Nikdy jsem Orgasmus Při Sexu

Ahoj! Chodím s klukem (první kluk) asi dva roky. Nikdy jsem orgasmus při sexu, a zkusil jsem masturbaci, ale to taky nešlo a prostě jsem se cítila hloupě. Nedávno jsem si uvědomila, že miluji naprosto vše, co o chlapech … s výjimkou jejich člověk součástí. Miluju svého přítele na kousky, vidím strávit zbytek svého života s ním (je to vzájemné), ale neřekla jsem mu o tomto problému, protože nevím, co si o tom myslet. Prstoklad je úžasný pocit, ale také vím, jak je to nefér by bylo říct mu, že prstění, mazlení (nic ale jeho muž části), a jsou jen fyzické věci, které mě rozčílí, když to nejsou věci, které dávají lidi vydání. Co mám dělat? Jsem opravdu heterosexuál?
Můžu říct, tato otázka zní enormní k vám — stejně jako ty jsi jediný na světě, který není jen při orgasmu snadno, znovu a znovu. Takže prosím, přečtěte si Cosmopolitan je skvělé funkce, na „Orgasmus Schodek“, který by měl dát jasně najevo, že existuje mnoho žen, tam venku, kteří křičí v extázi v tuto chvíli.

Přinejmenším, prosím, zapamatovat si tato statistika: Jen 25 procent žen důsledně mít orgasmus při vaginální sex. O 50 procent mít orgasmus při sexu někdy. A zbytek buď mít orgasmus zřídka nebo vůbec ne.

Jde o to, že Každý je jiný, a orgasmus může být jen přála, aby do bytí, jako víly. Pro většinu žen, to trvá experimentování, ochotu učit se o vaše tělo a vyzkoušet nové věci — a podpůrnou partnera, který je ochoten vám pomoci naučit se, jak se cítit dobře. Dokonce i tehdy, jste téměř jistě nebude k orgasmu pokaždé, ale existují způsoby, aby se sex lepší pro sebe.

Lépe začíná s vlastnit své vlastní touhy a žádat o co chcete. Říkáte, že by bylo „nespravedlivé“, aby mu řekl, že „prstění, mazlení a muchlování“ jsou to, co budete cítit dobře — „když to nejsou věci, které dávají lidi vydání.“ Ale buďme realisté: Ty děláš spoustu věcí pro svého přítele, aby se cítil dobře, že vám nedávají vydání. Teď je řada na vás. Je to jen spravedlivé. Znovu, to není jen vás: hodně z věcí, které dělají ženy cítí dobře nedělej, chlapi, pojďte. Ale to neznamená, chlapi by neměli jít dolů na jejich přítelkyně. Zejména pokud se jim líbí orál.

Takže mluvit se svým přítelem: Být upřímný, a říct mu, že nemáš orgasmus, a vy nevíte proč. Řekni mu, že nebudeš obviňovat ho, ale chcete ho, aby vám pomohl to vyřešit. Pokud chcete být s ním na „zbytek svého života,“ budeš mít spoustu času na tom pracovat.

Jak na vaši poslední otázku, „jsem opravdu heterosexuál?“ Já nevím! Ale pokud si nejste, to je taky v pohodě: To je jen jedna věc, kterou pro vás přemýšlet o tom, jak budete i nadále objevovat své sexuální já.

Znám můj přítel na pět nebo šest let. Chodili jsme spolu na střední a teď už jsme spolu skoro rok. Za celou tu dobu nikdy jsem věděl, že ho za lháře, a že to nikdy nebylo nic, ale upřímný a pravdivý pro mě. Mám špatné důvěrou, protože lidé v mé minulosti a snažím se, aby to v rozporu, ale někdy vklouznu. Minulý týden, dostal jsem zprávu od neznámého čísla, že řekl, „John f*cking souseda“. Nevěřím, že se to za minutu, ale ve stejné době, nemůžu si pomoct, ale být opatrný, protože lidé v mé minulosti. Na vrcholu se mi věřit, že to, také jsem jít do práce poté, co on dělá, a dostat domů, než se ho a také jsem ho navštívila v práci, někdy i neohlášené, tak on opravdu nemá čas. Jak mohu zlomit sám? Proč jsou lidé tak zajímají nás snaží dostat do boj? Kdo tvoří věci, jako, že!?
Nemůžu říct, že je naprosto nevinný, ale můžu říct, že jsem měl podobnou situaci:

Před lety, jsem šel na výlet s kamarády do Venezuely: pláže, pivo, dobrou zábavu s klukama. Když jsem se dostal domů, moje přítelkyně obdržel e-mail od ženy, že bych s ní měl poměr, zatímco na dovolené, že bych jí řekl o své přítelkyni, a ona prostě musel říct pravdu, že jsem byl podvodník. Jen, Hispánské jméno té ženy, bylo chybně v e-mailu, a když jsem sledoval. I. P. adresu, ukázalo se, že e-mail nebyl odeslán z Venezuely, to byl poslán z knihovny počítače na Univerzitě v New Yorku, kde moje přítelkyně byla ve škole.

