Jak mohu získat lidi, aby se chtějí více než jen fyzický vztah?

Jsem inteligentní, dobře vypadající, nezávislá holka, a nemám žádný problém přilákat lidi. Ale já potkávám jen fyzický vztah. Mohl bych dělat něco na podporu? Jak je dostanu chtít víc?

Ano nebo ne: Myslíte si, spát s klukama na první nebo druhé rande? Máte raději být pronásledovatele? Myslíš, ukazují hodně kůže, když jste na setkání s muži? Pokud jste odpověděli ano na některou z těchto otázek, možná budete chtít, aby přehodnotila svou strategii.

Mnoho mužů se stále drží staré dvojí standard, který je v pořádku pro ně, aby si zahrával, ale nechtějí holku, co dělá. Jistě, budou se snažit dostat do kalhotek na každou možnou šanci. Ale pokud muž potká ženu, která je nesnesitelně těžké postel, bude ji sledovat, jako lístky na Super Bowl.

Tak zkuste toto: Příště, až potkáte někoho, kdo se vám líbí, a poznat se navzájem platonicky první. To může být obtížné, ale pokuste se to odložit na blbnutí alespoň do třetího rande…a i pak, zastavit na druhé — dobře, třetí — base. Bude-li se držet kolem, je pravděpodobné, že zájem o víc než jen sex.

Jestli má utéct, je to pravděpodobně méně o tom, jak budete jednat, a více o lidi zvolíte. Všichni víme, že existuje spousta kořist lovci; možná, že máte talent pro přilákání nich. Jak ID: On volá na poslední chvíli, vždycky chce jen pověsit s vámi na rozdíl od vás vezme na reálných datech, a on pravidelně chodí bez dovolení, a pak stejně náhle znovu objeví. Zní vám to povědomě? Hele, jestli chceš chlapa, s přítelem potenciál, ujistěte se, že se k vám chová s úctou.

Napsat komentář