Jsem S Ním: On Mi říká Poopy

První noc jsme strávili spolu, Dustin a nespala jsem. Byli jsme jen dva dráty, udivený navzájem existenci. Rychle vpřed vichřice později, a můj ambivalentní úlevu, budeme spát přes noc více, než jsme zvyklí.

Další ráno jsem se probudil a Dustin ležel na své straně postele.

„Co tam děláš?“ Zeptal jsem se, zmatená.

„Tlačil jsi na mě z postele,“ řekl. „Měl jsi ruce nahoru vaše hlava a vaše nohy stále přesouvá šikmo přes matraci.“

To je jasně důkaz, že Dustin a já jsem šel další úroveň. Věci jsou stále příjemné, když jsem začít můj total domination z postele. Dámy a pánové, jsme nyní v pohodě.

Nemůžu tvrdit, že všechny zásluhy, samozřejmě. Dustin obrátil minulou noc a nechtěně odstřelil rip-řvoucí prd po celém boku. Co je šokující pro mě je, že jsme oba skoro šla přímo na naše životy, jako by se nic nestalo.

Ušli jsme dlouhou cestu od těch prvních opojných a bezesných nocí, ale je tu jeden práh, který musí být ještě přešel. Kromě absolutní nouze, nebyl jsem schopen záď s Dustinem v domě. On vám řekne, že jsem se vykadil v jeho přítomnosti, a nechci popřít, že, ale ty případy jsou výjimkou, ne pravidlem. Obvykle jsem celý víkend s moje střeva zmrazené v místě.

Zatímco já jsem zastáncem intimity, jsem skeptický o potřebě uvolnit tolik — myslím tím místo pravidelnosti. Kadí do svého přítele přítomnost opravdu nutné? Já nevím. Můžu o tom mluvit celý den, i když, a tak může většina mých přátel.

Jeden nově-jedna přítelkyně mi řekla, že ona se těší její čas o samotě: „já umím prd, kdykoli chci, a ne cítit úzkost o tom,“ řekla. „Je to opravdu pěkné.“

Byl jsem dohánějí s jiným přítelem v poslední době, kdy řekla, že ona cítila, jako by byla stále blíž, než kdy jindy, aby svým přítelem něco přes rok.

„Oh, jo?“ Řekl jsem. „Jak to?“

Dala mi příklad. Ona byla ve sprše, když její přítel vtrhl do koupelny a požadoval, aby se okamžitě ven.

„Mám šampon ve vlasech!“ vykřikla. „Bude to dalších deset minut, alespoň.“

„Ne, musíte teď odejít,“ řekl. „Nepřítel je u brány.“

Bez úmyslu procházky kolem domu s šampon, pěnu kape dolů její tvář, můj normálně civilizované přítel řekl její přítel, aby se vysrat v její přítomnosti, pouze chatrné sprchový závěs je oddělit.

Pára a teplo a zápach byly zákal až v koupelně. „Musel jsem dýchat z úst,“ přiznala. „Ale upřímně, jsem rád, že jsme v tomto bodě.“

Ona dává přednost, aby to, co jejich vztah byl jako dřív. Jako mě, držela ho za nějakou dobu — celých šest měsíců. Řekla, že vypadala, že nese dítě. Nakonec, je to tak špatné, že se musela dostat kolonoskopie.

„To není dobré pro vás!“ Dustin řekl, když jsem mu řekla ten příběh. „Myslel jsem, že jsme se dostali za tento bod.“

Pak mi začal říkat Čumáčku.

Vzal mě indoor rock climbing druhý den. Nikdy jsem to nedělal, ale mohl jsem měřítku zeď v pořádku tak dlouho, jak Dustin byl na zemi jistící mě. To bylo, když jsem se snažil boulder — žádná lana ani nic, jen ty o zeď, že jsem narazila na problém. Já bych to asi v půli cesty nahoru po svahu, než jsem se zastavil, a to bylo vždy na stejném místě, že jsem skočil ze zdi a na podložku pod dříve. Myslel jsem, že když mám nějaké vyšší já může zemřít.

„Je to děsivé,“ Dustin řekl, „ale v určitém bodě, budete muset zavázat, a věřím, že vám to nebude padat.“

Můžete říct, že jsem bouldering zdi známosti v mém vztahu. Dostala jsem se přes ranní dech, v oku, mastné vlasy, a nepřátelské převzetí společných prostor postele, ale já jsem zatím schopen odhalit skutečnost, že jsem taky většinu základních lidských potřeb. Je to konečné hranice. Bude mě pořád miluješ, když jsem hovno? Nejsem si jistá, musím to zjistit. Kolonoskopie být zatracen.

Přečtěte si Helin je dříve „já jsem S Ním“ sloupce: Část 1, Část 2, Část 3, Část 4, Část 5, Část 6, Část 7, Část 8 Část 9 Část 10 Část 11.

Napsat komentář