Můj Přítel Je Přesvědčen, že Ho podvádím.

boyfriend thinks i'm cheating' /

Byl jsem se svou první láskou již více než 10 let. On je fakt přilnavá — myslí si, že jsem ho podvádí s nějakým chlapem. Řekl jsem mu, že nejsem, ale on nebude poslouchat nebo mi věřit. Co mám dělat? já už vyčerpal všechny možnosti.

Nevím, jak jste reagoval na svého přítele, ale často, když někdo falešně obvinil, že budu oprášit falešná obvinění vypnout konverzaci, aby se zabránilo jejich partner, nebo dělat absolutní tvrdí, že je to nemožné, že by někdy podvádět. Bolí to být neprávem obviněn z ubližuje někdo, koho milujete, takže chceme vypnout, tak mluv rychle.

Ale účinek pokrčil rameny této věci a vypínám to, je to podezřelé osobě, která se bude číst pouze další důkaz, do popření: No, to je právě to, co podvodník by se říct, Že se mi vyhýbá. A co je nejhorší: Ona mě neposlouchá. Nebere mě vážně.

Nemůžeš ho přesvědčit, že za sebemenší stín pochybnosti, že nejste podvádění, protože nemůžete dokázat negativní. Ale můžete připomenout mu, že ho miluješ a že berete své pocity vážně. Že jste poslouchal. Že vám záleží o tom, jak se cítí.

Takže sedět se svým přítelem. Řekni mu, že ho moc miluješ, že tě to bolí být nedůvěřoval, a že chcete dělat, co můžete, aby mu pomohl věřit. Řekněte mu, že máte co skrývat, a že chcete slyšet všechny své obavy najednou, takže si může dělat, co můžete dát svou mysl v klidu. Řekněte mu, že jste opravdu chcete vědět proč mu to vadí tak moc.

Vyberte čas, kdy máš hodiny mluvit. Řekni mu, že se může zeptat na jakoukoli otázku, co chce. Pak se na všechny odpovědět. Ptejte se ho na oplátku. Opravdu věnovat pozornost. Buďte trpěliví a uvidíme, jestli můžete pomoci mu tváří v tvář svému strachu. Někdy podezření, že fester ve tmě našeho podvědomí vypaří, když jsme vzduch ven.

Tak jsem se dala dohromady s klukem na pár měsíců, ale od začátku, udělali jsme to jasně a jen casual — žádný city, žádný závazky, držel v tajnosti, snadné. Musel jsem potlačit některé pocity na můj konec, ale to nebyl velký problém, a máme spoustu zábavy. On byl první osoba, kterou jsem udělal, nic sexuálního s, a ujistil se, že jsem se cítil pohodlně a v bezpečí celou dobu — bylo tam hodně důvěry a otevřené komunikace zapojit. Před měsícem, že „skončil“ vztah, který by bylo v pořádku, až když jsme spolu sami, jen jsme se dali zase dohromady tak jako tak, a jsme mluvit a sext a Snapchat velmi často, což dělá věci trochu matoucí. Skutečný problém začal před pár týdny, když se zmínil, že byl s jinou ženou. Věděl jsem o ní dřív, ale způsob, jak o ní mluvil, spolu s flirtování a sexting mě, silně naznačoval, že oni byli jen tak vážní jako jsme byli (což není vůbec) a že to, co jsme dělali, bylo v POŘÁDKU. (Už jsme se shodli, že se nestaráme o hákování s jinými lidmi.) Nicméně, on později mi řekl, že oni byli více vážné, a tam jsou pocity, že on měl „vyhnout“ se mnou. Když jsem se zeptal, jestli často hákování se mnou podvádí s jinou holkou, řekl, že to byla šedá zóna, že nechtěl, aby se s ní. Řekl také, že nemá představu o mě a vypadá to, jako by ona by se zlobit, když to zjistila, ale také si nemyslím, že je to moje místo říct jí o nás. Dále jsme hákování od toho rozhovoru, ale začínám se cítit provinile pokaždé, když jsem dělat, to — technicky nejsou spolu, zřejmě neprobírali být exkluzivní, a rozhodli oficiálně datum … tak je to nevěra? Jsem špatný člověk, když to chci pokračovat a nechat se to stalo, i když jsem na boku holka? Co mám dělat?

Za prvé, pojďme mluvit o tomto vole ty jsi vykostění: On podvádí. Když chlap říká, že existuje „šedá zóna“, že vždy a navždy znamená, že jiná žena by být naštvaná. A pokud by byla naštvaná, pak ví, že ona to za předpokladu, že monogamie. A pokud ví, že ona to za předpokladu, že nespí s nikým, spí s vámi, je to podvádění. Ergo: On podvádí.

Také, jste za předpokladu, že tento člověk — který se plíží kolem na jinou ženu — je být upřímný s vámi. Je on opravdu pravdu o tom, co jí to řekl? Pokud lže jí, jak jsi si tak jistý, že mu říká pravdu?

Měli byste předpokládat, že je podvádění na tuto ženu, protože věděl, že by jí to ublížilo, a že jste pravděpodobně nebudete mít celý příběh. Tak kde to nechat?

To neznamená, že jsi „špatný člověk.“ Za prvé, nejsi nikdy špatný člověk, protože nikdo — dokonce ani ten chlap — je definován jeden špatný pohyb nebo jeden zraňující akce. Ten chlap není nutně špatný člověk, ale že dělá špatnou věc: On je podvádění.

Takže se musíte zeptat sami sebe: Pokud hledáš nezávazný vztah, nemůžete najít někoho, kdo není lhaní a podvádění na nějakou jinou holku? Nechtěla bys raději neformální situace s menší drama? Nechtěli byste raději být chycen v tom bordel? Protože to nevypadá, že ležérní mě. Zní to stresující.

