„Můj Muž Si Myslí, Že O Mila Kunis, Když Masturbuje. Nejsem Pro Něj Dost?“

Je mi 23 let a ještě jsem neměl sex, protože jsem si myslel, že bych zachránit přijít o panenství pro někoho, kdo mě opravdu miluje. Já jsem teď datování tohoto skvělého chlapa, který má situaci zvládl opravdu dobře. On je ochoten čekat na chvíli (i když ne navždy) na sex se mnou. Problém však je, že nevěří, že můžete opravdu milovat někoho, romanticky, bez sexu jako první. Nějaké rady?

To je lepkavá catch-22. To zní, jako jste oba velmi jasné, přiměřené představy o tom, co je správné pro sebe — a oni prostě nesouhlasí. To, co funguje pro mě nebo pro někoho jiného, tady moc nepomůže, protože je to tvůj život. Tak jsem jen tak navrhnout dvě věci.

První, počkat a uvidíme. Čekal jsi 23 let a jsi ještě panna. Takže není kam spěchat. Pokud jste čekali dost dlouho, můžete čekat déle, aby se ujistil, že jste opravdu pohodlné s ním. Vypadá to, že tvůj přítel je zdvořilý, ale nakonec se budeš cítit nějaký tlak.

Tak tady je jedna věc, kterou můžete udělat: Říct mu, že jste respektovat jeho názor, že jste přitahováni k němu, že ho nechceš, aby pocit, že se škádlil, a že nechcete, aby musel říct, že ne každé rande. Tak, jako dočasné řešení, řekni mu, že chceš, aby konverzaci ze stolu. Sex je velká věc, ale to může přemoci všechno ostatní, a to by nemělo stát značným problémem vašeho vztahu.

Aby se to nestalo, nastavit jasné hranice (Přespávání? Handsies?). A nastavit konkrétní čas, který vám bude trvat, než si znovu rozhovor (pár měsíců? Méně? Víc?). To nemůžete slíbit, že mít sex později — ty se ptáš na nějaký čas, aby zjistili, jak se věci jít. Pokud se nemůže vyrovnat s tím, že to asi není pro tebe ten pravý. Ale jestli je vážně o vás, on bude.

Druhá věc, co já tvrdím, je, že si myslíte, že o všech různých způsobů, jak lidé definují láska: má pocit, Že potřebuje sexuální intimity aby k pádu v lásce, a máte pocit, že musíte být v lásce s cílem otevřít si na sexuální intimity. Ale může tam být nějaký prostor pro vyjednávání. Možná „láska“ znamená něco jiného pro každého z vás. Je to legrační slovo, po všem. Někteří lidé myslí, že milovat znamená najít „ten“, a někteří lidé (jako já) myslíte, že můžete zamilovat s více než jeden. Takže tam by mohlo být nějaké společné východisko: Možná, že vaše představa o lásce je zbožňující a věřit někomu, a jeho myšlenka je vědět, že jste „jeden.“ Pokud ano, možná jednou budete oba cítit bezpečně a zároveň uctíván a respektován, můžete věřit jeden druhému natolik, aby se ponořit. A pak můžete zjistit, co se zavolat později.

Bez ohledu na to, vzít si na čas. A nemám vůbec pocit, že musíte dělat něco, co nechcete.

Po výslechu můj přítel několikrát, když jsem byl jediný, že když masturbuje, nakonec se přiznal a řekl, že si myslel o Mila Kunis. To je pro mě cítit všechny druhy emocí. Cítím se zrazená, naštvaná, smutná, a nejsem pro něj dost. Já jen chci, aby neměl žárlit o to víc. Stal jsem se tak paranoidní.

Jsem rád, že umíš přiznat, že žárlíš. Ale chci, abyste se ještě více k sobě upřímní a přiznejme, že jsi žárlivý, než odpověděl na vaši otázku. Když ses ho zeptal, „mnohokrát,“ ty bys ho nechal jít. A teprve pak vám řekl, že uvažoval o Mila Kunis.

