Jsem Ženatý Muž, Téměř Dvakrát v Mém Věku

Perri je teď 34 a Dwayne je 53. Vzali se před 12 lety, kdy Perri bylo 22 a Dwayne byl 41.

Jak jste se seznámili?
Perri: Jsme pracovali v call centru spolu a byli jsme v tréninku a on by mě vzal na oběd každý den.

Řekni mi něco o vašem prvním rande, ne obědů, ale když to ve skutečnosti se změnil na něco.
Perri: By to být tak, že den, kdy jste mě pozval do svého domu a dělal steak?
Dwayne: A máme láhev bílého zinfandel [směje se].
Perri: byl To poslední den jsme byli na školení spolu a on mě pozval na večeři do jeho domu a já jsem strávil noc. Takže po první noc jsem strávil v jeho domě, druhý den ráno jsme vstali, a chce mě vzít k jeho mámě a mě představit jeho máma!

[Smích.]
Perri: to je to, co jsem řekl! Ale stejně jsem to udělala.

To, co říkala tvoje máma?
Dwayne: Ona byla trochu obavy, protože věkový rozdíl, ale že tě má ráda.

Takže měla problém s věkovým rozdílem. Má ještě někdo další?
Perri: Moje máma, určitě. Ona je velmi hlasitý a tvrdohlavý, a ona řekla, že ne z get-go. „Nedělej to! Neber si ho! Je to špatný nápad!“

Co si vy dva myslíte o věkovém rozdílu?
Dwayne: neměl jsem s tím problém, bylo to právě jednání s její matka byla největší překážkou.

Počkej, takže ty jako chlap s někým chodit téměř 20 let mladší než vy, to vás nenapadlo, že by to mohlo být trochu … jako co jste měl společného s ní? Je jí 21!
Perri: Co máme společného?
Dwayne: cítil jsem se, jako bychom byli jako střední Amerika Ice T a Coco.

Ale neměl jsi rozhovorů, kde mluvíte o kapele, nebo televizní show, a ona je jako, „já nevím, nebyl jsem naživu?“
Perri: Ne, vlastně je to naopak! Jsem opravdu rád oldies, stará hudba, staré TELEVIZNÍ pořady. Rád říkám, že mám o něj zájem, protože mám rád oldies [směje se].
Dwayne: Když mě potkal, byla jsem 39.
Perri: Pamatuješ, když jsi mi řekl, váš věk a jsem požadoval, aby vidět váš řidičský průkaz, protože jsem nevěřil? Nevypadal staře. Jedním z důvodů, že mě na něm zaujalo bylo to, že nebyl jako mladší kluci, kteří jsou tak vrtkavá. Byl připraven na vážný vztah.

A ty jsi byl v 21? Jsi připraven se usadit?
Perri: Jo, já nevím, možná? To byl jakýsi podnět-of-the-moment, jen-fly-by-the-sedadla-of-si-kalhoty takové věci. Jen to udělat a uvidíme, co se stane.

Když jste navrhovali, věděli jste, že by řekla ano?
Dwayne: neudělal jsem to.
Perri: Ano, ty jsi to věděl! Víte, když se dostanete do bodu, ve vašem vztahu, když jsi pořád mluví o budoucnosti, a „když spolu budeme bydlet, až budeme mít děti, až se vezmeme.“ Jsme vždycky říkal, když jsme se vzali, když jsme koupili dům. Takže budoucnost byla tak trochu naznačil.

Měl jste nějaké velké boje, protože jste se vzali?
Dwayne: no Jo, když její matka přišla na návštěvu …
Perri: Moje máma je velmi náročné a chce to, co chce. Moje máma dodnes se snaží, aby mě s ní přítel je syn, a pak jsem mít nepříjemný rozhovor, kde je, „jsem vdaná. Nenechám nikoho. Nevím, co ti řekla, ale to bylo hezké setkání s vámi.“ Myslím to vážně. Udělala to jen před pár měsíci. Nechci ji pozvat, jestli bude tady pro nějakou délku času. Pokud jdu někam s ní, řeknu mu, že nemusí přijít.

