Jak je vyšetření, pokud mám problém s erekcí problémy ?

Diagnostika erektilní dysfunkce

Vyhýbate sexu, protože se bojíte, že opět budete k nezdaru? Jste vyzkoušeli různé volně dostupné přípravky, které nezaúčinkovali, a také proto, že nechceš jít k doktorovi? Odhoďte ostych za hlavu, a navštívit lékaře, dokud není příliš pozdě. Impotence, erektilní dysfunkce, erektilní dysfunkce, je jedno, jak to nazvete, může být prvním příznakem jiných závažných onemocnění.

Konzultovat Váš problém s erekcí problémy s lékařem.

Vyšetření vůbec nebolí. Že jste o bolesti, nebo ne, ale to je plachost? Ano chápu, řešit intimní záležitosti s cizími lidmi není jednoduché a rozhodně ani příjemné. Na začátku budete muset vyměnit lístek z okresního lékaře. Pokud je váš rodinný lékař žena a máte zábrany mluvit o tom s manželkou, aby se nějaký jiný důvod, jen proto, aby vám doporučení urológovi.Urolog poprvé vstoupí do své lékařské záznamy a zeptat na pár cílených otázek o vašem potíže, jako

 • Měl jste někdy v minulosti operaci?
 • Jak dlouho máte problémy s erekcí?
 • Kdy jste začal mít problémy s erekcí?
 • Užíváte pravidelně léky?
 • Léčíte pro nějaké jiné onemocnění?
 • Máte problémy s močením?
 • Máte stresujúcu práci, máte zkušenosti hodně stresu?
 • Máte erekci během spánku?
 • Pít alkohol? Jaké množství?
 • Kouříte? Kolik cigaret vyfajčíte za den?
 • Vyhýbate sexuální aktivity, protože fyzické problémy ?
 • Všiml si změny citlivost penisu ?

Na vyšetření si můžete přinést také dokončil Mezinárodní dotazník sexuálního zdraví muže IIEF-5, který vám rozhovor s urológom usnadněn. Na škodu rozhodně není, když to dobře jako Stupně tvrdosti erekce.

Po vstupu přichází na vyšetření fyzické kondice pomocí dotykové, kde urolog detekuje poruchu systému v těle. Bude vás vyšetřit břicho, penis a varlata, v některých případech, to může také prostaty. Úkolem je zjistit, jak penis je citlivý na dotek a eliminovat potenciální problémy nervového systému. Detekce abnormální sekundární příznaky, jako ostatní ochlupení nebo zvětšení prsou může znamenat pokles hladiny testosteronu krivenie a prehýbanie je váš penis při erekci může způsobit peyronieho choroby atd.

Mezi další vyšetření většinou patří vyšetření krve, moči, ultrazvuk penisu, X-ray, měřit puls nebo test noci erekcií. Je to o kontrole krevní cévy nebo problémy s průtokem krve do penisu, vyšetření počtu červených a bílých krvinek, krevních destiček, odhalení možných onemocnění močového systému, měření množství cholesterolu, hladiny volného testosteronu v krvi nebo hladiny kreatin atd.

Pokud urolog po studiu vaše zdravotní záznamy a výsledky vyšetření usoudí, že váš problém není fyziologického původu, pak je na místě navštívit sexuológa. Jeho cílem je odhalit psychologické faktory, které způsobí erektilní dysfunkci a pak pracovat na jejich potlačení. Při návštěvě sexuológa může výrazně pomoci přítomnosti svého sexuálního partnera. Na sexuologické vyšetření není potřeba lékařské doporučení.

Takže jak na to? Jste se rozhodla konečně navštívit lékaře? Neváhejte a jít, aby vám obnovit vaše normální sexuální život, zlepšit své pracovní vztahy a duševní pohodu. Impotence/erektilní dysfunkce může být „snadno“ zacházeno.

 

Napsat komentář