Můj Přítel Nemá Koule

Mluvím o tom, že Matt je nedostatek míčů, jak kdybych tam byl, když přišel o ně. Nebyl jsem.

Vlastně jsem ho neviděla 10 let, od střední školy, během níž se před čtyřmi lety přežil rakovinu varlat. Ale byli jsme flirtování přes textové zprávy po dobu tří měsíců, odeslání opilý haiku básně a vtipy na útěku do Mexika. Byl tak potutelně sarkastický, jak bych si pamatoval ze střední školy. A atraktivní, chytrá a milá. Proč byl stále svobodný? Obzvláště v Ohiu, kde všichni v našem věku byla už tři miminka hluboko v nešťastném manželství. Musel to být koule. V jaké fázi ve vztahu, můžete požádat chlapa, když jeho penis funguje?

„Jsi… chci říct… to je…“ vyděsila jsem se na mou nešikovnost.

„Můžu nahoru?“ zeptal se mě. „Je to to, co žádáš?“ Pak, nejdelší pauze v historii opilé rozhovory o penisy.

Později jsem viděl, oválná náplast na jeho stehna, a červené značky, kde záplaty byly na jeho zadní a vnitřní ruce. Testosteronu záplaty nejsou jen pro sex. S žádný přirozený způsob, jak produkovat testosteron, jsou také palivo pro energetiku a budování svalů. Bez nich, Matt říká, že bude „hromada pud.“

Tu opilou noc, kdy jsme se prokázala jejich účinnost, několikrát, a brzy poté se stala první dva lidi v lidstvo zažít opravdový dokonalá láska. (Nebo, že to, jak jsme to viděli.)

To nebylo dokud Matt přestěhoval do New Yorku pro mě, že jsem zažil to, co jsme nyní nazývá Měsíční noční Můra. Díky své popularitě mezi doping pro sportovce, testosteron je kontrolovaná substance. Každých 30 dní, potkáváme nové vrásky v procesu k získání testosteron předpis.

Nový lékař podezření naši potřebu kontrolované látky na předpis. Nové pojištění zástupce, který říká, že jeho rakovina je pre-existující stav nebo vyžadující jeho experiment s neefektivní generických léčiv. (Bez pojištění, opravy stát 400 dolarů za měsíc.) Dvacet nových lékáren, které nemají nést lék a nebude ji objednat. Nový lék, výrobce, který se rozhodl, bez varování, aby přestal balení léku v určitém dávkování, nás nutí začít celý proces znovu od nuly. Nový stát, nebo federální nebo místní zákon, který zkracuje počet dní, musíme vyplnit předpis, které se nesmí překrývat s naší stávající nabídky.

To je život s přítelem, který nemá koule.

Naše schopnost mít sex se spoléhá na tyto hloupé patche. Nemáme žádnou kontrolu nad nimi, a musíme jimi zůstat stejné navždy. Když nový zátaras táhne Matt měsíční dodávky náplastí pár dní navíc, dostane návaly horka a někdy omdlí. Tam jsou plačtivé členění. A — nejděsivější ze všech — Matt nemůžu nechat nějaké mentální nebo emocionální faktory zasahovat. Každý nový lék přináší nepřeberné množství nových překvapení. V poslední době, jsme experimentovali s novým, vyšším dávkování gelu, který se zvýšil Matt je sexuální apetit a dal mu víc chlupů na hrudi.

Ano, mám pohledu. Vím, že spoléhat se na léky není tak děsivé jako rakovina varlat, který ho sem dostal. To se nedá srovnat s tím na operaci, která odstraní Matt je kluk díly, nebo chemoterapie. A hele, to je fyzicky nemožné, aby ho, aby mě oplodnil, tak jsme se ušetřit peníze na antikoncepci. (Když on má orgasmus, nic vyjde. Která část dělá sex neuvěřitelně pohodlné.)

I s opravou, i když tam není žádný slib, že bude jako mávnutím kouzelného proutku se erekce. Naštěstí on, ale jednou jsem strach, jeho tělo by se prostě rozhodnou, že je hotovo. Je možné, že jsem špatně myšlení o tři roky do našeho vztahu.

Každý měsíc, když noční Můra se vrací, ptám se sám sebe, jestli bych rád velmi odlišné Matt. Co když se mu stalo to hromadu pud? Co když, bez fyzického výstupu, jako je běh a vyvážené hormony, se stává v depresi, a jeho nálady tlačit mě pryč? A to nejdůležitější, co když nemůže uspokojit své fyzické potřeby, a již má veškeré potřeby pro mě uspokojit?

Minulý týden, po večeři v Mexické restauraci v blízkosti našeho bytu, Matt byl lopaty rýže do úst, jako vyhladovělé monstrum. Zasmál jsem se sám pro sebe; jeho hrozné chování u stolu jsou běžící vtip. Ale místo toho praskání na to, že jsem nevysvětlitelně vyhrkl nemožné otázku.

„Co se stane, pokud erekce opravy přestat pracovat?“

Jeho žvýkání zpomalil, jak se na mě podíval. „Já nevím.“

Zírali jsme na sebe mlčky porazil a vrátil se do naší enchiladas. Myslel jsem, že nutí sebe sama k řešení nepříjemné hypotézy bylo něco, co všechny dospělé, vážné dospělí musí dělat. Možná je. Ale je tu něco, co říci o občas všeobjímající naivitě, prostě ignoruje věci, které nemůžeme vystát myslet. Nebyl jsem tam, když on ztratil jeho koule; na čem záleží je, že jsem teď tady.

Napsat komentář