Co říká? Nemůžeš jí to říct, aby držel hubu?
Perri: Ona mu říká líný, mu říká „starý prd.“ Ona je prostě zlá.

Jaký je to pocit, Dwayne?
Dwayne: je To hrozné. Prostě mě nesnáší.
Perri: To není nenávist, jen má určité standardy. Víš jak, každá máma chce, aby její dcera oženit, jako doktor nebo právník? Nebyl to ideální a má jen očekávání problémů. To je to, co cítím, jak to je. Čekala mě vzít někdo bohatý a úspěšný a je to normální chlap.
Dwayne: Ale my jsme si koupili náš dům, byl postaven od základů. A udělali jsme to z recese. Jsme neměli dostat naše zabavili dům.
Perri: Ale to není pro ni dost dobrý.
Dwayne: Teď její táta na druhé straně, vycházíme spolu v pohodě.
Perri: je více bezstarostný, méně tvrdohlavý, více zdvořilý.

Z jiného soudku: jak se váš sexuální život změnil od té doby, co jsi ženatý?
Perri: Pro mě je zvýšena!
Dwayne: vycházíme spolu docela dobře [směje se].

Co tím myslíš, „je větší“?
Perri: No byl jsem velmi plachý, když jsem byl mladší a neměl jsem mnoho přátel, nebo tak něco, tak bude mít sex každých šest měsíců na dva nebo tři krát za týden? Je to lepší!
Dwayne: jsem červená?
Perri: byl Tam jeden incident, kdy po jedné noci, kdy jsem věděl, kde bydlí, takže jsem tady celou dobu, a jednou v noci, jsem myslel, že bych udělat něco skandálního, tak jsem se ukázala nahá, na sobě nic, ale pláštěnku a překvapil ho. Jen jsem ho měl rád! Pořád je tu o 12 let později, takže …

Už jste ohrožena na něco ve vašem vztahu?
Perri: vždycky jsem si myslel, že chci děti, ale proto, že nemůže mít děti, jsem se rozhodl změnit svou mentalitu na to mít velkou rodinu. To je v POŘÁDKU. Miluji děti jiných lidí.

Co myslíš tím, že rozhodla, že nebude mít? Jste měli vasektomii?
Dwayne: kdysi dávno, jo.
Perri: Po jeho první syn, jeho jediný syn.
Dwayne: Moje žena v té době, ona nechtěla mít další děti, a ona byla unavená z braní Pilulky, tak jsem řekl, „OK, budeme spolu na chvíli, takže prostě to udělám.“
Perri: Ale to nevyšlo.

Cítíte se kvůli tomu špatně? Je tu část tebe, která chce mít více dětí?
Dwayne: já. Pokud bych měl [zemřít] alespoň, že ona by mít dítě udržet její společnosti.
Perri: jsem docela flexibilní. Jen jsem rolka s údery a někdy prostě musíš změnit svůj pohled na věci, víš? Dítě, které neexistuje, nebo manžela, který neexistuje? Co budu soustředit svou energii na? Někdy budete mít děti a někdy ne, a to je v POŘÁDKU v obou směrech.

Nemusíte se bát stárnutí a odchodu do důchodu, a to z důvodu, jak daleko od sebe jste ve věku, že byste mohli skončit chvíli sám, Perri? Nechci být morbidní.
Perri: Jo, možná jsem mu přežít a to je prostě realita situace. Někdy jsem ho dráždit, že budu tlačit ho kolem jeho vozíku, když je starý a jestli se nebude chovat slušně nechám ho na rohu někde. Ale kdo ví, to by mohla být jiná cesta kolem. Mohl jsem vstoupit do provozu zítra.

Vy a váš manžel chci říct svůj příběh? Nebo víte, že skvělý pár, kteří by měli říkat oni? E-mail [email protected] předložit pro tento sloupec.

Tajný Život manželských párů je týdenní série rozhovorů s páry o věci, které nikdo vám řekne o manželství. Kontrolujte každé úterý na nový rozhovor. Dříve: jsem Dozorce, Který si vzal Chovanec.

Jane Marie je spisovatel žijící v Los Angeles.

Napsat komentář