Bylo to na prd být obviněn z něčeho, co jsem neudělal a je to sakra to mě zlobí. Brzy jsem přišel na to, kdo měl opravdu poslal e — mail- není nebezpečný stalker, jen depresivní týpek s crush — a mám jeho e-mailový účet pozastaven. Moje přítelkyně měla podezření na den nebo dva, pak mi uvěřila. Když jsem se potkal chlápka na ulici, řekl jsem mu, že náš společný přítel ve Venezuele ji poslal pozdravy.

Ale bylo to děsivé: samozřejmě, moje přítelkyně se bála, až jsem zjistil, že I. P. adresu — já bych si starosti příliš. A jestli ten chlap byl chytrý, mohl se zasadil real semena pochybností a způsobil nějaké skutečné tření.

Tak tady je to věc: to, Zda podváděl, nebo ne, nemáte co ztratit tím, že mluví to. Tak řekni svému příteli. Neobviňujte ho z ničeho, jen mu říct o textu. Možná, že pochopíte, kdo to byl. Možná, že může jen dát vám jistotu, kterou potřebujete. Nebo možná, že bude jednat stinné a budete cítit, že tam je nějaký důvod se prod ho dále.

To zní, jako byste milovat a důvěřovat mu, takže se nemusíte nechat tento záhadný text se stal tajemství, které jste skrýt před ním: Bez ohledu na výsledek, budete se cítit lépe, jen aby si to z vašeho hrudníku. Ale budete určitě cítit lépe, když se ukázalo, že to je někdo, kdo hraje hry: Když ostatní lidé se snaží roztrhat vás dolů, to je, když jste opravdu dostal držet pohromadě.

Měl jsem operaci na odstranění Bartholin žláza, která stále bolestivé cysty (což se vlastně děje spousta žen). Tyto žlázy pomoci zajistit lubrikaci během sexu, a teď mám jen jeden. Chcete-li dlouhý příběh krátký, sex s přítelem je opravdu bolestivé, že jsem stále jen na jedné straně vagíny zaměřit se na sex. Jednoduché řešení je použít lubrikant. Problém je, že můj přítel nechce. Myslí si, že je to nechutné. Druhým řešením je opravdu až předehry hry, ale je také ochoten. Má rád předehru, když dělám věci pro něj, ale on řekl, že předehra pro mě se cítí jako fuška. On ode mě očekává, že bude schopen dostat se otočil na chvíli, on říká, že chce mít sex. Vysvětlil jsem mu, že to není, jak ženské anatomie funguje, ale nechce uvažovat, že se možná mýlí. Nevím, co mám dělat. Já nejsem ochoten nechat bolestivý sex, ale náš nedostatek sexuální život je uvedení tlak na náš vztah.
Jsi naprosto logické, flexibilní a citlivý.

Tvůj přítel je tvrdohlavý, sobecký a necitlivý.

Zdravotní stav stranou, že je blbost říct, že gel je hrubá: to je jako říct, že víno je špatné, protože jste měli jeden špatný sklo v Olivové Zahradě. Lubrikační gel je skvělý. Tam jsou miliardy značek a typů — i chutí — a opravdu to není těžké najít ten se vám líbí.

Chová se neskutečně sobecky říct, že předehra je „fuška“ — ale pouze tehdy, když to dělá. Je to také jen zasraný líný.

A, upřímně řečeno, on je divoce necitlivé tím, že není ani trochu ohleduplní o tom, co dělá dobrý pocit, zvláště s ohledem na váš zdravotní stav. On není ohrožena. On jen chce, aby všechno bylo tak jednoduché, jak je to možné pro něj v posteli, bez ohledu na to, jak moc to doslova bolí. Takže se tě zeptám: z ložnice, je mu víc dávat a ohleduplný?

Je váš sexuální život opravdu uvedení tlak na váš vztah? Nebo je jen odhalující to, co je opravdu děje ve vašem vztahu? Vsadil bych se, že to druhé.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář