Nesuď Mě, Protože jsem se Dočkat, až Mít Sex

„Spala jsi s ním?“

Že obávaný otázku. A tento čas, je to přichází od člena mé feministické knižní klub.

Jak mám vysvětlit, že jsem pro feminismus a pohlaví-pozitivity a proti očerňování a sexuální dvojí standard, a jsem stále chtěl, aby se moje vztahy pomalu?

„Ani jsem ho políbila,“ oznámil jsem defenzivně, takže je křišťálově jasné, jak jít o věci. Byli jsme na třech schůzkách. Nebyla jsem si jistá, jak jsem se cítil. Nechtěl jsem skok do ničeho jsem si nebyla jistá.

Já „spala jsi s ním?“ otázku hodně, spolu s variacemi, jako, „ty Jsi s ním ještě nespala?“, „Proč jste s ním spala?“

A pokud chcete mi říct, ne klepat na nezávazný sex, dokud jsem to zkusit, zkoušel jsem to. Jsem se zúčastnil extrémně liberální školu, kde se studenti zhrzená čeká na sex jako zastaralý, puritánské sociální normou. V prváku jsem měl svůj podíl příležitostné známosti zahájeno na taneční parkety, a dokonce se zúčastnil sex párty. A zatímco zpočátku jsem se cítil osvobozen od myšlenky, že to bylo normální, že ženy k sexu (To je!), tyto činnosti mám starý rychle.

Neformální kontakty byly fyzicky příjemné, ale já jsem chtěl víc než to. Můj nejvíce naplňující spojení s lidmi, zapojených diskutovat o filozofii, svěřit naše naděje a obavy, a mnohem víc, než pomocí navzájem pro fyzické potěšení. Chci vztah, že by mi fyzické, emocionální a intelektuální stimulaci, po čem jsem toužila.

Byl jsem i trochu překvapený, že si uvědomit, že hlubší, více zdravé souvislosti byla volba pro mě. Ale nakonec jsem potkal spolužáka, který mě vzal ven na čaj a muzeí umění. Jsme nakreslili na papír café ubrusy a vzal procházky, kde jsme hovořili o naše přátele a naše lekce a naše rodiny. Náš první polibek bylo vše, více vzrušující, protože to přenáší lásku stejně jako chtíč. Poté, co zažívá fyzické a emocionální aspekty romantika dohromady, nemohla jsem se vrátit.

Mladé ženy se dva protichůdné zprávy ze společnosti: že se musíme přizpůsobit přípojka kultury, a že když se budeme účastnit přípojka kultury, jsme děvky. Jsem proti oběma. Zatímco já jsem v současné době kritizovaný za odmítnutí ležérní sex, také vím, jaké to je přijímat rozhodnutí za to, že sexuálně aktivní.

Hájím ženy, kteří se rozhodli mít sex, protože oni by měli mít stejné právo jako muži, aby se cokoliv sexuálního rozhodnutí jim nejlépe vyhovují. Ve skutečnosti, jsem vášnivý což je přijatelné pro sebe a ostatní ženy, aby být sexuální. Budu mluvit otevřeně o sexu. A to se zdá, aby se zmást lidi.

Ženy jsou označeny buď jako „prudes“, kteří nemají sex, nebo „děvky“, kteří jsou sexuální, ne pro sebe, ale potěšit muže. Moje sexualita je jen moje, a já rozhodnu, co s tím mám dělat a když jsem to udělat. Jsem svobodný a nestydí se o mé sexuální touhy. Já jen nechci, aby o ně podělit s někým, koho nemám cítit pohodlně s a zavázala.

Věřím, že jsme měli oba destigmatize sexuality a rozhodnutí čekat, a já nevidím žádný rozpor mezi těmito cíli.

S laskavým svolením Suzannah Weiss

Napsat komentář