Některé Ženy předstírají Orgasmus, aby Přinést Nechtěné Sex do Konce

Je smutné, nešťastné, kulturní trope žen předstírá orgasmus, aby potěšit muže — kdo by mohl zapomenout na scénu v Když Harry Potkal Sally. Nyní, není žádným překvapením, nový, i když malá studie ukazuje, že ženy předstírají orgasmus pro to důvod: tak ten sex bude více rychle.

Studie, která byla představena v Britské Psychologické Společnosti, zeptal 15 žen ve věku 19 až 28 o své zkušenosti se hraje v ložnici. „Přesto, že je naverbován, aby mluvit o dobrovolný sex, všechny ženy mluvil výslovně o problematické sexuální zážitek,“ říká se v tiskové zprávě pro nadcházející studium.

Zejména dotazovaných žen nikdy použity termíny jako „znásilnění“ popisovat sexuální zážitky, kde jsou to falešné, ale scénáře jsou popsány mohl být za takový považován. Místo toho jsou klasifikovány své zkušenosti jako „špatný sex.“ Další podrobnosti o tom, jak ženy popsal tyto sexuální zkušenosti mají zatím být propuštěn.

„Účastníci řekl, že předstírá orgasmus byl jeden způsob, jak vyvinout větší kontrolu a dostat se na sex, když tam nezdálo se, že by jiné dostupné možnosti,“ píše Angela Chen pro Gizmodo.

I když tato studie je malé, to ukazuje na větší kulturní problém s tím, jak vnímáme sex. V praxi, souhlas může být nestálý. Zatímco aktivní souhlas v nějaký způsob, jak — „ano, chci s tebou mít sex,“ „ano, chci, abys mě tam dotýkat.“ — je zásadní, to prostě nemá hrát na to, že způsob, jak celou dobu, a to i s souhlas páry. A jedna žena, je „špatný sex“ by snadno mohlo být další žena je znásilnění.

Ještě, že žijeme v kultuře, kde když žena má sex a chce zastavit, to může cítit ze své podstaty bezpečnější předstírat orgasmus, než aby ji nechal partner vím, „Hej, já to tak necítím.“ Studie, jako je tato, bez ohledu na to, jak malé, jasně ukazují naše potřeba posunout kulturní pojetí sexu natolik, aby se ženy více pohodlné, že jejich partneři vědět, když nechtějí mít sex. Možná prvním krokem by mělo být pro muže se zeptat.

Napsat komentář