Jak je to S Erekcí?

Boner Questions 1' /

Požádali jsme, a vy jste odpověděl. Včera, Cosmo vás požádal, abyste tweet jakékoli otázky, které jste o erekci pomocí hashtag #bonerquestions. Máme tweety, máme e-maily, měl jsem lidi v zatáčkách mě na ulici náročné odpovědi na všechny jejich erekce otázky. Šetření pohybovala od legitimní zvědavost batshit veselí prokázání znepokojující nedostatek porozumění o lidském těle. Budu odpovědět na všechny tyto otázky přesně a/nebo, aby to nejlepší z mé osobní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že já nejsem doktor, já jsem jen nějaký chlápek, který se dostal hodně erekce v průběhu let.

Nejdůležitější věc k zapamatování je, že erekce jsou jako sněhové vločky — žádné dva jsou obdobné — takže některé z těchto odpovědí nemusí být reflexní každé erekci se setkáte. Zde jsou některé z nejlepších otázek, na které jsme byli požádáni v posledních 24 hodinách, stejně jako některé další často kladené otázky. Poslední slovo opatrně: to, co se stane níže je nějaké skutečné mluvit a bude to dost hrubé a divné a úžasné.

1. Co je to erekce?

Jsem rád, že jsem byl požádán, protože to nikdy neuškodí začít od základů a nemůže to být víc než to základní. Erekce nebo erekce, nastane, když průtok krve do penisu se zvýší, což způsobuje to, aby se stal tvrdý a naběhlý. To je obvykle způsobeno sexuální vzrušení (fyzické nebo duševní), i když erekcí může dojít z jiných důvodů.

Je třeba poznamenat, že pokud jste nevěděli, to už byste měli přestat číst, protože vás musí být jako co? Osm let starý? Vypadni z této webové stránky a najít své rodiče a říct jim, že jsou lhostejní.

2. Jak erekce pocit?

Nejlepší to popsat, je to obvykle po celý den, vy si nejste vědomi, vaše penis o nic více, než jsou jakékoli jiné části těla. Když pop erekci, je to náhlé hyper-povědomí o váš penis. Je to jako tvoje péro má super-high.

3. Má tvrdost erekce odpovídá na to, jak se na jsi holka?

Není to nutně o tom, jak je sexy holka na sobě, ale erekce může lišit v intenzitě v závislosti na úrovni sexuálního vzrušení. Jak bylo uvedeno výše, ne všechny erekcí jsou si rovni. Obraz je jako existující na spektru, kde můžete dostat to, co jsem chtěl odkázat na jako „napůl.“ (Dám ti přijít na to proč.) Penis nechce jít do nuly na 60 okamžitě. Je to doslova roste v tvrdosti a obvod a lze je nalézt v každém z těchto bodů v daném čase. Je to v podstatě Einsteinova teorie super pozice v kvantové fyzice, s výjimkou kokoti místo toho daného systému (we ‚ ll host „Zeptejte Cosmo O Kvantové Fyzice“ QA později).

Teplota také hraje obrovskou součástí toho, co vypadá penis v daném okamžiku. Penisy a varlata skutečně zmenšovat, aby se přesunout blíže k tělu zůstat v teple v chladném počasí. Je to jako mít domácího mazlíčka, který chce jen přijít o všechno.

4. Podobně, jak důležitá je fyzická stimulace versus přitažlivost sexuální partner za to stojí?

Tohle je jedna z těch věcí, která se určitě bude lišit od člověka k člověku a je silně závislé na situaci. To je opravdu případ fyzické versus vizuální (a emocionální, v závislosti na parter) stimulace. Typicky, muži mají mnohem jednodušší čas odloučí fyzické potěšení z emocionální intimity. Nebudu házet věci, jako je láska z okna, myslí si. Že sentimentální věci absolutně způsobit nebo zvýšit erekci. Ale můžeme mít erekci docela snadno, a fyzické stimulace je nejdůležitější faktor podílející se nám orgasmus.

5. Proč to bolí na záchod, když mám B?

Doslova nemůže močit, když je plně vztyčené. Vaše tělo skutečně smluv svaly v penisu při erekci. Je to speciálně, aby se zabránilo vás od čůrání při pohlavním styku/orgasmus. Jen jedna věc může přijít z vašeho ptáka najednou. Když čůráš a to hoří, jste již plně vzpřímený (viz #3 pokud jde o erekci spektrum): svaly uvolněné, poněkud, ale jsou stále značně napjatá.

6. Máte pocit slabosti/hloupější, když se všechna krev proudí do penisu?

Všechna krev do penisu. Pokud ano, naše těla by se vypnout po dosažení erekce a my bychom strach, sexuální vzrušení. Není to tak, že moc krve do penisu, takže jiné než pocit vzrušení a citlivost, opravdu se necítím jiný.

Vím, že nějaký chlápek někde křičí na počítač/telefon na obrazovce „moje péro je obrovský! Tolik krve jde do mé erekce, která rozhodně jsem si hloupější, když jsem si jeden!“ Promiň, kámo, jen jsi tak hloupý, před erekci.

7. V jaké sezóně „Rostoucí Bolesti“ udělal Erekci odejít k námořnictvu?

Sezóna 4, Epizoda 13: „Semper Fidelis.“

8. Je to někdy na škodu postaví?

Jo, říká se jim čůrat erekce. Je to reflex, kde vaše tělo jde do erekci režimu, když je nutkání na močení je intenzivní (viz #5) ve snaze zabránit, pissing sami nedobrovolně. Není nic cool o čůrání erekce. Jsou to anti-hmoty erekci.

9. COSMO R U SRANDU?

Na tuto otázku se objevilo hodně, často s lepší gramatiku. Ne, nejsme. Někteří lidé se cítí pohodlněji se ptát cizince o jeho péro na Internetu, než požádat přátele nebo blízké o jejich ptáky v člověka. Go figure.

10. Jsou lidi, obavy o velikosti penisu/mají měřit?

Každý člověk, který se dostal erekci blízkosti pravítko má měřit. Pokud žijete v domě s klukem, možná budete chtít, aby znecitlivit, že měřítko. Je zajímavé, že velikost penisu (a na základě plné moci, erekce) může mírně měnit v průběhu času na základě faktorů, jako je věk a zdraví.

Hodně chlapů si starosti o velikost jejich erekce a jak měřit všichni ostatní. Že by opravdu měli být více zaměřena na to, jak vlastně mají dobrý sex, vzhledem k tomu, průměrná délka vaginálního kanálu (během vzrušení) je o 4 cm.

Také, micropenises jsou věcí. To může být legitimní a neustálé zdravotní stav, nebo může dojít dočasně k někomu, když je opravdu zima.

11. Jak těsné to udělat kalhoty musí být, aby skrýt erekci? a Jak si skrýt erekci?

Je tam velmi opatrní, poměr velikosti, pružnost a těsnost, které musí být zváženy. Ideální je mít kalhoty, které jsou těsné dost, že vaše erekce nebude držet rovně ven a zaklepat váš spolupracovník je šálek kávy více, ale ne tak pevně, že stejné spolupracovník vidíte každý obrys a detail.

Doporučuji boxer kalhotky. Budou mít všechno v místě, a aby se kalhoty poměr hlavolam non-záležitost.

Pokud ani jedna z těchto možností, crouch v hustém listoví, dokud váš penis je ochablý.

12. Máte pocit, musíte se dotknout/Proč muži rádi dotknout jejich erekce? Líbí se vám mít erekci?

Nemám přesný čísla, aby to zálohovat, protože nikdo neudělal studii na toto téma, ale většina muži mají své ruce v kalhotách způsob častěji, než je třeba. Muži mají docela velký rozpor mezi fyzické/vizuální a emocionální vzrušení ve srovnání s ženami, takže je to opravdu jen dobrý pocit. Je to docela snadné pro nás, aby se uspokojení z toho nějakým způsobem, i když nebudeme mít erekci. Doslova jsem pozdě do práce dříve, protože jsem strávil příliš dlouho froté z mých koulí po sprše. Já vím, v mém srdci, že nejsem sám.

13. Je whiskey dick real? Proč se to jmenuje whiskey dick?

Stejně jako u jakékoli jiné funkce, nadměrné pití může způsobit vážné erekcí problémy. Je to určitě věc, ale není to velmi časté. Ztrácí pocit ve vaší erekci, nebo ztrácí schopnost mít erekci, je dost vysilující, takže „whiskey dick“ zní trochu drsnější, než „můj weiner zlomil.“

14. Když byl termín erekci poprvé použit?

Tam je překvapivě málo informací na to, ale jeho etymologie vypadá, že přijde z „kost-na“, který sám pochází z „pitomec.“ Já to taky nechápu, já jsem jen rád, že nikdo říká, „kosti.“

15. Můžete přesunout své erekci bez použití rukou?

Holky, zeptat na tuto otázku hodně, jako kdyby obrázek chlapi chodit kolem domu nahý vybírání sračky s naší erekce jako sloní chobot. Není nic opravdu děje tam, pokud jde o klouby, nebo komplex svalů, ale můžeme dělat to skok/twitch zaměříme-li se opravdu, opravdu těžké. Já jsem ukazoval, teď se oficiálně nazývají „dick twerking.“

Můžu vám říct, pro některé, i když, že se funkce jako slušný ručník regály. Každý člověk v historii ručníky se snažil pověsit ručník z jejich ztopořený penis. Zda se jim to podařilo, je osobní záležitost.

16. Berete ráno dřeva doslova každé ráno?

Ne každé ráno, ale určitě hodně času. Ve skutečnosti dochází, když spíme: dostaneme mezi tři a pět erekce za noc. Říká se tomu Noční Penilní Otoku a já si to nevymýšlím. Na druhou stranu, tam je Noční Klitorisu Zduřeliny pro dámy. Všem se zbláznili, když jsme spát.

17. Je čůrat uloženy do koulí?

Tohle je moje oblíbená otázka. Strávil jsem hodně ten den, jen se smíchem o tom. Také bych chtěl dát speciální pozdrav pro všechny na Twitteru, kdo to viděl a cítil nucen zběsile ujistěte se, že věděl, že moč je ve skutečnosti uložen v močovém měchýři.

18. Jsem holka, můžu dostat erekci/jak holky erekce/kolik erekci mám dostat v jeden den (jsem holka)?

Myslím, že tuto otázku zeptala nejvíce. Říká se jim ladyboners a zahrnují vagínu díly a já nemám ponětí, co se děje s vagíny.

Pokud Frank neodpověděl na vaši otázku, je to pravděpodobně proto, že byl příliš sarkastický/opakování. Jít křičet na něj na Twitteru.

Napsat komentář