Nejlepší Věc Udělat, Když se Dostanete Dárek Od Své Ex

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

Žena v New York City nemůže přežít bez mobilu. To je fakt. Zvláště ne ženy, pracující pro Nicole Brantley. Mé staré já by pochodoval do nejbližší Verizon a odešel s zbrusu nový telefon jednu krátkou hodinu později. Moje nové já — a snížit bankovní bilance — čeká tři dny pro můj telefon pojištění na loď repasované náhradní. Mé nové já zoufá nad 200 dolarů poplatek. A nesnáším, Oběť trochu více s každým nepříjemnosti, které způsobil tím, že můj telefon.

Museli počkat ve 20 minutové frontě na Nicole je dvojité espresso BEZ Cukroví Rozdrtit trávit čas.

Schopen zavolat Uber a museli honit dolů taxi.

Jíst sám v té nové sushi místě, protože Cammie museli zrušit, ale neměl jsem způsob, jak mi dát vědět.

Můj Trivia Crack hry, které skončí v důsledku non-aktivity.

Museli odpovídat na e-maily jako Neandrtálec, moje reakce odloženo, dokud jsem mohl fyzicky dostat k počítači s připojením na Internet.

Moje práce asi nepřežil tří-denní lhůty kdyby to nebylo pro nastavení vysílačky — obří rádio, který visel na boku, kabel běží z něj až stejně-sexy přílba, že Nicole trval na tom, abych nosit. Vypadám směšně, ale můžete slyšet Nicole hlas hlasitě a jasně, když štěká na mě. A ona byla štěká neustále. I když jsem nenašel na těhotenský test v kabelce, myslím, že by na to nakonec přišli. Vypadá unaveně, její čas v vlasy a make-up zdvojnásobil. A ona o nejpodivnějších potravin. Olivy, kávovou zmrzlinu, feta sýr, a … co bylo včera … ach. Banánové nanuky. Zkus vystopovat, banán popsicles do 15 minut. Byla zoufalá pro věci. Nenašel jsem jim před natáčením získal a ona se zhroutila. Joey nadávali, Paulo mazlení, a všichni se dívali na mě, jako bych byl na vině.

Tam je jeden těžit z neustále připojeno pokrývky hlavy. Já se také může naladit se na obecný soubor tlachání, což je obvykle naprosto snooze-hodné. Výjimkou dnes, v době oběda, když velmi rádi, PA udělal poznámku, že Victor Stojí za to byl na place. Při zmínce o jméno Oběti, měl jsem okamžitě zalezla do šatny, protože věděl, že tam byl pro mě. Schovala jsem se za regály s oblečením a vybral každý kousek gel vrchní nátěr z mé nehty (Ne telefon, pamatujete?). Jsem znovu objevil o 45 minut později, když slovo obíhal, že on by odešel.

Když jsem se vrátil na Nicole trailer, tam byl box, pro mě, příliš velký, aby se držet jen telefon, a já zavrčel trochu pod mým dechem. Nebyl jsem v náladě. Roztrhl jsem na stužku s angry ruce, bílé víko strhl odhalit kabelku Balenciaga City Bag — černá kůže, s kartou visí jeden popruh. Hodil jsem otevřít karty, steeling sebe pro zprávy, připravené pro něco, sexuální a nevhodné, jako byl Vic stylu.

Tenhle zipy zavřené. Lepší pro ne ztrácet věci.

Musel jsem valit oči na to. Pokukování v tašce, jsem zahlédl můj telefon.

Tak se vrátil. Žádné face-to-face setkání nutné, bez ovládání telefonu přes mě výměnou za kontakt.

Možná jsem paranoidní, ale nechtěl jsem nutně ho chci zpátky. Ne, když to bylo v jeho rukou. Ne, když on mohl dostat jeho geek squad dělat Bůh ví co. Sledovací software? Keylogger programy? Vzdálený přístup? Pravděpodobně všechny výše uvedené.

Běžel jsem ruku pomalu, láskyplně přes pružnou koženou tašku, jeho čisté a krásné linie. Pak jsem otevřel víko popelnice a upustil tašku, telefon a všechny uvnitř.

Napsat komentář