Proč Musíme Zastavit Celebrity na Ples

Všichni víme, že svět médií je jen rozšíření vysoké školy. To je naplněné s stejné partě, podlost, a drobné drama byste očekávali od skupiny přerostlých puberťáků. Tak to možná vysvětluje, proč jsme vidět tolik novinek příběhů o plesy v poslední době. Tady je jeden, dnes o mládež utrácet tisíce na ples šaty vypadat lépe na Instagram. Dobré dostat. Možná jste viděli jeden z dříve v týdnu, ve kterém dívka byla poslána domů pro inspirující „nečisté myšlenky.“ Seznam jde dál a dál. Rihanna šikanovali teen pro její šaty na ples, dospívající držel NFL-styl návrhu vybrat na ples, Ohio dospívající vzal jeho velký-babička na ples, Severní Karolína teen vyhodili z plesu na sobě kalhoty. A ty jsou všechny jen z minulosti, týden nebo dva.

Je pravda, že některé příběhy o plesy jsou skutečné zpravodajské hodnoty, jako bohužel příliš častým ty, o gay studenti diskriminováni tím, že jejich školy, ale i velké není žádný důvod, pro dospělé bude zájem. Je to nevkusný druh clickbait, který hraje na naše hluboce zakořeněné vzrušení tím, že něco vzdáleně připomínající dospívající sexuality. Upřímně řečeno, je to trochu perverzní.

Všechny tyto příběhy blednou ve srovnání, nicméně, nejvíce směšné typ ples příběh, který jsme viděli více a více v poslední době: teen žádá celebrita na ples. Nejnovější pochází z Massachusetts, kde se 16 letý bojím se Jenny Dell, dlouhou dobu NESN reportér a přítelkyně Red Sox hvězda Bude Middlebrooks, na jeho maturitní ples. Začátkem tohoto měsíce Texas chlapec přinesl Houston Texans roztleskávačka na jeho ples po zeptám se jí, jestli bych šel, kdyby se dostal 10,000 RT na Twitteru. V loňském roce, chlapec, který odmítl Kate Upton mám docela dobrou záložní data v model Nina Agdal. To funguje pro mladé ženy, stejně, jako to Philly dospívající, kteří, kteří se dostali překvapení datum, od Shaun White pro ni ples. A minulý měsíc Pennsylvania student byl neslavně pozastavena ptám Miss America Nina Davuluri na jeho maturitní ples.

Na což jsem řekl: Dobrý. On by měl být pozastaven. To je čas, děti, jako je tuto lekci.

Existují dva důvody, proč tento druh chování by mělo být odradit mezi studenty, a to zejména mladí muži. Za prvé, dát bez obalu, chlapi, když se zeptáte celebrity na váš maturitní ples, budete vypadat jako obrovský, nešťastný ňouma. Vím, že to vypadá, že jsi skvělý chlap, kteří se podařilo skóre rande s modelkou nebo herečkou, ale nikdo je vlastně myšlení. Si myslí, že jste nemohli získat aktuální data z jednoho ze svých vrstevníků, a musel se uchýlit k praštěný sociální média žert viny někoho, aby šel s vámi. To je důvod, proč tyto ženy prokázaly. Uvědomuješ si to, že jo? Není to proto, že chci jít na rande s nezletilou civilní, je to proto, že jste strach, že bude vypadat špatně v očích veřejnosti, když říkají, že ne. Nechtěl bys škoda, datum někoho ve svém věku, že? Tak proč dělat sami vypadat jako ubohý hlupák v senzace, jako je tento, a to nejen v přední části své vlastní školy, ale v přední části celostátních médií, který se bude nevyhnutelně týkat příběh? Vím, že titulky budou číst takto:

Studenta vám Přináší Celebrity na Ples

Ale podtext je vlastně, jako je tento:

Nadčasový Poražený pocit Viny, Self-Promoter Do Stojící vedle Něj na Hodinu

A tato část by neměla ani potřeba, řka: nebudou se s tebou vyspat.

Někdy.

Druhý důvod, proč tento druh věcí je problematické může být trochu složitější, ale je to nápad, který stojí za prozkoumání, zejména pro mladé muže. Podívejme se, jaké Massachusetts teen Cameron Stuart musel udělat, aby se Dell jít na svůj maturitní ples.

„Myslel jsem, že to bylo fantastické,“ řekl Dell o Cameron vytrvalé pokusy dvořit se jí přes Twitter. „Když vidíte někoho, že dává tolik času a úsilí do něčeho, budete muset vzít čas a dát mu výhodu pochybnosti,“ řekla. „Tam byli lidé, kteří tweeted sem nebo tam půjdeš se mnou na ples?‘ ‚Mohl byste být můj doprovod na svatbu?‘, ale nic podobného úsilí, které tento muž dát do pořádku.“

Jinými slovy, nosil její obranu.

Zpráva, že tento typ příběhů poslat mladí muži všude je, že bez ohledu na to, jak málo žena má zájem o datování vás, pokud jste pečlivě narušit její odpor, pak nakonec se vaše úsilí se vyplatí. To posiluje myšlenku, že ženy jsou objekty, chtěl být vyhrál, bez ohledu na úroveň jejich zájem.

Zde je ponaučení, že mnozí z vás, že mladí chlapci a pravděpodobně nový svět námluvy a datování, pravděpodobně nebudete plně chápat, přesto: Pokud žena chce jít s tebou ven, budete vědět, je to docela brzy. Žádné množství žebrání nebo prosby nebo goofy kousky, žádné číslo z RT nebo likes na Facebook příspěvek bude magicky někoho přesvědčit, abych podzim pro vás. Představa, že můžete získat data prostřednictvím síly je přesně ten typ, co ženy mluví, když přijde na naše hluboce zakořeněné klimatu nerovnost pohlaví a dokonce i znásilnění kultury. To může znít jako krajnost, ale takovéto chování je již příznakem chlapci, který vyroste v muže, který zobrazení ženy jako nějaký nárok, ne jako lidské rovná.

Není to jen kluci na vině. Všichni mladí kluci jsou idioti, co vědí o světě? Zbytek z nás, kteří se spikli, aby roztomilou rotace na tyto typy příběhů jsou na vině příliš. Je čas začít říkat jim, co opravdu jsou: důkazy mladých stalkerů ve výcviku, kteří si poplácání na zádech za to, tlačí ženy, aby předložily své vůli.

Aktualizace:je To také jen stalo s Joe Biden. Bože.

Přes Esquire

Napsat komentář