Mila Kunis? Mohlo by to být horší. Mohl by myslet na bývalého, přítele, lásku, vaše nejlepší kamarádka, vaše sestra, vaše matka — poslouchat svou matku. (Ew — Omlouvám Se.) Ale tady je můj názor: zřejmě si myslí jiných lidí, když on fantazíruje. Protože každý dělá. (Včetně sebe, pokud jste opravdu upřímní.) A to je docela bezpečné říci, že Mila Kunis je nikdy dát váš přítel čas dne. Ona je zaneprázdněn.

Ale on byl pravděpodobně lže o Mila. Jak říkáš, nechtěl odpovědět na otázku, prvních pár krát, a to bylo pravděpodobně proto, že věděl, že to byla past. Ale jste na něj zatlačil a nakonec pravděpodobně vybral její jméno z ničeho, protože se jí zdálo, jako nejbezpečnější, nejméně pravděpodobné, že člověk by mohl zmínit. Ale ani to nebylo dostatečně bezpečné.

Všichni si zaslouží naše vlastní fantazie. A nebudete mít zdravý vztah, pokud si myslíte, že můžete policie svého přítele myšlenky—zejména jeho sexuální fantazie. Věř mi, nechceš to vědět. Oni dostat chaotický. Ale tohle není o jeho fantazie. Je to o tvé paranoie.

Někdy jsme všechny bitky a položit pasti. Ale když to uděláme, jsme se obvykle snaží ospravedlnit nějaké nejistoty nebo žárlivost, a máme tendenci vytvořit drama, které splňuje naše nejhorší očekávání. To je klasický self-naplnění, self-destruktivní chování, a to nikdy zlepšuje základní problém: to se to zhoršuje.

Jinými slovy, vaše žárlivost a nejistota nemají nic společného s Mila Kunis. Nechte Mila sám. Ona není Černá Labuť-ing. Tohle je skutečný život, ne Oz, a ona není Zlá Čarodějnice. Ona nikdy být tvůj přítel je přítel s výhodami, tak přestaň přemýšlet o jeho fantazie. A začít řešit vaše vlastní nejistoty. Pokud dává nějaké jiné důvody k podezření, konfrontovat, že chování přímo, místo toho se snaží udělat nějaké Menšiny Reportmindreading jeho masturbačních fantazií s cílem předpovědět budoucí aféry.

Každý vztah je risk. Pro jednu do práce, budete muset vzít spoustu rizik. Základní riziko je důvěra. Jak začít, zkuste důvěřovat mu s jeho vlastních špinavé myšlenky.

Setkal jsem se můj přítel on-line. Letěl jsem za ním ven a pak se přestěhoval, aby s ním šest měsíců poté. Za šest měsíců po setkání, než jsem se přestěhoval, měl jsem dva na jednu noc. Cítí se, jako bychom byli „seznamka“ v té době, a on se bude cítit, jako by to bylo podvádění. Mám mu to říct?

Říká mu, je správná věc. Dlouho-vzdálenosti situací jsou složité, ale když už jste pohybující se být s ním, řekl bych, že byste měli zdvojnásobit a jít na upřímnost od začátku. Řekni mu, že jsi měl tyto dva úlety — a vysvětlit, že oni byli nic víc než to. Řekni mu, že jsi se mu to vysvětlit, protože monogamie je pro vás důležité: Nyní, že žijete spolu, slíbíš, že se to nebude opakovat a vy chcete vědět, že on bude dělat totéž pro tebe.

Rozhovor může být hrubý, ale nevypadá to, že to byl pokračující věc, nebo jako jste žonglování více vztahů. Můj odhad je, že je lze překonat, že on si to; a že se budete cítit mnohem lépe, jakmile se dostanete to ze sebe. Koneckonců, on byl ve stejné situaci: on také právě začali chodit někdo z daleka, kdo se setkal on-line. Kdo ví, možná dokonce i přijít čistý o jednu noc z jeho vlastní—a pak budete oba moci vyměnit příběhy!

Máte otázku ohledně sexu a vztahů pro Logana? Odeslat zde.

Napsat komentář