Jak Víte, Když Jste V Lásce?

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

Carter a já jsme měli sex dnes ráno ve strojovně v přízemí. Je to ve spodní části budovy, z garáže. Šla jsem ho hledal, otevřela dveře a našla ho tam, místnosti tmavé a chladné, trička, obří mechanika naší budovy za ním. Bylo to drsné, velké kovové rámování jeho opálený, svalnatý kůže a nemohl jsem přestat sám od vstoupil dovnitř, ruce tahání dveře se za mnou zavřou, moje podpatky hlasitě na zem. Oblékla jsem si červené letní šaty dnes ráno. Myslím si, že skončil na podlaze. Vím, že jsem skončil u zdi, betonové chladné a těžké na zádech, jeho ruce mě drží až pod zadek, grunt jeho výpady horko mi do ucha. Když jsem přišel, křičela jsem a křičela ztratil v hlasité dunění stroje. Když přišel, bylo to náhlé, jeho sevření na mé kůži zpřísnění, a cítil jsem zachvění ho těsně předtím, než ho vytáhli ven.

Myslím, že padám v lásce s ním. To se zdá jako divná věc, že. Zdá se, jako něco, co byste měli vědět, bez pochyb. Ale pro mě to cítí velmi podobně, jak jsem se cítil s Vic. A byla to opravdu láska? Pokud to nebyla láska, to má jistě uvízl po dlouhou dobu, mi způsobil mnoho zbytečných trápení. A pokud to je láska, pak to znamená, že jsem miloval Vic. A teď jsem rád Carter. Je rád, že časté? Že nekonkrétní? Protože ti dva muži nemohou být méně podobné. Nebo možná, že je důvod, proč jsem padající pro Carter — protože jsou odlišné a učím se z mých chyb.

Minulou noc jsem řekl Carter o můj pokus o volání Vic a katastrofy, která se stala. Že by poslouchal, tiše, jeho oči ztmavnutí, když jsem nechtěl osladit konec a řekl mu přesně to, co Vic řekl. Jak on volal jej nejistá. Jak se chtěl potkat v noci. Carter se podíval pryč, puls v jeho čelisti běží, pak zpátky na mě.

„Nechci vás nutit, aby s ním setkat. To nebylo to, co to bylo asi.“

„Já vím.“ Byli jsme na gauči, nohy na jeho klíně, jeho palec třel jemný tlak do chodidla. Měl jsem opřel se hlavou o opěradlo pohovky a podíval se na strop. „A myslím, že jsem s ním měl promluvit. Jen aby se vyčistil vzduch. Jen tak, že není pochyb o tom, v jeho mysli, že jsme přes. Chci všechno, co dělá jen zastavit.“

A to byla absolutní pravda. Byly časy, kdy to bylo hezké, mít Vic pořád honí po mě. Jeho pronásledování bylo zvýšit mé sebevědomí, důkaz, že — i když jeho podváděl mě, pořád mě miloval, jsem byl stále někdo být oceněny a žádoucí. Ale ty časy prošel a teď, a to zejména s mým novým přítelem na obrázku, Vic snahy byly jen kazím život a probírat s mé mysli v procesu. Je potřeba zastavit. Potřeboval jsem, aby to přestalo.

„Tak pak s ním setkat. Proč záleží na tom, jestli je ráno nebo večer?“ Carter palcem pokračovala v jeho masáži a já pokrčil rameny, moje lež vyjde dokonale.

„To je věc, opravdu. Myslím, že se mi nelíbí, jak diktuje místo.“

„To je naposledy, co budete mluvit velmi dlouho.“ Carter běžel jeho ruku v celé délce mých nohou a já se zamračil.

„Navždy.“ Opravil jsem.

On pokrčil rameny. „Navíc, ty jsi lámání chudák srdce. Dát mu jednu olivovou ratolest, a nechat ho vybrat nastavení“.

Jsem sklouzl hlouběji do gauče a strčil nohu do jeho crouch sugestivně. „Budu o tom přemýšlet.“ Jsem se usmál a cítil, když se přestěhoval, když mu sklouzl na gauči a na vrcholu mě.

„To uděláte, Paní Madison.“

Pak se jeho ruce byly na spony z mých šortek.

Pak se jeho prsty byly na mém tanga.

Pak se jeho hlava byla mezi nohy.

A náš rozhovor byl oficiálně u konce.

Sledovat Chloe je celý příběh tady, a

Napsat komentář