Návod pro ženy, jak se vypořádat s impotencí

Jak pomoci člověku, když má problém s erekcí.

Ženy také nejsou imunní vůči vlivu erektilní dysfunkce v jejich partnera, zvláště, když se partner neprezradí, že má problémy s erekcí a trpí v tichosti. Když ženy se snaží odhalit příčinu emocionální napětí ve vztahu, často se obviňuje sám sebe a věří, že její muž je již považována za atraktivní, nebo že má vztah s někým jiným.

Často to vede až k rozpadu vztahu, protože ani jedna strana ví, jak vyřešit tento stav. Pravdou je, že mužská impotence je problém, který by měl být otevřeně a upřímně promluvit se svým partnerem. Mlčení a vyhýbání se pohlavnímu styku, je skutečný viník zodpovědný za deprese a úzkosti.

Otevřená diskuse pro lepší pochopení

Pro ženy je nepochybně lepší, kdyby bývalý dysfunkci penisu, které znají, než by byla držena v nevědomosti, kvůli strachu z zahanbenia. Ve skutečnosti, otevřená komunikace o stavu může vést k rychlejšímu řešení problémů, a dokonce i zachránit život, jako je erektilní dysfunkce, je jen příznakem jedním z nejzávažnějších onemocnění, jako jsou:

  • Diabetes
  • Vysoký krevní tlak
  • Vysoká hladina cholesterolu
  • Drogová závislost

Z mužského hlediska je často nemožné, aby komunikovat se o erektilní dysfunkci se svým lékařem, protože pro ně je to příliš hanebné, a dokonce i teď, přičemž jejich je o důstojnost. S pomocí žen, je mnohem více pravděpodobné, že muž navštíví lékaře a nechá vám více pečlivě zkontrolovat závažnosti stavu.

Člověk se často cítí příliš trapné říkat partner má jen měl pravdu, protože se bojí, že sexuální kritiky nebo posměchu. Nicméně, to je více pravděpodobné, že žena muže podpoří v době krize, a uznává, že podobné problémy jsou poměrně časté. Nicméně, pokud se tyto problémy v ložnici nejsou předmětem diskuse mají tendenci být později nabaľovať do větších problémů, a, v průběhu času, se stala předmětem hádok.

Během chceného, ale odopieraného sexuální styk tím, že člověk je mysl, žena řídí počet otázek. Většinou jsou negativní, a téma erektilní dysfunkce zřídka přijde na um. Pár má možnost najít řešení, pokud to je člověk, bez tlaku na koni, aby si uznal problém. Nejlepší je, když muž spolu s ženou, kteří hledají řešení pro impotence, a ne, když sama žena se snaží zjistit, co se stalo se vztahem, zatímco muž je postupně více a více zdeprimovaný ze skutečnosti, že on nemůže uspokojit svého partnera.

Léčba a léky na impotenci

Nejrychlejší způsob, jak správné sexuální život partnerů je použití léků na erekci, i když ty jsou drahé, „špásom“ a jít neléčené zdravotní problémy, které způsobují erektilnú dysfunkciu. Více světla může vnést do problematiky a konzultaci pár s sexuológom, který vám pomůže odhalit příčinu problému. Například, člověk může ve vztahu trpí:

  • Autobiografický
  • Stres
  • Úzkost
  • Stres z výkonu

V daném případě, bude poskytovat léky pro mužské impotence pouze dočasné řešení. Konzultace s odborníkem pomůže zmírnit problémy ve vztahu a upřímný komunikace. Člověk se může cítit být schopen uspokojit potřeby svého partnera, zejména pokud je kladen velký důraz na jeho výkon. To může také být ve stresu z práce a nemůže myslet na pohlavní styk, i když to má náladu.

 

Ale to neznamená, že ženy jsou jen pouzí pozorovatelé strach z jejich partnerů. Diskuse s odborníkem vám umožní ženě, aby přesně pochopit, co pohání mysli svého partnera, a tedy přizpůsobit. Ženy obvykle vědí, jak získat tyto typy emocí a to i bez odborných zkušeností. Také jsme si často myslí, že jsou odsouzeni přijmout skutečnost, že oni nejsou to, co jejich partner chtěl v sexuálním životě. V sexuální terapii, však pochopí, že je to často není přímo problém, a že tato nedorozumění mohou být snadno vyřešit mluvit se svými partnery.

Myslíte, že více, ale ne násilím

Některé ženy mají opačné reakce a stránia do styku, protože člověk zdánlivě nemá zájem. Tento postoj může čerpat muž hlouběji do jakési spirály deprese, protože si myslí, že selhal jako milenec. I když je to žena, je zcela přirozená reakce, tam může být extrémní výsledek, pokud tyto problémy jsou vyřešeny včas.

Některé páry se domnívají, že problém je nedostatek romantiky v ložnici. Jednoduché řešení by bylo těžké, aby se pokusila najít spontánnejšie cestu k pohlavnímu styku. Nicméně, to neodstraní problémy způsobuje erektilnú dysfunkciu a spíše vede k frustraci. Žena by se neměla stydět, nebo jsou schopni, protože její partner nemůže dosáhnout erekce. Místo toho by měly upřímně snažit zjistit příčinu problému, který je příčinou partnerove problémy s erekcí a spolu s nimi podniknout kroky pro jejich odstranění. Neexistuje žádná jednoduchá odpověď na tento problém a jen ti, kteří se snaží z několika možností, jak najít vhodné řešení.

Pokud máte zájem v tomto tématu, takže čtěte také související článek s názvem : krok-za-KROKEM: Léčba impotence společně jako pár

 

Napsat komentář