Příležitostné úlety vždy spustit jejich průběh. V určitém okamžiku, hádka prostě nestojí za to. Protože to vypadá, že jste dosáhli tohoto bodu, zvažte, prosím, dál.

Chodím se svým přítelem už skoro dva roky, a já mám nějaké pochybnosti. Vždycky jsem ho potřebovala být trochu více promyšlené, než je on, a poslední dobou je to opravdu mi ukázal, že on může změnit. Měli jsme několik momentů, kdy jsem se bála, že budeme muset končit, jednoduše proto, že nikdy nebyl připravený na dlouhodobý vztah. Chápu, že jsme oba mladí, ale taky nejsem chtějí pohrávat už; já jen chci najít lásku. Také jsem byla nedávno diagnostikována generalizovaná úzkostná porucha, což učinil i z nás pochopit mé neustálé starosti a potřebu odhodlání a pozornost. Kromě toho, že jsem měl své dva nejlepší přátelé přišel ke mně a dej mi vědět, že si myslí, že bych měl přehodnotit svůj vztah, protože vidí, že je možné, aby mě smutný a podrážděný. Byl jsem opravdu šťastný, oni byli díval se na mě, dokud jim vysvětlil, že jejich důvodem pro mluvení ven bylo pouze to, že nechtěli bavit visí ven se mnou, když jsem bojoval s mým přítelem, který je také jejich spolubydlící. Moje otázka je, jak mohu potvrdit svou lásku pro mého přítele s tolika vnějšími silami zdánlivě pracuje proti nám? Cítím tlak od mých přátel se s ním rozejít, ale já ho moc rádi, a věci, které byly mnohem lepší, poslední dobou. Pomoc!

Máš hodně děje najednou, ale není to nic, co bys nezvládla.

Jsem rád, že jste mluvil s někým o své úzkosti. Úzkostné poruchy jsou tak velmi běžné, že Národní Ústav Duševního Zdraví odhaduje, že 40 milionů američanů trpí nějakou formou úzkostné poruchy. Asi 6,8 milionu jsou ovlivněny generalizované úzkostné poruchy jako je ta vaše, nebo o 3 procenta populace. Dvakrát, jak mohou ženy jsou postiženy stejně jako muži. Budu citovat tyto statistiky zdůrazňují, že úzkost je tak běžné; spousta lidí, kteří trpí úzkostí a najít zdravé, milující vztahy. Navíc, mnoho z těchto lidí nebyli tak aktivní jako ty a vzal praktický krok, jak se dostat diagnózu (a předpokládám, že některé odborné poradenství).

Zmiňujete se, že „tolik vnější síly“, pracují proti vašemu vztahu, ale prosím pamatujte si, že vaše úzkost není vnější síla. To není oddělený od vašeho vztahu, protože je to část z vás. Podporující partner je bude respektovat a vyhovět vašim úzkost jako jeden z mnoha milionů věci, které vy sami; podporující partner neměl vidět to jako nějakou vnější překážkou je třeba překonat — a bude, není pochyb o tom, mít vlastní mnoho problémů. Nikdo to jednoduché.

Jako pro své přátelé, moje první reakce byla: Sakra, všichni jsou ve vašem podnikání. Vaše nejlepší přátelé jsou také tvůj přítel, spolubydlící? To je v podstatě nastavení pro každý TELEVIZNÍ pořad o přátele kdy udělal, od, ehm, Přátelé, aby Ta Nová Holka. To je snadný-péct recept na drama.

Otázka je: Proč jsou vaši přátelé naléhají, abyste se rozešli? Je to opravdu proto, že jsi méně zábavné, když jsi s ním? Nebo proto, že chtějí, abyste byli šťastnější? Myslím, že je to možné, že oni se starají jen o zábavu, ale protože vědí, že ty a tvůj přítel tak dobře, řekl bych že se opravdu starají o vás, i když mají vyjádřit, že špatně. Takže následovat své srdce, ne jejich, ale také, nebojte se je vyslechnout. Pokud váš přítel se brzy odstěhuje, musíš mír, jedna cesta nebo jiný. Nechci se zabránilo těžké rozhovory s nimi. A pokud máš pocit, že potřebuješ čas o samotě se svým přítelem, daleko od vlivu těch, přátelé, něco udělat o tom: Pověsit na své místo.

Zajímalo by mě, jestli se starat o první věc, kterou řekl ve svém e-mailu: to, že jste spolu „téměř dva roky,“ ale váš přítel „nikdy nebyl připravený na dlouhodobý vztah.“ Věc se má tak: Jste v dlouhodobý vztah. Po dvou letech, nejsem si tak jistý, že bys měl být přisuzovat vaše „need for závazek“, aby se vaše úzkostné poruchy. Měl dva roky na to rozhodnout, zda nebo ne on chce stejné věci. Že by se některý partner nervózní.

Chce vážný vztah není příznakem úzkosti nebo slabost, takže jít po životě a vztahu, který chcete, bez omluvy. Pochybuji, že potřebujete závazný vztah, protože jste nervózní. Vsadím se, že chceš to, protože by se váš život plnější.

Jít vpřed, být jasné, o jaký druh vztahu chcete. Jak jste o tom mluvit, stres vzhůru závazek — že vám spolu bude dobře. a že by štěstí mít někoho, jako jsi ty. Také, dejte mu najevo, že máte hranice a jeden z těch je, že můžete i nadále na dobu neurčitou bez závazku chcete. Někdy je nejlepší způsob, jak zmírnit váš vztah úzkosti je čelit základní problém hlava-na.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář