Jsem Udělal Můj Žaludek Čokl Vlastní Tinder Účtu

Já jsem šel s první bio, která přišla na mysl.

„Mám tuto myšlenku v hlavě, že klukům nebude líbit mě, protože mé tělo. Vím, že je to krása hierarchie a nejsem na vrcholu.“ To je to co 20-rok-starý student mi řekl o tom, že ona ještě sex neměla.

Když jsem ji slyšel říct, že mé mysli se začalo točit, protože jsem se cítil, jako bych mluvil se svou 20-rok-starý člověk.

Tehdy jsem nemohl pochopit, že někdo toleroval, natož skutečně vzrušuje — moje tělo. Bylo to tak odporné, tak na rozdíl od žen, které jsem viděl v médiích (neodpustím Paris Hilton pro popularizační low-cut všechno, když jsem byla v pubertě v časném 2000s). Ale naštěstí, v průběhu let, jsem zjistil, že moje tělo má mnohem méně společného s tím, proč lidé spí se mnou, než jsem si myslel, že to udělal. Možná jsem si to uvědomil, když se vyspal s půl Manhattanu první, ale to je vedlejší.

Bez ohledu na to, tato dívka neudělal, že objev ještě pro sebe. Chtěl jsem jí říct, že je blázen za to, aby co nejvíce z toho, že 20-rok-starý studium v zahraničí, v Berlíně a že by se měla prostě jít ven a získat nějaké akce, zatímco ona byla na něj.

Ale neudělal jsem to. Rozhodl jsem se dělat něco jiného místo toho. Vzal jsem fotku z mých nejméně oblíbených částech těla: žaludek, že nikdy nebude plochý; můj obrovský zadek, můj houpavý ruce. Ukázala jsem jí a řekl: „nejsem na vrcholu krásy hierarchie. A já pořád souložit.“ Říkala, že obrázky se cítila lépe. Mise splněna.

Ale pak jsem se rozhodl posunout hranice dál a udělat něco drastičtější. Není pro mého přítele — ale pro mé mladší já.

Vytvořil jsem Tinder profil, kde jediný obrázek, je to fotka z mého břicha.

Obraz je nic smyslné. Pět minut předtím, než jsem vzal to, co jsem jedl dost, Thajské jídlo, že dodávka osoba mi dal dvě sady balené nádobí. Mám na sobě Cíl brand bavlněné spodní prádlo barva chlorované vody v bazénu. Já nekouřím nic.

Ve chvíli, kdy jsem dokončil vyvěšením na Troud, jsem šel do chvilková panika. Mé břicho byl venku. Tisíce lidí na Manhattanu by pohled na jednu část mého těla, jsem strávil velkou část mého života skrývá. Moje tělo má stále svalové paměti z sání v žaludku po mnoho let, a tady byla moje břicho teď, pryč rogue a brát na New York jako tenhle film s dvojčaty olsenovými.

Udeřil jsem dost selektivně, výběr lidí, tak jako já, když jsem normálně používat Troud jako 27-rok-stará žena s její částí těla neporušené a ne-vnímajících trupu. Trvalo to jen pár minut, než utkání začalo válcování. A to nebyli zabednění podivíny. Tyto byly atraktivní, milý muži. Přirozeně, mnoho z nich chtěl vědět, jestli jsem skutečný.

A téměř všichni z nich mi napsal jako první.

Jsem se ptal skoro každý, jsem spojila s — v blízkosti 100 v 24 hodin — co se jim líbilo o moje břicho. 100, jen dva lidé byli špatné vejce; jeden byl zjevně sexuální a druhý byl myslím (udělal nějaký hloupý vtip o tom, že rohlíky). Všichni ostatní jsou docela pěkné a zdvořilý, s ohledem na směšnost můj profil.

Když jsem nebyl zaneprázdněn chatování s lidmi, byl jsem navigaci zpět na stránce můj profil zírat na břiše obrázek. Myslel jsem, že Dana na 14, který vždy nosil jí knihy nízký v přední části žaludku při chůzi po chodbách její vysoké školy. Myslel jsem, že Dana na 15, na sobě plavky na pláž (hej, to bylo v roce 2003), ujistěte se, že spodní části ji plavat top se vždy setkali na vrcholu své plavky, aby zajistily, nic, ani kousek kůže, byl vystaven. Myslel jsem, že Dana na 16, kdo má pupík piercing ve snaze zkrášlit kus svého anatomie nenáviděla nejvíc.

Dialogu se všemi těmi chlapy, přál bych si, mohl jsem ji mít v místnosti, mě tak mohla vidět všechny pozitivity jsem byl stále. Její mysl by se roztavil.

Desátý let později, jsem nyní léčit části těla, které nemám moc rád s lhostejností místo nenávisti. Někdy jsem se dostat dolů na sebe. Každý dělá. Teď, když ty myšlenky vplížit do mé hlavy, já si pamatuju, že na konci jednotný den, dostal jsem se zeptal ven šest krát — jako nic víc než břicho.

Napsat komentář