Zásadní Průlom se Právě Stalo pro Reverzibilní Mužskou antikoncepci

Vasalgel, dlouhodobě působící mužské antikoncepční možností, které dříve slíbil, že bude k dispozici v roce 2018, učinil zásadní průlom v jeho výzkumného procesu. Podle Parsemus Foundation, společnost za Vasalgel, zdravotnické zařízení si velmi úspěšný primát studie, a bylo prokázáno, že být bezpečné a účinné pro použití v opice.

Monkey trial je obrovský krok pro Vasalgel celkový proces schvalování. Zkušební cílem bylo dokázat, že Vasalgel je účinný v současnosti brání těhotenství, není jen blokuje spermie, ve velkých primátů, které mají podobný reprodukční struktury pro člověka. Vasalgel, což je gel, který je aplikován do chámovodu, působí tím, že blokuje spermie od cestování z chámovodu — jako vasektomie, ale mnohem méně invazivní. Také na rozdíl od vasektomie, Vasalgel vložení je potenciálně reverzibilní.

16 opic injekčně s Vasalgel, tam byly žádné pojetí — a sedm z těch, opice byly vedeny kolem ženské opice téměř nepřetržitě dva roky. Vědci zjistili, žádné významné komplikace u opic injekčně s Vasagel, a hlásil, že Vasalgel se zdálo být méně komplikované, bezpečnější varianta, než vasektomie pro opice v procesu.

Úspěch opičí proces znamená další krok pro Vasalgel je cesta ke skutečné použití u člověka je lidský samec soudu. Podle Parsemus Foundation, první lidské soud bude jednoduše vyzkoušet účinnost, ale budoucí studie se zaměří na obrácení. Elaine Lissner, výkonný ředitel Parsemus Foundation, již dříve řekl, Vasalgel by být k dispozici v roce 2018.

Napsat komentář