisco Oddělení Veřejného Zdraví.

Pokud půl hodiny mazlení není vaše věc, počkejte pět nebo 10 minut, pak se pop do koupelny, na chvíli udělat, co je třeba udělat. Jen nechci zmizet na věky, nebo se ponořte do sprchy pro celé tělo exfoliace a pěnu…alespoň ne bez pozvání ho do mýdla vás.

Pokud se chystáte dopřát v no-strings-attached bordel, že by bylo moudré, aby dodržovat několik pravidel.
Booty-Call Pravidlo 1: Jednou za měsíc je dost. Když jste navrhnout setkání více než jednou každých pár týdnů nebo tak, to přijde po víc jako povinnost než jako kamarádi s výhodama.
Booty-Call Pravidlo 2: Vyhnout se opakované volby tlačítko. Pokud nechce odpovědět nebo zavolat zpět poté, co uděláte první pokus, nemusíte se držet bít volba. On by mohl být spící, nebo trávit čas s někým jiným…a není dovoleno na mysli.
Booty-Call Pravidlo 3: nezůstávejte příliš dlouho (nebo ho nechat déle, než jeho). Spát nebo snídaně může cítit trapně, když jste jen souložili. Pobyt ve vašem hranice přeskočením pár-y věci.
Booty-Call Pravidlo 4: Být upřímný sám se sebou. To může být emocionálně náročný mít nezávazné sex, tak jednou za čas, pravdivý rozhovor sám se sebou, aby se ujistil, že jste stále v pořádku (opravdu) s neformální setkání.
Zdroje: Sexuolog Ian Kerner, Ph.d., a Alexa Radost Sherman, spoluautor Happy Hook-Up.

Napsat komentář